pondělí 28. listopadu 2016

Lakilaki.cz | Crazy Polish Lady

Ahoj,
dnes jsem si připravila recenzi na lak na nehty.Jedná se o lak značky Crazy Polish Lady. Asi většina z vás tuto značku nezná. Lak je k zakoupení na stránkách lakilaki.cz, která totiž nabízí laky z různých zemí. Tento lak je původem z Portugalska a vybrala jsem si odstín Breakfast ať Tiffany's. Jedná se o světle růžový odstín se spoustou červených třpytek. Co jsem o něm ještě našla jako takovou zajímavost, tak je, že je namíchaný ručně.


Již když mi přišel, a já jsem ho poprvé viděla naživo, jsem se do něj naprosto zamilovala!

Přepraven byl bezpečně. Byl zabalený v bublinkové folii a vložen do malé krabičky.


Lahvička má objem 15 ml, což je opravdu hodně a má takzvaně 3 free. Štěteček je užší, ale lakuje se mi s ním pohodlně. Lak je důležité před použitím dobře protřepat, aby se třpytky v laku rovnoměrně rozprostřely.Nanáším vždy alespoň 2 slabé vrstvy. Jedna vrstva při bližším pohledu ještě mírně prosvítá a dvě vrstvy pak vypadají naprosto skvěle!
Lak schne poměrně rychle, což je určitě plus.
Po zaschnutí jako by si lak sedl a více vystoupí třpytky.


Co však nikdy nevynechávám je top coat. Lak sám o sobě totiž moc nevydrží, což mě hrozně moc mrzí. :( Nehty si většinou lakuji večer a další den mám již oloupané konce nehtů, přičemž nepíšu nic dlouhého na počítači. Oloupané jsou ale jen tak málo, že to při rychlém pohledu ani nepoznáte. Do dalšího dne se mi však na nějakém prstu odloupne kousek laku, jsou to většinou větší plochy a je potřeba to doopravit. Vzhledem ke struktuře laku je možné dolakovat pouze chybějící část.


Co mi při výdrži laku opravdu pomáhá je top coat. S ním mi nehty vydrží krásné i tři dny, což je přesně to, co od laku očekávám. Tudíž jsem s výdrží laku při použité top coatu opravdu spokojena.


Ačkoliv je lak světle růžový na nehtech vynikne. A jde vidět i z dálky.


S odlakováním překvapivě není nějaký problém. Tampónek napuštěný odlakovačem stačí na nehtu pouze déle podržet a všechny třpytky a lehce odlakují. Je jasné, že sem tam nějaká zůstane, ale to už jde lehce odloupnout.

Tento lak jsem si opravdu oblíbila a mám ho nalakovaný vždy alespoň jednou týdně.
Lak stojí 219 Kč.

Líbí se vám barva laku?
Kája ♥

4 komentáře:

 1. To je opravdu parádní lak :-) má docela dost třpytek, ale i přesto působí velmi jemně.
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
 2. krásny, i keď ja by som tých trblietok tam chcela viac :D

  Lavandula Diary

  OdpovědětVymazat
 3. vyzerá veľmi pekne :) ja by som ho použila možno iba ako ozdobu na jeden nechtík :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥