neděle 10. srpna 2014

Recenze na blog #26: The Beauty Bananas

Ahoj, po dvou vynechaných recenzích je tu další. A proč hned dvakrát recenze nebyla? Obě autorky svůj blog odebraly, a jedna ho po termínu své recenze zase vrátila. Pokud bude chtít však recenzi bude se muset zaprat do ,,pořadníku" znova!! Jdeme na dnešní recenzi.


Dnešní recenze bude na blog dvou holek. Sebastiány a Bibiány. 

Design blogu je krásný. Tvoří ho nápis a dvě fotky. Já osobně bych všechno zmenšila. Nápis, aby byl více ,,zaostřený". A i fotky, aby nebyl celkově design zase tak moc velký. Jinak se mi líbí. :) Fotky jsou sice bláznivé, ale potěší. :)


Na pravém postranním sloupci mají:

Takové mini info o blogu
Koláž fotek.
Archív blogu.
Kdo tam přispívá - Bibiána a Sebastiána
38 pravidelných čtenářů.
A počet zobrazený blogu, který činí 4040.

Toto je asi jeden z nejlepších postranních sloupců jaký tu kdy byl. Je tam naprosto všechno důležité a přitom tam toho je strašně malinko. :)

_____________________________________________________________________________________________

Vím, že v budoucnu bude recenze na blog 2 holek. A poprosily mě jestli bych nemohla zrecenzovat každou zvlášť. Přišlo mi to jako super nápad, a tak jsem si řekla, ač si o to holky nenapsaly, udělám to tak také. Začneme s Bibi. Bude jen malinká změna a to ta, že vyberu jen nejlepší a nejhorší článek. Náhodný tady nebude - doufám, že Vám to až tolik nevadí. Ale holky mají jen 7 článků. Takže by ten náhodný pak byl jeden ze zbylých 3 článků.
__________________________________________________________________________________________

Podle mě Bibiin nejlepší článek daily make-up
Nádherné fotky!!! Strašně se mi líbí ty koláže, kde je vlevo produkt a vpravo je nanesen. Bibi to sluší i bez make-upu, ale když se nalíčí, tak musíte uznat, že je to ještě větší nádhera. V komentářích nějaký anonym psal, že je to retuš. Já bych možná i malinko souhlasila. Protože tak dokonalou filmovou pleť přeci mít nemůže, ne? Dejte mi vědět Vás názor v komentářích.Podle mě Bibiin nejhorší článek - The first time
Tento článek měla s Bibi sice na půl se Sebastiánou, ale budeme počítat jen její část. Mě osobně se na fotkách Bibi moc nelíbí. Když to porovnáte s jejím jiným outfitovým článek je to ohromný rozdíl. Já vím první článek... Ale i přesto. Sebastiáně to na něm moc sluší. Bibi má pro mě takové nepřirozené až vyzívavé (to zase ne, ale neznám lepší slovo) výrazy. První fotka: Hmm... vyfoť už tu fotku mám hlad. Druhá fotka: :o To je zajíc?!!! Ty popisky jsem si vymyslela - Bibi : to byla jen sranda.


Podle mě Sebastianin nejlepší článek - The first time
Heh ano. Bibiin nejhorší článek a Sebastianin nejlepší. Sebastiána zvolila elegantní outfit, který je dokonalý. Hrozně moc ji sluší a i fotky jsou moc povedené. Připomíná mi to takovou neposednou školačku. :) V dobrém.


Podle mě Sebastianin nejhorší článek black white
Všimly jste si, že když Bibi zvedne malinko víc hlavu, že má pak takový ,,prasečí nosík"?? :DD To je důvod, proč jsem do této kategorie dala tento článek. Je tam fotka s prasečím nosíkem. Takže příště hlavu v úrovni očí nebo lehce dolů. Ale nahoru ne. :) Sice je outfit moc pěkný, pozadí je krásné a i fotky jsou krásné, až na tu s prasečím nosíkem. 

Ano tady ta fotka s prasečím nosíkem. Nebo je to spíš Voldemort?? :DD
A jsme na konci recenze!!
_________________________________________________________________________________

Celková recenze: Holky mají moc krásné a kvalitní fotky. A i když mají jen 7 článků, tak jsou vážně skvělé. A důkazem je i počet pravidelných čtenářů. Na jejich blog se ráda vracím a určitě i nadále budu. :) Holky, jen tak dál. :)

_________________________________________________________________________________________________________________


PS pro Sebastiánu a Bibiánu:  Budu moc ráda, když mi dáte za cca 5-6 dní vědět, jak moc Vám recenze pomohla. Je jedno jestli to napíšete někam ke mně nebo dáte do nějakého svého článku třeba PS pro Káju.

Otázky pro ostatní:
1) Jak se Vám líbí blog od Bibiány a Sebastiány?
2) Jak se Vám líbila moje recenze?
3) Máte pro ně nějaká doporučení?
4) Co se Vám na jejich blogu líbí a co naopak ne?

Pááá Vaše recenzátorka Kája

# Happy Holidays
#41
Opékáme makrely. V pozadí mátový čajík... ♥

10 komentářů:

 1. super recenze!! ^^
  ačkoliv já mám trochu problém, že se na blog podívám, jen tak prolétnu jeden článek, aniž bych četla text, jen koukám na fotky a když mě to aspoň trochu zaujme, hned dám oděr xDD budu za chvíli čtenářka všech blogů, hihih

  OdpovědětVymazat
 2. s tím záhlavím souhlasím, holky mají pěkný blog, ovšem to záhlaví bych zmenšila. A i s tím nosánkem máš pravdu :D Nicméně na ostatních fotkách jí to moc sluší :) Díky za tip na dobrý blog :) franckovaveronika.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Pekná recenzia a myslím si, že to retuš nieje, moja kamarátka má tiež takú pleť bez jednej chybičky tak Bibi je jedna z tých šťastnejších :)

  OdpovědětVymazat
 4. Já se Sebastiány bojím. Je jako z nějakýho hororu :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥