středa 16. září 2015

Recenze: Parfémovaná voda - Intimacy Blanche

Ahoj,
dnes mám pro vás další recenzi. Pro mě však velmi neobvyklou, protože bude na parfém. Je to pro mě velký oříšek, jelikož mám problém s popisováním vůní a samozřejmě se na každém může rozležet jinak, takže je to pak velmi individuální. Nicméně jsem se rozhodla, že na sebe jednu takovou recenzi vezmu, zkusím si, jak mi to půjde a uvidíme do budoucna, jaké to se mnou bude. Já a parfémy.

Parfém je francouzské značky R&R Perfumes. Tato značka nabízí parfémy pro ženy i muže. Jsou originální převážně jejich flakónky.


Oficiální popis zatím není k dispozici ani složení vůně. Je tím pádem zajímavé a vtipné, že třeba víte, že vám to voní, ale nevíte, co vám to vlastně voní. 


Mám parfém Intimacy Blanche. Ještě bych chtěla uvést na pravou míru, že je to parfémovaná voda, což je méně koncentrované, než parfém, ale je to opravdu dostačující. Neřekla bych, že je to nějaké mínus. Kdyby mi řekli, že je to parfém, klidně tomu uvěřím. :) Omlouvám se, že budu pořád používat slovo parfém a ne parfemovaná voda, tak snad vám to moc nevadí.. 
K dostání je pouze v jednom objemu a to 100 ml. Vydrží vám opravdu dlouho, klidně bych uvítala i menší balení, ale co se dá dělat.. Navíc vůbec neubývá, používám ho v kuse přes měsíc a ubyl mi jen nahoře takový nepatrný kousek. Takže tak za 3 roky se dostanu pod půlku. :D
Vůně je opravdu neobvyklá, originální a trochu exotická až nezvyklá. Je výraznější. Moc mě mrzí, že vám nemůžu říci, co obsahuje, ale po přičichnutí z toho nepoznám jedinou vonnou složku prostě to voní jako celek, který mi ani nic nepřipomíná. Vůni ani nezařadím mezi ovocnou nebo květinovou, jelikož mi ani jedno nepřipomíná.Flakónek je skleněný a má zvláštní geometrický tvar. Název je zlatý a vypadá to jako nalepeno nějakými ,,nálepkami". Nahoře je pak zlatý geometrický útvar.Střička je také zlatá (minimálně pozlacená...). To moc oceňuji jelikož znám parfémy, které vypadají designově moc pěkně, ale pak to zkazí plastovou střičkou.Parfému stačí jen jedno stříknutí. Já si ho aplikovávám jen na zápěstí. Vůně jde opravdu cítit, není takové, že:
- Ooo nastříkala jsem se parfémem, čichni si!
- Ale já nic necítím..
Já na něj ještě nejsem až tak moc zvyklá, takže ho na sobě většinou cítím - hlavně na začátku, ale někdy i během dne.

Parfém přijde ještě v papírové krabičce, která je designově také moc pěkně zpracovaná. Opět je laděná do bílé a zlaté barvy. Uvnitř je potom vlepená ještě jedna, celá zlatá krabička. Parfém mám z notino.cz - zde. Přišel mi bezpečně zabalen a nic se mu během cesty nestalo, takže se nemusíte bát. :)Celkové shrnutí:
Parfém se mi opravdu líbí. Jediné mínus je, že si ho nemůžete nijak očuchat a objednáváte s velkým riskem, jestli vám bude vonět... Jeho cena 269 Kč, by však stála za vaše rozmyšlení se, protože není vůbec drahý.

Parfém hodnotím 4/5 a to hlavně z toho důvodu, že nemají 1ml vzorečky na otestování vůně.


Do komentáře se mi určitě rozepište o Vás a parfémech. Jaký parfém právě používáte? Znáte tuto značku, máte s ní nějaké zkušenosti?
+ mi určitě nezapomeňte dát vědět jak se vám líbila má recenze a  jestli byla přínosná = abych věděla jestli by vás recenze na parfémy do budoucna zajímaly. :)

Kája

4 komentáře:

  1. vypadá moc dobře :) o značce jsem ještě neslyšela, ale vypadá to zajímavě :) já momentálně používám voňavku od Adidasu a pak ještě jednu z Oriflame :) na značku se určitě podívám, super tip :)

    gingersmile.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat
  2. To se divím, že je takové množství tak levné :)

    Ili Libertad

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥