neděle 14. září 2014

Recenze na blog #35 : Lena style tips

Ahoj,
doufám, že Vás tato již 3. recenze za sebou ještě baví, ale nebojte v pondělí nebo úterý už bude normální článek a prozradím, že by měl být megální...otázkou je, jak toto slovo pochopíte. :)

Dnešní recenze bude na blog od Leny a její blog Lena style tips.


Design blogu je dělaný na podzim - podzimní. Vím totiž, že tam Lena měla jiný design a na podzim udělala tento. Skládá se z pěti obrázků (jako i ten minulý). A každý obrázek vyjadřuje jednu kategorii, o kterých píše. Design se mi líbí, ale změnila bych obrázek kategorie travell, který mi k cestování moc neodpovídá....


Pozadí blogu je tmavě šedé a dohromady s designem to působí podzimně a je to pěkné.


Postranní sloupec je od celého blogu oddělen vkusnou tenkou čárkou, což se mi moc líbí.
Jako první ve sloupci můžeme vidět menu, kde má Lena spoustu štítků. Na můj vkus je jich docela hodně, ale má to pěkně seřazené, a tak to nepůsobí vůbec chaoticky. Určitě je to super a dělá to blog přehlednější.
Dále tam najdeme pravidelné čtenáře. Lena jich má úžasných 20!


Pod tím je počítadlo návštěv na blogu, které ukazuje číslo 5226.
Pak tam má tři spřátelené blogy.
Jako další jsou tam ikonky sociálních sítí, což je moc dobré akorát se u nich nachází znaky z HTML kódu, které by tam (jak předpokládám) být neměly.
A jako poslední tam je kolonka s možností přeložení celého blogu do jiného jazyka. 

Následuje část recenze, kterou již není nutno představovat, takže jdeme na to.

___________________________________________________________________________________________________

Podle mě nejlepší článek - teen-choice-awards
Většině přijde tento článek asi průměrný, ale mě se ohromně líbí. Já sama bych se totiž outfity lidí pozvaných na udělování cen nezaobírala a popravdě ani o těch cenách nic nevím. Nicméně jsem hrozně ráda, že to Lena dala všechno do článku a já se tak můžu kochat nádhernými outfity známých. Teď něco trochu mimo, ale Cher Lloyd  má dokonalý overal!!!! ♥♥♥


Náhodně vybraný článek - june-favourites
Tento článek není úplně pohroma, ale také ani úplná bomba. Je to takový průměr...
Text je místy super místy zase docela špatný. Občas totiž o daném produktu něco řekne a občas zase vůbec nic. Já vím, že to jsou oblíbenci, takže má ráda všechno, ale třeba jí na něčem může něco malilinko vadit, tak to bych tam určitě napsala. Teď bych rozebrala do hloubky fotky. 1. fotka je průměrná spíše horší. Drhá fotka je super!! 3. je docela vydařená. 4. je hůře zaostřená. 5. je pěkná, ale určitě bych vyfotila řasenku celou a ne jen její část. A 6. a 7. jsou také pěkné. Takže jak jste asi zjistily článek je takový průměrný.....


Podle mě nejhorší článek - traveling-things
Od tohoto článku mě již odrazují samotné fotky, které jsou foceny nejspíše na umělém světle, jde na nich vidět blesk a spousta z nich je špatně zaostřená...
Na článku se mi však hrozně líbí úvodní fotka, kterou nejspíš udělala sama, protože nevidím nikde zdroj. Úvodní fotka je velmi propracovaná a krásná. Ale prostě velkou část článku pro mě hrají fotky a úvodka to moc nezpraví. 


________________________________________________________________________________________________

Celková recenze: Lenin blog navštěvuji velmi často. Za ten čas jsem si však všimla, že má velké výkyvy s fotkami. Někdy nádherné a někdy naopak nezaostřené a prostě nic moc. Přitom mám dojem, že fotí na canon, takže z tohoto ohledu by problém nejspíše být neměl. S fotkami si to prostě stačí jen vyhrát. 

PS pro Lenu:  Budu moc ráda, když mi dáš za cca 5-6 dní vědět, jak moc ti recenze pomohla. Je jedno jestli to napíšeš někam ke mně nebo dáš do nějakého svého článku třeba PS pro Káju.

Otázky pro ostatní:
1) Jak se Vám líbí blog od Leny?
2) Jak se Vám líbila moje recenze?
3) Máte pro ni nějaká doporučení?
4) Co se Vám na jejím blogu líbí a co naopak ne?

Pááá Vaše recenzátorka Kája

4 komentáře:

  1. Aaaach! Je to krásně vidět tam moje slova :DD Mám tě moc ráda! :) (jak to teď nikdo nepochopí, jo baví mě psát komenty co chápeš jen ty :D)

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥