středa 27. srpna 2014

Recenze na blog #31: Vicky Sarah Fashion

Ahoj,
taky se Vám v tom dešti vůbec nic nechce dělat? Já už od včera pořád jen gumičkuju. Mé výtvory uvidíte určitě někdy v Happy Holidays. Dost kecání o té nudě a jdeme se jí zbavit!!


A zabavíme se dnešní recenzí, která bude na blog od Vicky Sarah na její blog s názvem a i stejnojmenným odkazem vickysarah-fashion

Vím, že jí design blogu dělala Teri. Takže Teri: Umíš nádherné designy!! Z čehož vyplívá, že se mi moc líbí. Ale mám s ním jeden docela velká problém. Design je příliš velký, takže je lehce rozmazaný - tudíž bych jej určitě malinko zmenšila, aby se zaostřil.Dále se musím zmínit o rozvržení stránky. Nevím, jak to popsat, ale prostě jak vidíte ten článek Další fakty o mě, tak je jakoby celý orámovaný a pokračuje to na všech článcích až dolů. A vpravo je postranní sloupec, který díky tomu, že to místo, kde se píše ten článek je tak široké jde vidět jen z půlky. A to mi hrozně vadí!! Nebaví mě totiž posouvat blogu doleva a doprava. Strašně moc doufám, že jste mě pochopily. No spíš, že mě Vicky pochopila!! :))) Takže bych chtěla, aby zmenšila tu hlavní stránku, kde se píšou články.


A když už je mluva o tom pravém postranním sloupci rovnou u něj zůstaneme.
Sloupec začíná super ikonkou s možností přeložit blog do jiného jazyka. Vicky už se asi poučila z ostatních recenzí a tak určitě ví, že toto moc oceňuji!! :)
Následuje 13 pravidelných čtenářů.

Následuje několik štítku, které jsou přehledné a pěkně seřazené. 
Pak kontakt. Díky čemuž můžete Vicky pohodlně a hlavně rychle kontaktovat!
Dva odkazy na její další blogy o magii a povídkách. Přiznám se, že jsem četla jen jednou blog o magii, ale zase docela mě zaujal. 
Ikonka s jejím google profilem.
A archív blogu.

Vicky super a přehledný postranní sloupec. Zároveň je na něm vše a je to suprově seřazeno!! :)
_______________________________________________________________________________________________

Podle mě nejlepší článek - jak-bych-chtela-vypadat-tag
Vicky si tento TAG vymyslela sama a musím uznat, že se jí vážně povedl! Článek perfektně popsala a dokonce doplnila spoustu fotek. A jak už je klasikou přenádhernou úvodku. A hrozně ji obdivuji, že ví, jak by třeba chtěla vypadat. Já jsem byla na tento tag tagnutá, ale dělat ho asi nebudu. Protože totálně nevím, co bych tam napsala!!! Vicky se tímto opravdu moc omlouvám.

Dokonalá úvodka!!

Náhodně vybraný článek - 13-veci-ktere-nesnasim-na-youtuberech
Všechny ty fakty jsou dosti výstižné a s mnoha souhlasím. Možná mi malinko vadí, že je článek bez fotek, ale když to tak vezmete, tak ani žádná fotka dát nejde - o čem. Ale úvodka by tam být tedy mohla. Navíc je tady první zmínka o Susu. A co to vlastně je? Pozdrav. Za sebe tomuto pozdravu říkám ne. Pokud by někdo na její blog najel poprvé, tak by z toho byl asi dost na rozpacích. Jakože co to je? Já už to vím, ale i tak se mi ten pozdrav nijak moc nelíbí. Já vím Vicky chtěla být originální, ale mě si tím moc nezískala.

Podle mě nejhorší článek - prazdniny-jeste-nekonci-aneb-trochu
Popravdě jediné, co se mi na tomto článku líbí je úvodka a jeden tip. Nevím proč, ale strašně mi přijde, že Vicky má takové ty dětinské nápady (OMG hroozně se omlouvám, ale prostě mi to tak přijde). No řekněme si, která teenagerka bude rodiče přemlouvat, že chce navštívit hrad? Já rozhodně ne!!! Navíc mi přijde článek docela krátký a tipů je tam na mě poněkud málo. Protože s pravděpodobností, že bych nějaké nevyužila mi nakonec zbyl 1, který bych mohla využít.

A ještě dokonalejší úvodka!! ♥

Je mi jasné, že je Vicky Sarah konečně ráda, že se dostala konečně řada na její blog. Vím totiž, že dopředu dělala na blogu změny, ale řekněme si to upřímně zrovna všechny nevedly k lepšímu - ale většina vlastně ano.
_______________________________________________________________________________________________

Celková recenze: Je mi hrozně blízký styl Vickiiného psaní. Takže její blog čtu velmi ráda! A obecně mi jsou bližší bloggerky v mém věku (vetšinou), takže to Vicky jen pomáhá!! :)

PS pro Vicky:  Budu moc ráda, když mi dáš za cca 5-6 dní vědět, jak moc ti recenze pomohla. Je jedno jestli to napíšeš někam ke mně nebo dáš do nějakého svého článku třeba PS pro Káju.

Otázky pro ostatní:
1) Jak se Vám líbí blog od Vicky?
2) Jak se Vám líbila moje recenze?
3) Máte pro ni nějaká doporučení?
4) Co se Vám na jejím blogu líbí a co naopak ne?

Pááá Vaše recenzátorka Kája

# Happy Holidays
#53
OMG!! Taťka dovezl tuto meega krabici - pro porovnání moje noha (:DD) A prostě ta  krabice je plná nanuků a nanukových dortů!!!!!!! ♥♥♥♥♥♥♥ Je tam asi 40 nanuků a cca 15 nanukových dortů. A už to nemáme ani kam dávat! :DD Ale prostě OMG božíí!!!! ♥

21 komentářů:

 1. Možná to bude znít jakoby ošklivě, ale nejvíc z celého článku mě zaujala ta boží krabice nanukůů ... Chci je takyy :D Ale jinak recenze se ti opět povedla. :)¨
  http://jeanne-s-world.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Popravdě já jsem to u někoho čekala.... :DDDDD ♥♥♥♥ :PPP Děkuji moc!! ♥

   Vymazat
 2. Děkuju za pochvalu designu! ♥♥ Super recenze, opět se shodujem.... :DDD
  http://neonbandit.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemáš zač!!! Máš je vážně krásné. ♥♥ :DD

   Vymazat
 3. já nevím proč, ale už při téhle recenzi a po kliknutí na blog jsem měla takový pocit, jakož tenhle blog mi nesedí... přečetla jsem si článek a je to tak.
  asi mi není sympatický styl psaní, může to být z části i designem.. cokoliv.
  ale každopádně tenhle blog mi OSOBNĚ není moc blízký. :)))
  (moje chyba, samozřejmě)

  OdpovědětVymazat
 4. Viky má hnusný blog, píše nepřirozeně a hraje si na něco, co není.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Příště bych ocenila se podepsat!! A Vicky určitě taky!!

   Vymazat
 5. Chtěla bych říct, že se mi nelíbí, jakým způsobem někdy recenzuješ. Například se mi nezdá vhodná věta ..ale řekneme si to upřímně všechny změny nevedly k lepšímu. Přijdeme mi to trochu přehnané. Nebo argument, ze se ti nelíbí článek o youtuberech, protože tam nejsou žádné obrázky a potom tvrdíš, ze to nevadí. Nedává vam to moc smysl. Me se blog vicky sarah fashion moc nelíbí, ale některé články jsou fajn. Chci říct, ze by tvoje recenze meli mit více smysluplných argumentu, jinak se mi líbí jakou formou recenzuješ.

  OdpovědětVymazat
 6. po delší době se tu objevila recenze i na blog, který znám a čtu ho déle... upřímně, mě se její blog líbí... ale v něčem s tebou určitě souhlasím :D

  http://gingersmile99.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. Moc děkuju za recenzi!
  Když jsem naposled upravovala ty šířky, byla jsem na tabletu, a když jsem stránku "zužila", byly problémy s designem... Každopádně to spravím.
  Než jsem změnila šablonu, ten postranní sloupec vypadal přeplácaně, ale teď ne.. Zázrak, co? :D
  Děkuji za pochvalu k tomu "nejlepšímu článku". Jen škoda, že ho taky neuděláš... :D
  K náhodně vybranému článku - dělala jsem ho v době, kdy mi blbnul program, ve kterém úvodky dělám, tak jsem to nechala tak. Ale jak tak přemýšlím, ještě ji dodělám.

  Omlouvám se, že tady píšu až teď. Je to ale schválně, protože jsem si všimla, že když majitelka blogu recenzi (na svůj blog) okomentuje jako první, ostatní článek už až tak moc nekomentují... xD
  Takže ještě jednou děkuju tobě a i ostatním, kteří vyjádřili svůj názor.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemáš zač!!!
   Aha. Ok.. :)
   Veelký zázrak!! :D
   Nemáš zač! Já bych opravdu netušila, co tam napsat a byl by z toho článek na 4 minuty.. :( A to zase dělat nechci.
   Aha. :DDD A ve kterém programu úvodky děláš, jestli se můžu zeptat?

   Právě, že to je dobře!! Zbytečně se neokrádáš o další komentáře. :))
   Nemáš zač!! :)))

   Vymazat
  2. A můžu se zeptat na jednu takovou blbinu? :D Kdyby ten nejhorší článek nevyšel, jaký by jsi tam dala? :D

   Vymazat
 8. Chci se zeptat proč jsi smazala odpověď vicky sarah fashion u mého předchozího komentáře? :) ja vím, ze kritika někdy snáší hůř, ale byl to jen jeji názor.

  OdpovědětVymazat
 9. S recenzí se můj názor také shoduje :) !!!

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥