sobota 5. listopadu 2016

Má sbírka Yankee Candle

Ahoj,
dnešní článek bude o mé sbírce Yankee Candle. Tato značka prodává hlavně svíčky, poté malé votivní svíčky a vosky do aromalampy. Já od nich vlastním pouze vosky do aromalampy, jelikož jsou jejich velké svíčky poměrně dost drahé. Vosky kupuji okolo 60 Kč/kus. A vlastním jich 9. V tomto článku vám ukáži jaké mám a také vám o nich něco řeknu.
Začnu těmi, které už jsem několikrát zapalovala a vím o nich tudíž více.Red apple wreath
V překladu je to vůně věnce s červenými jablky. Je to opravdu nádherná vánoční vůně. Právě to, je asi důvod, proč ji mám již skoro rok odloženou bokem, ale myslím, že je čas ji zase vytáhnout. Tato vůně je velmi silná a to i při zapálení - ne však bolehlavka. V tomto vosku převažuje vůně skořice, která je zmírněna něčím jemným - asi právě těmi jablky. Vůně působí hřejivě a strašně útulně.

Fireside treats
Vůně grilovaných marshmallows zní sice dobře, ale mou oblíbenkyní moc není. Je to bílý vosk, které by obecně měly být jemnější a to tento určitě je. Alespoň na přičichnutí. Ale při hoření je výraznější vůně hořlavých uhlíků, než marshmallows, což tuto vůni maličko kazí. Zjistila jsem však, že vím častěji ji pálím, tím se mi zdá lepší a lepší, tak možná je to jen o zvyku. :) Co se mi však přihodilo je, že obal mi celý zežloutl a to má být průhledný, ale je to jen obal... :D

Vanilla frosting
Tato vůně vanilkové polevy by se již neměla prodávat. Což je určitě škoda, protože mi moc voní! Je to vůně jemnější, sladká a při pálení stejně výrazná jako na přičichnutí z obalu. Kdyby jste na ni někde narazili, určitě ji očuchejte.Clean cotton
Vosk vůní čisté bavlny, který si vyprosila moje mamka. Je to typická vůně čistě vypraného prádla. Při zapálení moc příjemná a vhodná na zapálení před příchodem návštěvy. Měla jsem ji i nějakou dobu jen tak položenou ve skříni, kterou mi nádherně provoněla. Takže toto je opravdu můj velice oblibený vosk.

Lavender spa
Další vůně, která se již neprodává. Jedná se o čistou levanduli. Je to vůně slabší, ale zato krásná a nevtíravá.

Snowflake cookie
Velice sladká vůně, která prostě dokonale vystihuje můj pokoj. Potřebuju asi tak další 4 balení do zásoby, abych ji mohla pálit pořád, protože v téhle vůni jsem se opravdu našla. ♥♥White linen & lace
Vůně samotného vosku byla hezká. Ale po zapálení... Nevím jak moc rozčílená mám být, ale to byla hrůza! Ačkoliv to byl bílý vosk, voněl strašně intenzivně. A byl to neskutečný bolehlav! Provoněl i dva velké pokoje. Jakmile jsem ho však ucítila, musela jsem všude vyvětrat a zamknout se nejlíp na tři západy o čtyři pokoje dál, aby se ke mě nedostal. Naštěstí už se neprodává. :D Moje mamka ho totiž pálila nějak často a s oblibou. :D :D A taky, že už ho celý vypálila, takže už vám nemůžu ukázat ani jeho obal.

Cranberry zest
Vůně pomeranče a brusinek. Je velmi intenzivní a ještě jsem ani vosk nepálila, ale vypadá fajn. :) Avšak se už také neprodává.

Mango peach salsa
Ach moje láska ♥ Ještě jsem ho nezapálila, protože k němu mám takovou úctu. :D Asi víte, jak mango miluju... :D A tento vosk voní úžasně! Samé ovoce... Snad mě nezklame ani při zapálení!


Co vlastníte od Yankee Candle vy? Zaujalo vás něco?
Kája ♥

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥