středa 1. října 2014

Recenze na blog #38: OneWayGirls

Ahoj,
ano, ano. Mé nachlazení stouplo, dostala jsem nehoráznou rýmu a třeští mi hlava. Ok, to bylo včera, ale dnes to není o moc lepší. Z jedné strany je to vážně na nic, ale z druhé strany mám konečně čas na hvězdy nám nepřály, která mi doma leží asi 3 týdny a dostala jsem se na 36. stranu.... -____- Dobře, konec nudných úvodů - jdeme na recenzi!!!!Dnešní recenze bude na blog dvou holek Werr a Darr a spolu jsou to OneWayGirls. Původně byly na blogu myslím 3 z čehož vyplívá název: onewaygirls3, ale teď jsou to pro mě už jen OneWayGirls.


Design blogu mají holky nově udělaný - na zimu. Předtím tam měly moc pěkný letní s palmou a teď tam mají toto:


Design se mi líbí. Roztomilé sovičky, které mi symbolizují podzim, název blogu, který je napsán hrozně krásným písmem. A citát. Moc se mi také líbí dvě linky nahoře - infinity a tečky. Je to takové roztomilé. :)


Pozadí blogu je podle mě zase takové zimní, takže doufám, že tento design budou mít holky i přes zimu. :))


Pozadí je opět prostě hrozně sweet.

Pod samotným designem holky mají takový šedý pruh a na něm jsou štítky. Vůbec netuším, jak to udělaly, ale toto je prostě dokonalé!!!

Větší to bohužel udělat nejde, když, tak se určitě koukněte na jejich blog, kde to uvidíte rozhodně lépe..

Holky nemají jen jeden postranní sloupec, ale hned dva - vždyť jsou přece dvě!!

Levý postranní sloupec:

Nahoře naleznete každý den obnoven citát. Čili citát dne. Tento nápad se mi moc líbí. Je to hrozně originální a ještě jsem to na jiném blogu neviděla.

Následuje počet zobrazení stránky, který je 10 880.

Archív blogu.

A Možnost odeslání e-mailu hned z jejich blogu. Mnohokrát jsem již tuto možnost zmiňovala jako velmi užitečnou a šetřící čas.

Pravý postranní sloupec:

Na samém vrcholu prvého postranního sloupce jsou pravidelní čtenáři, kterých je 9.


Následují dva spřátelené blogy. Jedním z nich je můj blog (:DD) a druhým je blog od Stylishgirl, který byl odebrán. Nevím, co se stalo a rozhodně by mě to zajímalo!!!

E-mail.
A popis holek a jejich blogu. 


___________________________________________________________________________________________________
Jelikož jsou holky na blogu dvě, tak jak již je zvykem zrecenzuji každou zvlášť. U každé však vyberu jen nejlepší a nejhorší článek.


Podle mě nejlepší článek od Werr fall-wishlist
Tento článek naprosto, naprosto, naprosto dokonalý!!!! Werr k němu vytvořila úžasné ,,fotky". Nechápu, jak dole udělala galaxy ovál, ale je to naprosto dokonalé. Také se mi hrozně líbí výběr písma na obrázcích. Uvedla i ceny. Werr má super wishlist! Luxusní článek!


Podle mě nejhorší článek od Werr - glittery-nails
Po strašně dlouhém hledání nejhoršího článku mám vyhráno. Vybrala jsem článek, kde Werr ukazuje jak na třpytivé nechty. Podle mě tento článek zbytečný. Zadívejte se na palec, který je nalakován růžově. Špička a okraj nehtu není vůbec nalakován!! Zato třeba modrý malíček je nádherný.Podle mě nejlepší článek od Darr - morska-plavba-co-si-vzit-s-sebou
Hrozně se mi líbí, že Darr článek rozdělila na loď a na souš. A dokonce přidala i make-up. V článku je sice několik drobných chyb jako třeba slovo skrab a správně to mí být scrub. Ale tipy jsou určitě super a využije je snad každý. Navíc by mne spoustu z nich nenapadlo, takže díky! :)Podle mě nejhorší článek od Darr trendy-podzimu
Už u prvního trendu jsou takové zmatky: Toto oblečení se hodí ke všemu a já je naprosto miluji... odstíny růžové, meruňkové, zlaté, béžové, bělové a hnědé. Hodí se úplně ke všemu... Toto bych řekla naživo, kdybych byla asi ve stresu, ale pokud si Darr po sobě článek přečetla, tak přece musela přijít na to, že se opakuje. Dále jsem trochu nepochopila druhou fotku, kde je spousta věcí a mluví jen o svetru. Pod fotku napsala vpravo nahoře (jako, že je am ten svetr). Takovýmto zmatkům bych předešla tak, že bych fotku jednoduše ořezala! Balerínky se dají. Ale zase poslední fotka (legín) - u té bych se snažila udělat lepší pozadí, protože tam to nevypadá moc dobře. Přijde mi, že Darr splácala tento článek prostě narychlo.

Tady ta fotka, o které mluvím, že bych ji ořezala...

_________________________________________________________________________________

Celková recenze: Holky mají super blog. Píšou převážně články o věcech, které jsou in a to mě hrozně baví. :)

PS pro Werr a Darr:  Budu moc ráda, když mi dáte za cca 5-6 dní vědět, jak moc Vám recenze pomohla. Je jedno jestli to napíšete někam ke mně nebo dáte do nějakého svého článku třeba PS pro Káju.

Otázky pro ostatní:
1) Jak se Vám líbí blog od Werr a Darr?
2) Jak se Vám líbila moje recenze?
3) Máte pro ně nějaká doporučení?
4) Co se Vám na jejich blogu líbí a co naopak ne?

Pááá Vaše recenzátorka Kája2 komentáře:

 1. Děkujeme moc za krásnou recenzi ♥♥. Určitě ti napíšeme, ale myslím, že nám pomůže moc. Trošku mě mrzí, že desigen u nás bude ještě měsíc, pak mám naplánovaný Halloween, tak doufáme, že i ten se ti bude líbil.
  Brzo se uzdrav :*
  http://www.onewaygirls3.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé nemáte vůbec zač!!! :)))
   :( - ale i ten bude určitě boží, takže se ve finále docela těším.. :))
   Ježiši děkuji hroooozně moc!! - je to lepší a lepší.. :))

   Vymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥