středa 25. června 2014

Recenze na blog # 16: Lady Lilien

Ahoj, jak jsem slibovala v minulé recenzi, že tato bude něčím speciální a je to tak!! Vyšlo to a při této recenzi mi pomáhá sestřenka. Anička. Když bude psát něco ona tak napíšu: A:........ A já budu psát normálně. Jdeme na to!! :)


Blog píše Slovenka, které je tipuji něco přes dvacet. Nevím. Nejsem dobrá na odhadování věku
Na designu se shodneme obě stejně. Obou se nám líbí. Mě se zdá prázdný a přitom plný... Nevím, jak to popsat.
A: Mě se zdá jemný a přitom výrazný. A strašně zajímavý.
Takže naše pocity jsou na tom podobně. Design v nás vyvolává něco divného, co vlastně neumíme popsat.


Teď něco k postrannímu sloupci. Začnu pěkně od shora.

Shodly jsme se, že je určitě super, že tam má Dominika danou svojí fotku. Víte, jak autorka vypadá a to je vlastně super, že víte, že nečtete blog od nějaké ,,hnusky". Znám jeden blog, kde se holčina fotí z různých úhlů a hodně nalíčená. A najednou přidala fotku, aby ukázala svojí novou barvu vlasů. A nebyla nalíčená a fotku vyfotila přímo. A já jsem se lekla a to až tak, že jsem ihned odhlásila pravidelného čtenáře. Protože blog od ní se mi najednou vážně znechutil. Blééé!!!


Další dvě věci jsem přeskočila. Nevím, co k tomu napsat a ani Anička neví. Je tam praktická ikonka facebooku a obrázek nějakých holek. 

Rubriky- Je strašně super, že tam má i rubriky /štítky/. Můžete si tak najít svůj oblíbený tip článků. Anička se mnou naprosto souhlasí.


Dominika má 11 pravidelných čtenářů. Což si myslím, že je docela málo, na to jaký má blog. Chce to vážně jen se zviditelnit.

Dále zde naleznete jakýsi kontaktní formulář. A aby se svým vyjádřením Anička opět neopakovala po mě začne ona. A: Je to určitě dobré. Může si tak nechat poradit od ostatních lidí co zlepšit nebo naopak v čem je dobrá.
Já si myslím, že je to velmi praktické. I když na jejím blogu najdete i e-mail, takto je to o mnohem rychlejší. Třeba lidi, kteří by jí chtěli nabídnout spolupráci mají hned ulehčenou práci. :)Archív- A: Je určitě dobré, že hned vidím, co je nové a co staré, ale už mi to tam přijde zbytečné. Mě by naprosto stačily rubriky. 
Já si myslím, že archív by měl mít každý blog. Je dobré vidět, jak často přidává články a já sama se u sebe na blogu občas čísel leknu!! :D

Počet zobrazení stránky- A: Jsem z toho na vážkách. Nevím, zda mám tuto ikonku ocenit či ji považovat za zbytečnou.

Já s Aničkou musím nesouhlasit. Je to opět něco jako archív. Podle mě by to měl mýt každý blog. A na to, že má Dominika 11 pravidelných čtenářů, tak statistika zobrazení je na tom dost dobře. 1600 zhlédnutí na 11 čtenářů je super!! :)

A teď budeme pokračovat jako v klasické recenzi. Jdeme na mou nejoblíbenější část. Zrecenzování tří příspěvků. Nejlepšího, vybraného náhodně a nejhoršího. 

Podle mě a Aničky nejlepší článek- ebay-vi
A: Dominika si koupila naprosto úžasné věci.
K: Také souhlasím a moc se mi líbí, že zde Dominika dala hned i hodnocení jednotlivých věcí. :)

Náhodně vybraný článekrychly-nakup-v-dm
Anička vybrala měsíc Březen a v něm 4. článek a tím je článek o rychlém nákupu v DM.
A: Tento článek je krásný. Moc se mi líbil úvod. Z obyčejné věci dokázala udělat strašně zajímavou.
Mě se také moc líbí úvod a samozřejmě úžasné fotky. Naprosto luxusní fotka je té 1. rtěnky od Essence a to ta 3.... !! ♥♥♥
Toto je ta fotka, o které píši,  jak je úžasná!! ♥

Podle mě a Aničky nejhorší článekmedzinarodny-den-duchov-strasidiel
A: Z mé stránky je docela blbost psát na blog o strašidlech. kdyby měla Domimika blog jen čistě zaměřený na Diary apod. tak by to bylo fajn. Ale když dělá Diary jen jednou z čas, tak bych tam zařadila něco zábavnějšího.
Docela souhlasím s Aničkou jen bych chtěla ještě dodat, že naproti nudnému tématu se staví fotky, které jsou úžasné.

Musíte brát v úvahu, že Anička není v ,,brandži". Takže se já za ní omlouvám za její občasně divné odpovědi, ale prostě berte to jako, že je to od někoho kdo o tom prakticky vůbec nic neví.

PS pro Dominiku:  Budu moc ráda, když mi dáš za cca 5-6 dní vědět, jak moc ti recenze pomohla. Je jedno jestli to napíšeš někam ke mně nebo dáš do nějakého svého článku třeba PS pro Káju.

Otázky pro ostatní:
1) Jak se Vám líbí blog od Dominiky?
2) Jak se Vám líbila moje recenze?
3) Máte pro ní nějaká doporučení?
4) Co se Vám na jejím blogu líbí a co naopak ne?


Páááá Vaše recenzátorka Kája


PS: Už mi konečně správně jede blogger a já doháním nepřečtené články. A zjistila jsem, že to bez vašich článků nedávám!! Strašně jsem se bez nich nudila a vážně moc mi chyběly.


4 komentáře:

 1. Veľmi zaujímavý článok :) s takýmito článkami som sa ešte nestretla :) Držím prsty v blogovaní :)
  Pozývam ťa na moju giveaway :)BellesFleurs

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc!!!!!! ♥♥♥♥
   Bohužel se nezúčastním, protože nemám FB, tak mám smůlu.... :(

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky!! :) Pokud chceš recenzi i na svůj blog přihlaš se zde: http://kajahasidea.blogspot.cz/2014/05/chces-se-zviditelnit.html

   Vymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥