středa 24. září 2014

Recenze na blog #36: Jde to i levně

Ahoj,
doufám, že jste si během týdnu, co nebyly recenze na recenze neodvykly!! Já teda jo!!


Dnešní recenze bude na blog hned od dvou holek. Elmy a Sam Úžasňákových. 


Design blogu mi přijde ještě pořád hrozně letní (i když ve své podstatě tak moc letně nevypadá??!!!). Nápad se mi líbí. Teď na podzim, bych to však udělala v podzimních barva a byla by to opět pecka. Zkusila bych ho však více zaostřit. Ale nezmenšovat, velikost je dobrá, ale písmo je lehce rozmazané. Takže s tím něco udělat.

Pozadí blogu se mi hrozně líbí, ale jak už bylo zmíněno výše je to pořád hrozně letní.Holky mají spoustu typů článků. Recenze, TAGy, DIYs - a spoustu dalšího.
Aby jste se v takovém množství článku neztratily holky mají pod hlavním designem štítky.

Štítky se mi líbí. Jak střídání barev, tak i druhy. Nejsou tam žádné zbytečnosti a zároveň tam najdete všechno.

Na pravém postaním sloupci mají:
Jejich profil na google +
Několik štítků.
Vyhledávání.
A dělení. Podle druhu a podle ceny. Což je hrozně super, protože si tak můžete navolit recenze přesně na míru.
Ask.
Ikonky - ask, google a gmail.
Archív blogu.
54 pravidelných čtenářů.


Pravidelné čtenáře na google +. 
Podle mě je toho na postranním sloupci zbytečně hodně. Já osobně bych vyřadila profil a pravidelné čtenáře na google +. To mi přijde malinko zbytečné.

Úplně dole pak najdete další štítky.

Holky byly ty, co mě požádaly, ať zrecenzuji každou zvlášť. Použila jsem to již do několika předešlých recenzí a Elmě i Sam moc děkuji za návrh (nápad?). Samozřejmě, že jim vyhovím. :))

_____________________________________________________________________________________________________

Elmin nejlepší článek - lush-vzoreckovani
U tohoto článku mě zaujal samotný název. A když jsem si ho přečetla, musím uznat, že článek je vážně dokonalý. Jsou v něm i nádherné fotky. A hrozně oceňuji, že vyfotila i produkty otevřené. Já sama jsem totiž nic od lushe neměla a když už jsem něco viděla, tak to byly koupelnové bomby. To nejlepší na článku je ale to, že každou věc zrecenzovala. Řekla bych, že i dost podrobně. A jelikož je Lush je značka, která mě hrozně zajímá, ale ve své podstatě o ní vůbec nic nevím, tak tento článek oceňuji a hrozně mě potěšil. A je mi teď hrozně líto, že tady nemůžu dát články dva, protože Tento je dokonalý - taktéž!!!Elmin nejhorší článek - pohled-z-mobilu-brezen-duben
Jak už jste asi pochopily. Pohled z mobilu - znamená to, že fotky nejsou extra kvalitní. Nápad na článek je hezký, ale to už bych radši s sebou pořád nosila foťák, aby článek dopadl kvalitněji (:DDD). 

Samin nejlepší článek - sede-kourovky-foto-tutorial
Líčení je hrozně pěkné. Dokonale rozfocené použité produkty i postup. Opět mi však vadí kvalita fotek, která je u Sam většinou horší, ale viděla jsem již spousty jejich fotek, které byly super. Takže Sam: zaměř se na fotky!! Kdyby byly fotky lepší, tak by článek byl ještě nejméně o dvě třídy lepší.. Ale už i tak je to jeden ze Saminých nejlepších článků. 

Samin nejhorší článek - mua-zavod-rtenek
Mohla bych sice najít třeba jiný, ale u tohoto článku se mi moc nelíbí fotky. První dvě fotky jsou stažené z internetu, ale to mi zase tak nevadí. Další fotka je však docela přesvětlená. Další dvě jsou krásné. Ale ty fotky, jak vypadají rtěnky na rtech jsou takové.... Kdyby vyfotila Sam rty z blízka a ne tak daleko, tak by se mi to hrozně líbilo. Ale jak je to dál, tak se mi to zase tam nelíbí.. :( Rtěnky jsou jinak krásně zrecenzované. :)
__________________________________________________________________________________________________
Celková recenze: Elmin a Samin blog mám ráda, hlavně díky objektivním recenzím. Sam by měla zamakat na fotkách a byl by to jeden z nejlepších blogů!! - i když už teď je super!!

PS pro Elmu a Sam:  Budu moc ráda, když mi dáte za cca 5-6 dní vědět, jak moc Vám recenze pomohla. Je jedno jestli to napíšete někam ke mně nebo dáte do nějakého svého článku třeba PS pro Káju.

Otázky pro ostatní:
1) Jak se Vám líbí blog od Elmy a Sam?
2) Jak se Vám líbila moje recenze?
3) Máte pro ně nějaká doporučení?
4) Co se Vám na jejich blogu líbí a co naopak ne?

Pááá Vaše recenzátorka Kája4 komentáře:

 1. Obě moc děkujeme za recenzi :) Tvůj názor nám dal zase jiný pohled na věc. Pojala si to moc hezky, díky, že si nás zrecenzovala každou zvlášť :) Určitě popřemýšlíme nad výtkami, pořád je co zlepšovat!¨
  - Elma

  OdpovědětVymazat
 2. Nelíbí se mi, jak jsi vybírala nejhorší články. Bylo by lepší, kdybys to dělala podle textu, a ne pořád kvůli fotkám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ok zkusím se do příště polepšit. Ale text je skoro vždycky dobrý.....

   Vymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥