pondělí 6. dubna 2015

Recenze: Mixa krém na suché zóny vs. krém od Dermacolu

Ahoj,
zimní období je třeba definitivně ukončit nějakým pořádně hydratačním krémem, ať v létě nevypadáme jako vyschlinky. Já jsem objevila jeden krém, který slibuje ultra vysokou hydrataci, tak jsem jej pro vás otestovala a přicházím s recenzí! :)Dnešní recenze bude na krém značky Mixa. Krém je určen na vysušené zóny a jmenuje se Anti-Dryness.
 Oficiální popis:
Regenerační promašťující péče na suché zóny je koncentrovaná péče s vysoce účinnými složkami, které hloubkově vyživují a dlouhodobě zlepšuje stav viditelně suchých míst. Je ideální pro suchou a popraskanou pokožku na loktech, kolenou a patách, zvláště vhodná pro použití v zimě nebo v suchém prostředí.

Účinky:
pokožka na loktech, kolenou a patách je jemnější, hloubkově vyživená a regenerovaná
- popraskané místa jsou zahojené
- pokožka je zklidněná a krásná

______________________________________________________________________________________________
Krém je určen na vysušené zóny jako jsou paty, kolena a lokty. Já osobně jsem jej používala i jako krém na ruce a možná bych si s ním namazala i celé tělo. 

Zezadu máte malý testík, který se skládá ze tří otázek. Pokud odpovíte alespoň na dvě ano, tak je krém určen právě pro vás! :) Tento testík se mi ohromně líbí, alespoň to tak určí zda opravdu tento krém potřebujete nebo ne.

Pro Češky je dotazník úplně nahoře pro Slovenky pak téměř dole.

Ve složení se nachází ovesné mléko a 40% koncentrát glycerinu. Díky čemuž má tento ,,krém" konzistenci jako vazelína. Z tuby leze trošku déle. Když krém vymáčknete a začnete roztírat, tak se budete divit, kde se najednou tolik krému vzalo. Působením tepla se totiž začne doslova rozpouštět a pak ho není ani kam natírat. Krém má lehce bílou spíše však průhlednou barvu. Moc příjemně voní. Je to jemná parfemace, která nedráždí.
Balení je lesklé a dobře padne do ruky. Je lazeno do bílých a oranžových barev, což je naprosto typické pro MIXU. Krém má 100 ml, ale nebojte se, stačí ho hrozně maličko, takže vám vydrží déle, než si myslíte.

Krém se vsákne do 10 minut. Během vstřebávání se chvíli cítím taková lepkavá a myslím si, že se krém nemá šanci vstřebat, ale po chvíli je vše naprosto v pořádku. 
Krém je opravdu ultra hydratační. Lokty, kolena a paty jsou po jeho aplikaci nádherně hladké a vyživené. Krém aplikuji jednou týdně a suchá místa se mi do té doby ani trošičku nevysuší.
Používám ho i téměř denně jako krém na ruce. Vstřebává se hodně rychle a ruce jsou po celý den hydratované a hlavně hladké. Dělá to skvělý dojem, když si s někým podáte ruku.. :D

Krém stojí 89 Kč. Podle mě je to skvělá cena v poměru ceny, kvality a množství.

Celková recenze: Krém splňuje vše, co slíbil. Za mě je to naprostá hydratační bomba, takže rozhodně vyzkoušejte! :)Máte zkušenost s něčím od MIXY? Nebo jste jedni z těch, kteří se po ní osypali?


A jelikož jsem výše zmínila, že jej používám i jako krém na ruce, i přes to, že na to není určený, tak jsem se rozhodla tuto Mixu srovnat s krémem od Dermacolu.

Jedná se o výživný mandlový krém od Dermacolu. Tento krém má také 100 ml, ale zdá se menší než Mixa.
Krém od Dermacolu má klasickou tekutější konzistenci jako má většina krémů na ruce. Příjemně voní. Parfemace je však poněkud zvláštní a zprvu jsem si na ni musela zvyknout. 


Níže je krém od Dermacolu.

Krém se vstřebá do několika minut, většinou maximálně do tří. A můžete normálně fungovat. Když si však za hodinu i dvě umyjete ruce, tak se krém smyje. Je to opravdu zvláštní pocit. 
Další den je potřeba ruce opět namazat, protože hydratované nevydrží.
Zajímávé mi přijde, že přímo i na obalu píší, že krém máme aplikovat podle potřeby několikrát denně. Dle mého názoru by měl krém udržet ruce hydratované minimálně celý den, nejlépe však více dnů.

Ve finále tento souboj vyhrál krém od Mixy, který není na ruce ani určen. 
________________________________
Jaký je váš oblíbený krém na ruce?

Kája

2 komentáře:

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥