pondělí 21. listopadu 2016

Duo recenze #2 | Rexona a Dove Maximum Protection |

Ahoj,
v dnešní duo recenzi si porovnáme 2 antiperspiranty. Jedná se o Dove a Rexonu. Oba dva jsou to druhy Maximum Protection. Cena se mezi nimi liší maximálně o 10 Kč a pohybují se okolo 130 Kč za stejné množství 45 ml. Proto si myslím, že stojí za zvážení, který z nich je lepší... Nejdříve si ale oba dva představíme.
Rexona Maximum Protection
Tento typ deodorantu jsem nejprve zkusila od Rexony a byla jsem z něj naprosto unešená! Opravdu výborně zabraňoval pocení, se kterým já mám velký problém, hlavně když jsem ve stresu. :D Jedná se o bílý krém, který si natřete do podpaží. Z krému je po zaschnutí takový prášek, který dělá fleky na oblečení.... Ale! Jen z vnitřní strany, což je hrozně super! :D Když zvednete ruce, nemáte bílé podpaží. Ale když si triko vysléknete a podíváte se z vnitřní strany tak na něm budou bílé fleky, ty ale jdou vyprat.
Na výběr je z 6 vůní, z čehož já jsem vyzkoušela dvě. Confidence a Everyday Fresh. Obě dvě vůně voní jinak v balení, než poté na kůži. V balení cítím něco navíc, co mi tedy moc nevoní, ale na kůži to již cítit nejde. Více mi voněla vůně Confidence. Tyto deodoranty vydrží opravdu celý den. Nepotíte se a neustále voníte! Pro mě je to tedy hotový zázrak. ♥ Jedná se spíše o antiperspirační krém, tudíž pokožku nevysušuje a je k ní šetrný.Dove Maximum Protection
Dove nabízí 3 vůně. Já jsem sáhla po vůni cucumber & green tea. V nabídce je také vůně original nebo také pomegranate & lemon verbena scent. Vůně okurky a zeleného čaje mě zaujala již na první přičichnutí. Není zde cítit, to co je v Rexoně, tudíž voní již v balení krásně a svěže. Na pokožce ale pak ještě o trošičku lépe! Opět zde platí to, co v případě Rexony - dlouhá výdrž, intenzivní vůně, bílé skvrny, ale v tomto případě jsou méně viditelné, hydratace, příjemná aplikace.


Co je zajímavé, tak oba dva produkty mají úplně stejně balení. U obou je stejný točící mechanismus a nahoře pak dírky, kterými produkt vylézá ven. Když chcete deodorant poprvé použít, tak musíte strašně dlouho točit, než vám produkt vystoupí až nahoru, tím se dostanete tak do 1/4 balení a pak vám přijde, že hrozně rychle ubývá. Mě však vydrží jedno balení necelé dva měsíce. Balení je mírně průhledné a proto při pohledu proti světlu dobře poznáte, kolik vám ještě obsahu zbývá.To, co u mě tento boj vyhrálo je nejspíš konzistence. Rexona je spíše drsnější, protože má v sobě velké množství prášku, který podle mě zabraňuje zápachu a ten je smíchám s hydratační složkou. Kdežto Dove je takový vodový, krásně klouže a je moc příjemný.Za mě tedy vyhrává Dove Maximum Protection. Ale jelikož cena není úplně příznivá a často jsou tyto deodoranty jak od Rexony tak od Dove sehnat ve slevě klidně za 80 Kč nebránila bych se proto si znovu koupit i Rexonu. Dle mého názoru jsou tyto deodoranty opravdu velmi vyrovnané.


Máte zkušenost s těmito deodoranty? Jaká je vaše oblíbená vůně? A používáte Dove nebo Rexonu?
Kája ♥

1 komentář:

  1. Tu Rexonu jsem mela uz asi 3x,je moc fajn. Jen me stvou fleky co dela..Dneska jsem sla do drogerky Teta a vidim,ze je v akci za půlku..No az doma jsem zjistila,že je to ten Dove..mají velmi podobný obal..nevadi,aspon jej taky vyzkoušim :D

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥