pátek 18. dubna 2014

Tutorial: Jarní-velikonoční nail art

Ahoj, dneska to budu můj první tutorial, tak doufám, že mě za něj neukamenujete :) Ukážu Vám, jak na velikonoční a zároveň jarní nehty. A bude to opravdu velmi jednoduché.

Budeme potřebovat:
Podkladový lak typu: bílá nebo perleťová
Tři barevné laky v jarních barvách
Párátko
Top-coatA jdeme na to. Začnu tím, že na nehty nanesu podkladový lak. Já jsem zvolila perleťově bílý od Maybelline. Jelikož lak špatně kryje musím nanést tři vrstvy. Vy samozřejmě naneste podkladového laku podle potřeby.


Necháme důkladně zaschnout a přejdeme ke zdobení.
Já jsem zvolila laky ve fialové, růžové a mintgreen barvě. Každou z nich jsem kápla na papír a rychle začala pracovat, aby nezaschly. Je dobré si každou barvu kápnout teprve před tím, než s ní začnete pracovat.
Ke zdobení budeme potřebovat ještě párátko. Špičku párátka namočíme do barvy a na levé části nehtu uděláme několik teček.


Je dobré na každý nehet udělat stejný počet teček a také přibližně na stejném místě. Takto pokračujeme s každou barvou. Mou další barvou v pořadí je mintgreen.Já jsem zvolila na levou část nehtu světle fialovou, doprostřed nehtu mintgreen a na pravou stranu nehtu jsem naťupkala růžovou.


Vše zakončíme top-coatem, aby se tečky neoprýskaly a takto vypadá finální design. Líbí? 


Říkala jsem, že je to opravdu jednoduché. :)

A jak vypadají vaše velikonoční nehty?

Kája

8 komentářů:

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥