úterý 23. prosince 2014

Christmas wishlist - 2014

Ahoj,
Vánoce už tu budou zítra (OMG!!!!) a dopis od Ježíška ještě neodputoval z mého okna. Ježíšek na mě asi zapomněl, takže doufám, že pracuje i přes den a dnes si ho vezme!!
V tomto článku vám ukáži věci, které si k letošním Vánocům přeji. Nejvíce si přeji 1. dárek a ty ostatní jsou pak takové, že budu ráda když je dostanu. Ale stejně i kdybych si přála dárek za třeba 20 000 Kč, tak i přesto k němu dostanu alespoň jednu maličkost. Takže jdeme na wishlist.1) Foťák - Přeji si ho hlavně kvůli blogu, ať ho posunu o level výš, ale i kvůli volnočasovému focení, které mě hrozně baví a také kvůli fotografickému kroužku. Vybrala jsem si Canon Powershot SX 520 HS a vím, že ho 100 % dostanu, protože jsme ho už byli koupit a měla jsem ho už i na zkoušku v ruce a je naprosto úžasný, takže už se nemůžu dočkat!!

2) Paměťová karta do foťáku - A ať samozřejmě můžu hned začít fotit potřebuji i paměťovou kartu. Konkrétně bych chtěla 16 GB (a tu už taky mám koupenou).

3) Vosk do aromalampy od Yankee Candle - Snowflake cookie - Když jsem si byla kupovat vosk naposledy rozhodovala jsem se mezi dvěma. Jeden z nich jsem si koupila, ale Snowflake cookie opravdu potřebuji.. :D Dobře opravdu moc ho chci, protože voní d-o-k-o-n-a-l-e!

4) Mikina - potěšila by mě mikina v burgundy barvě, ale barva není podmínkou, takže jakákoliv mikina.

5) Tepláky - Ty také nemám vůbec vybrané, ale nějaké nutně potřebuji. A stejně nosím je jen doma, takže ani moc nesejde jak budou vypadat...

6) Batoh - Podlední dobou mám pořád nedostatek tašek a batohů, takže bych chtěla nový batoh. Asi ho nedostanu, ale snad přát si ho můžu. :) Konkrétně ten na obrázku je hodně krásný. Chtěla bych styl batohu jako na obrázku ale možná jiný vzor a barvu.

Foťák - zdroj, Paměťová karta - zdroj, Vosk od YC - zdroj, Mikina - zdroj, Tepláky - zdroj, Batoh - zdroj

Do komentářů mi napiště jaký dárek je na vašem wishlistu číslo jedna a ,,uvidíme" se zítra u dárkového článku!!!

Kája

4 komentáře:

 1. Čusíček :) Moc ti přeju, že dostaneš nový foťák (i když ti ho závidím a brečím s mým malým kompaktem :D) a už se moc těším na fotky s ním :D Tehle rok jsem si přála samé drobnosti, takže ani nevím co je na mém wishlistu č. 1 :D Nějak se mluvilo o novém počítači,který tedy opravdu potřebuji, ale dost pochybuji, že bych ho dostala :D Ale na Vánoce se dějí zázraky, že :D Když nedostanu počítač, největší dárek pro mě bude střední Yankee Candle svíčka, Cranberry Ice na kterou se moc těším až jí budu pálit :D Jsem zvědavá na tvůj článek, co jsi dostala k Vánocům. Já ho také určitě napíšu, takže se navzájem (třeba) pokocháme :D Veselé Vánoce! <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za tak milý komentář! Děkuji (já jsem si se svým kompaktem už užila až až.. :D) Ja taky! :D
   Ale jo, určitě ho dostaneš, přeju ti ho!
   YC - závist!! ♥
   Dobře, dobře, dobře. :) Tobě také Veselé Vánoce!! ♥

   Vymazat
 2. Já si nejvíc přeju hlavně knihy!!! :D
  vickysarah-fashion.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥