čtvrtek 1. května 2014

Chceš se zviditelnit? (UKONČENO)

Ahoj, tento článek je pro všechny blogerky, které by se chtěly zviditelnit.


Bude to spočívat v tom, že za splnění nějakých podmínek napíši recenzi na Váš blog.

Co pro to musíte udělat? Podmínky...
1) Sledovat můj blog přes GFC
2) do komentáře vložit odkaz na Váš blog
3) Napsat dolů do komentářů jaký článek by jste si ode mne rády přečetly - prosím o články, které se na mém blogu ještě neobjevily!! Protože, když mi napíšete, že chcete třeba R.I.P. produkty, které se na mém blogu normálně objevují je asi logické, že mi to k ničemu nebude. Předem moc děkuji! :)
4) Čekat až na Vás přijde řada :)

Vzor: Ahoj, sleduji tvůj blog přes GFC jako abc. Můj blog je http://www.kajahasidea.blogspot.cz/ a chtěla by jsem, aby si udělala článek o tom, jak si vyrobit sypký bronzer. (tento článek už byl)


Recenze na blogy budu psát vždy v neděli a ve středu!! A bude to tak, že holčina, co mi napíše první komentář bude mít recenzi na blog už tuto neděli. Holčina, co napíše jako druhá bude mít recenzi ve středu. Co napíše jako třetí jí bude mít opět v neděli a co na píše jako čtvrtá ji bude mít opět ve středu atd. Já si budu psát Váš seznam, aby nedošlo ke záměně s jiným blogem. Na komentář Vám odpovím nějak takto: Děkuji, že jsi se zúčastnila recenzi na tvůj blog přidám 4.5 (datum recenze)

V článku zmíním:
Design
Kvalitu článků
Kvalitu fotek
Počet pravidelných čtenářů
Odkaz na Váš blog
A další věci, kterými mne může Váš blog překvapit!!


Doufám, že se Vás zúčastní hodně a nebojte se do toho jít!!!
Vaše recenzátorka Kája :D


129 komentářů:

 1. Tak recenzátorka jo?? :D :D Né dělám si srandu! :P Takže, tvůj blog sleduju jako Danny, ale to ty víš! :) Odkaz na můj blog www.meow005.blogspot.cz (překvapivě :D) A já bych si od tebe stráášně ráda konečně přečetla ten (asi měsíc) slibovaný článek: Moje sbírka laků!!!!!! Čekám na to už strááášně dlouho, takže bych se ráda konečně dočkala! :P :)


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Recenzátorka mě jen tak napadlo!! :D Tu kolekci laků se budu snažit napsat během příštího týdne. Děkuji moc, že si se i ty zúčastnila!! Recenzi na tvůj blog zveřejním 4.5. :) A věřím, že bude plná kladů!! :D

   Vymazat
  2. Super! Už se mooc těším :) Tahle šance je super! Vážně skvělý nápad ;)

   Vymazat
 2. Zaprvé, děkuji za takovou šanci:) Sleduji (přes google+) jako Linda S. . Ráda bych si přečetla články My everyday makeup routine nebo třeba péči o pleť. Díky:)
  http://not-just-beautyblog.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem ráda, že jsi se zúčastnila!! Vím, že zrovna ty to potřebuješ!! :) S tou my everyday makeup routine by byl trochu problém používám jen dvě věci + štětce!! :D :P Ale tu péči o pleť určitě napíšu!! :) Recenze na tvůj blog se tu objeví 7.5 !! :)

   Vymazat
 3. Sledujem ťa ako Ti Na :D link na blog http://inspirationbytina.blogspot.sk nečakane :D a mohla by si urobiť Tag: čo mám v svojej školskej taške a čo mám v mobile :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, že si se zúčastnila. O těch tagách ještě popřemýšlím. Tyhle dva zrovna moc nemusím. Recenze na tvůj blog se tu objeví 11.5. :)

   Vymazat
 4. Sleduju tě :DD Blog je http://kateandkateblog.blogspot.cz/ Ráda bych od tebe četla Rtěnkový TAG :D Těším se :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Woow!! Děkuji, že si se i ty zúčastnila!! :) Rtěnkový Tag neznám kouknu na něj a pokud se mi bude líbit tak ho napíšu. :) Recenze na tvůj blog se tu objeví 14.5.

   Vymazat
 5. Ahoj sleduju tě přes GFC jako Nelly Love. Odkaz na můj blog:http://nellylove99.blogspot.cz/. Mohla bys udělat Co máš ve svém školním batohu/kabelce. Máš fakt super blog (y) ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, že se zúčastníš o té kabelce pouvažuji!! :) Děkuji!! Recenze na tvůj blog vyjde 18.5. :)

   Vymazat
 6. jé, to zní skvěle :) sleduji tě, ale hlavně proto, že mi tvůj blog připadá super a těším se na tvé články,
  ráda bych tu viděla třeba outfity nebo článek s tipy na domácí pletové masky :)
  hlásím se tedy i na zrecenzování mého blogu, najdeš ho na http://bloggerandbeautifullife.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji!!! Od tebe mě to těší dvojnásob!! :D Ty tipy na domácí masky.....áááá!!!! :D Musím k tomu něco najít!! Mě samotnou to hoodně zajímá!! :) Recenze na tvůj perfektní blog se tu objeví 21.5. :)

   Vymazat
  2. tak to se těším! děkuji :)

   Vymazat
  3. !! :D Nemáš vůbec zač. :)

   Vymazat
 7. Sleduji tě jako Kačka Žvejkačka. Můj blog: stylbykate.blogspot.cz
  Moc by mě zajímalo článek: Moje sbírka očních stínů
  Tohle zviditelňování je podle mě perfektní nápad ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já věděla, že se budeš chtít zúčastnit!! :D Ta sbírka očních stínu se tu určitě někdy objeví.....a bude to brzy!! :D Děkuji!!!!! :) Recenze na tvůj blog se tu objeví 25.5. :)

   Vymazat
 8. Já nevím ale nepřijde ti blbý, dělat soutěž "Chceš se zviditelnit?" když máš jenom 40 čtenářů??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zúčastnili se zatím většinou ti, co mají čtenářů méně než já. Jsou tam zatím dva co mají více, ale když se chtějí zúčastnit i oni nic jim nebrání. A sama vím, jak moc těžké byly začátky a chci jim tak trochu pomoci!! :) Příště se podepiš a pochlub se kolik máš pravidelných čtenářů ty.....

   Vymazat
  2. Ach bože... zase nějací zakomplexovaní lidi co si potřebujou "rejpnout" Já vás opravdu nechápu! Za prvé se schováváte za anonymem, což je vážně celkem trapný a ubohý a navíc i kdyby jste měli přes 69827903 (ano číslo 69 je na začátku schválně :P) tak by vás tohle nikdy nenapadlo! Pro lidi třeba jenom s pěti čtenáři je to podle mě úžasná příležitost, protože když jsem začínala já a měla tak dva čtenáře byla bych za tohle neskutečně moc ráda třeba i od bloggerky s "pouhými" deseti "odběry"!!!! Myslím že je super. že Kája ostatním takovouhle příležitost dala a podle toho jakè jí tady přibívají komentáře jsou za to rádi i ostatní! :)

   www.meow005.blogspot.cz

   Vymazat
  3. Dany díky, že si se mě zastala, ale stejně je to už zbytečný. Ten anonym tady už nikdy nepříjde!! Rejpnul si, ulevilo se mu a konec.

   Vymazat
 9. Ahoj :-) Sleduji tě jako Sára Svozilová :-) Můj blog : http://style-by-sara.blogspot.com/ .... ráda bych si ''přečetla'' nějaký fotočlánek ohledně líčení nebo vlasů :-) (tutoriál) :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, že si se zúčastnila. Hmm...to zní lákavě i pro mě!! Určitě něco vymyslím! :) Recenze na tvůj blog se tu objeví 28.5. :)

   Vymazat
 10. Čauky :D Sleduji tě jako gingersmile99. Můj blog http://gingersmile99.blogspot.cz/. Od tebe jakékoliv DIY. Konkrétně pak tutoriál třeba na íčení nebo wishlist. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, že si se zúčastnila!! Nějaký wishlist se pokusím vytvořit. :) Recenze na tvůj blog se tu objeví 1.6. :)

   Vymazat
 11. Tonyhumble.blogspot.cz Ráda bych se dozvěděla něco víc o tobě :) Takže určitě nějaký článek tohoto typu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, že si se zúčastnila. Nějaký ten článek s fakty o mě je dobrý nápad! Přece jen o mě toho moc nevíte... :/ Recenze na tvůj blog se tu objeví 4.6. :)

   Vymazat
 12. http://vivienmihalish.blogspot.sk/ ja rada čítam DiY postupy, tak niečo v tom zmysle, fantázii sa medze nekladú :) alebo ako vidím tie latinsko- americké tance v profile, tak niečo o oblečení tohto typu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, že se i ty zúčastníš!! Něco o těch latinsko-amerických tancích bych mohla napsat, ale nevím jestli by to bavilo ostatní......uvidím :) Recenze na tvůj blog se tu objeví 8.6. :)

   Vymazat
 13. Ahoj! Sleduji tě jako Vita Moderno. Můj blog je http://vita-moderno.blogspot.cz/ :-) Určitě by mě zajímalo něco víc o tobě!:-) Máš vážně skvělý blog!:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, že si se zúčastnila. Už si druhá, co chce vědět více o mě no už opravdu musím něco takového napsat!! :) Recenze na tvůj blog se tu objeví 11.6. :)

   Vymazat
 14. Sleduju jako Le-poisson:-) Můj blog je le-poisson.blogspot.cz ;) Určitě bych uvítala všechny možné DIY, hlavně třeba na výzdobu pokoje :-)

  Le Poisson - Lifestyle/Beauty blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, že se zúčastníš. Jedno takové DIY už mám v plánu!! Jen stačí ještě kousek dodělat... :) Recenze na tvůj blog se tu objeví 15.6. :)

   Vymazat
 15. Tááákže, sleduju tě jako LoB Girl, lumiere-of-beauty.blogspot.cz
  Ráda bych viděla třeba nějaký outfit nebo haul, či kosmetický tutoriál. Tenhle typ článků mám nejraději u všechn blogerek .D A pak určitě DIY, třeba na nějaký vylepšovák na oblečení, nebo tak...prostě cokoli. Od tebe je stejně vždy všechno dobré :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moooooc!!! ♥ Něco z toho vyberu a udělám....určitě!!! Recenze na tvůj blog se tu objeví 18.6. :)

   Vymazat
 16. To je skvělý nápad! Ale asi se nedočkám, možná tak příští rok, jak to tak vidím, ale třeba se za ten čas zlepším a dostanu kladnější hodnocení:). No můj blog je whereisthatlipstick.blogspot.cz, jak už stejně asi víš:). Nemám žádné konkrétní téma, co bych chtěla, nechci abys psala o něčem, co tě nebaví a tak a stejně čtu všechny tvoje články. A některé nápady, co mě napadly tak už byly zmíněny, takže nic:). Teď zbývá jen poslední bod:).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, že se zúčastníš!!! Beru tě i když si jakoby nesplnila 3. podmínku, ale když říkáš, že chceš něco co už tady bylo zmíněno, tak vlastně splnila....docela jsem se do toho zamotala :D recenze na tvůj blog se tu objeví 22.6. :)

   Vymazat
 17. Ahoj, sledujem ťa ako L. Lillien, http://ladylillien.blogspot.sk/ , rada si prečítam všetko o kozmetike a móde :) poprípade DIY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, že si se zúčastnila!!! Dobře :) Recenze na tvůj blog se tu objeví 25.6. :)

   Vymazat
 18. děkuji za takovouto příležitost, opravdu mě to potěšilo. Tady sleduji jako Lucie Martincová, můj blog je : http://beautybylucka.blogspot.cz/

  a článek by mě zajímal článek o nějaké zajímavém účesu vlasů, nebo nějaké líčení..
  teď už jen poslední bod

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mooc, že si se zúčastnila!!! O něčem takovém teda vytvořím článek. Recenze na tvůj blog se tu objeví 28.6. :)

   Vymazat
 19. Děkuji, že milé pozvání :) U mě na blogu už probíhá něco podobného, takže myslíš, že by to nešlo nějak zkombinovat? :)
  Tady Ti dávám odkaz, klidně si to přečti a dej mi vědět :) Já bych teda navrhovala, že si můžeme vyměnit bannery, (místo toho abych měla na blogu jen odkaz) a ty bys napsala tu recenzi :) Jestli máš jiný návrh nebo něco jiného a srdci, napiš mi na blog ;-)

  ODKAZ na projekt: https://plus.google.com/110978580471876039655/posts/3uSGZjFbPAe

  K L A R A | klararecman.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Docela jsem se do toho zamotala!! :D Pokud jsem to pochopila dobře, tak já napíšu recenzi na tvůj blog a ty na svůj blog umístíš banner na můj blog?? Pokud je to tak, tak se recenze na tvůj blog objeví 2.7. ....... já vím bude to za dlouho... :(

   Vymazat
 20. Ahoj, moc děkuji za pozvání :o).
  I když termín bude až za dlouho, vůbec nevadí, jdu do toho :o).
  Sleduji přes GFC jako Denisa Solčanská a můj blog je http://littlelivelady.blogspot.cz.
  A co se týká článků... Jakékoliv DIY a třeba i nějaký osobní čánek o Tobě :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, že si se zúčastnila!! :) Nějaký takový článek už mám v plánu takže se tu určitě objeví... :) Recenze na tvůj blog se tu objeví 6.7. :)

   Vymazat
 21. Vážně super nápad, díky za pozvání!! :D :)
  Přes GCF sleduji jako CrazyCocoTeri můj blog je http://t-messuplife.blogspot.cz/
  A článek... Možná nějaký TAG o tobě nebo i recenze na nějaké TV SHOW/Filmy... :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, že si se zúčastnila!! O něčem takovém pouvažuji :) Recenze na tvůj blog se tu objeví 9.7. :)

   Vymazat
 22. Díky moc za pozvání...
  Sleduju tě jako Nica a můj blog http://madamenica.blogspot.cz
  A co bych tu chtěla najít?
  No asi něco o tobě
  a určitě bych si ráda přečetla nějaké DIY...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, že si se zúčastnila!!! Něco takového se tu určitě objeví a recenze na tvůj blog se tu objeví 13.7. :) Doufám, že se brzy dočkáš!!

   Vymazat
 23. Sledujem ťa už dlho :) ...
  môJ BLOG http://everydayinspirationbybibi.blogspot.sk/
  Chcela by som aby si pridala aj outfit niekedy O:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, že si se zúčastnila!!! O těch outfitech ještě popřemýšlím. Recenze na tvůj blog se tu objeví 16.7. Přeji, aby si se brzy dočkala!!

   Vymazat
 24. Sleduji jako Katherine S
  blog: http://kate-trends.blogspot.cz/
  Mám ráda články typu oblíbenci, ráda bych i přečetla článek- tvé top tvářenky,rtěnky;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, že si se zúčastnila!! :) Oblíbence jsem měla v plánu už tento měsíc, ale nějak z toho sešlo....příští měsíc už je ale opravdu udělat musím!!! :D A ty top tvářenky či rtěnky s tím by byl problém. Mám 2 tvářenky a rtěnky mám jen 4.....a s tímto množstvím nějaké top nejde udělat. Recenze na tvůj blog se tu objeví 20.7. Doufám, že se brzy dočkáš!! :)

   Vymazat
 25. Upřímně jsem si říkala, že na zrecenzování blogu můj blog není dostatečně rozjetý, malý rozsah článků, čtenářů a plno dalších nedostatků a říkala jsem si, že až s blogem sama budu spokojenější tak se také zapíšu, ovšem, když to tak vidím, že bych se na řadu dostala až asi někdy v červenci ne-li v srpnu :D Tak nakonec, proč to nezkusit a do té doby zamakat.
  Sleduji Tě jako Veronika Francková a přečetla bych si něco o tobě, nebo co uvítáš na jiných blozích a co naopak ráda nemáš.
  lost-strength.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky mooooc, že si se zúčastnila!!! A i kdyby si byla s blogováním na začátku i od toho tady je toto recenzování. Tímto způsobem bych chtěla předat i pár užitečných rad!! :) Nějaký takový článek určitě udělám to, co uvítám nebo naopak nemusím je super nápad!! :) Recenze na tvůj blog se tu objeví 23.7. :) Doufám, že se brzy dočkáš!! :)

   Vymazat
 26. Asi se taky zapojíme:-). Určitě uvítáme nějaké další recenze (nemyslím teď recenze na blogy:-D). Taky určitě tipy, nápadů není nikdy dost:-) http://coffeewaterfall.blogspot.cz/ T&K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, že jste se zúčastnily!! Nějaké recenze už mám připravené, tak se pokusím je tu dát co nejdříve. Recenze na Váš blog se tu objeví 27.7. :)

   Vymazat
 27. Ahoj. Napřed děkuju za pozvání. Chvíli jsem váhala, jsem si vědoma nedostatků mého blogu, ale zase na druhou stranu, proč to nezkusit :-) Sleduju jako LuLu a můj blog je tady
  Ráda bych se dočetla tipy na účesy nebo třeba něco o tobě :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, že si se zúčastnila!! To Vás tolik chce vědět něco o mě??!!! S tím článkem musím pospíšit!! :) Recenze na tvůj blog se tu objeví 30.7. :)

   Vymazat
 28. Ahoj :) Sledujem ťa ako Mona Bailey .
  No a článok...rada by som si prečítala nejaké fakty o tebe :D Potom určite recenzie na knihy a rady zo všetkých oblastí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zabudla som link :D
   http://alllittlethingsthatilove.blogspot.sk

   Vymazat
  2. Díky moc, že si se zúčastnila!!!! O těch recenzích na knihy ještě popřemýšlím....přece jen mám blog o kosmetice.... Recenze na tvůj blog se tu objeví 3.7. :)

   Vymazat
 29. Ahoj :) sledujem ťa ako Natália Kuková, môj blog je TU a páčil by sa mi článok o tom ako si sa dostala k blogovaniu, čo ťa natom najviac baví o čom najradšej bloguješ... :)
  Ďakujem za pozvanie :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc, že si se zúčastnila!! Článek o tom, jak jsem se dostala k blogování zní moooc dobře!!! Recenze na tvůj blog se tu objeví 6.8.

   Vymazat
 30. Ahoj! :) Sledujem ako Sebastiana Frigova a napriklad co je moj najoblubenejsi kusok oblecenia. Naozaj taky ze ak by som si mala vybrat jeden co so mnou pojde na opusteny ostrov tak ten :DD ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, že si se zúčastnila!! Zní to dobře zkusím to nějak udělat. :) Recenze na tvůj blog se tu objeví 10.8.

   Vymazat
 31. Ahojky! Sledujem ako Zuzana Stanko. Ja milujem všelijaké TAGy, v poslednom čase ma baví hlavne tag farby dúhy, takže ten by som si určite prečítala aj u teba.. ;-)

  S pozdravom Zuzana Stanko
  www.sueandcolours.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky mooooc, že si se zúčastnila!! TAG barvy duhy už jsem dělala můžeš se na něj podívat tady: http://www.kajahasidea.blogspot.cz/2014/04/rainbow-tag.html
   Recenze na tvůj blog se tu objeví 13.8.

   Vymazat
  2. Jeej, ďakujem za link. Idem sa začítať :-)

   Vymazat
 32. 1.Sledujem ťa pod menom Kornélia Labudová.
  2.http://fashionbycornelia.blogspot.sk/
  3.No ja by som rada na tvojom blogu videla nieaké outfity.Ale aké by som si rada prečítala Ako sa starám o svoje vlasy.

  Vopred ti ďakujem...:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, že si se zúčastnila!! Něco takového pokusím udělat, ale ty outfity...nevím, nevím. Recenze na tvůj blog se tu objeví 17.8.

   Vymazat
  2. Ahoj mám novú adresu blogu takže tu ju máš:)
   http://theworldbycornelia.blogspot.sk/

   Vymazat
 33. Ahoj! Toto je krásny nápad, čo pre iné blogerky robíš, ja síce blog ešte nemám až tak dlho, momentálne naň ani nemám veľa času... Ale bola by som rada, keby som sa do tvojich recenzii mohla zapliesť aj ja so svojim blogom...

  Sledujem ťa ako Zuzana Mesik, môj blog je pinkshaaark.blogspot.sk
  A na tvojom blogu mám rada všetko a myslím, že si tu každý nájde niečo svoje, takže mne tu nič nechýba :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc!!! :) :) :) :) Recenze na tvůj blog se tu objeví 20.8.

   Vymazat
 34. Konečně mám změněný design blogu, tak se i já přidám k tomu abys zrecenzovala můj blog:) Snad se tento design bude líbit:)
  1. Sleduji tě jako Katka Najmannová
  2. http://katienajmannova.blogspot.cz/
  A ráda bych si přečetla nějaký článek o tobě:) ale jinak mi tu nějak nic nechybí:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, že si se zúčastnila!! :) Několik faktů o mě jsem nedávno dělala, takže už je vlastně tvé příní splněno!! :) To jsem ráda, že si i tady najdeš to své... :) Recenze na tvůj blog se tu objeví 24.8.

   Vymazat
 35. Taková šance... Toho musím využít!!!!
  1.sleduji Tě jako Vicky Sarah
  2. www.vickysarah-fashion.blogspot.com
  www.vickysarah-tales.blogspot.com
  3. Je to sice hodně daleko od témata tohoto blogu, ale mohla by jsi napsat nějakou povídku. Ve tvém podání by byla zajímavá nějaká detektivka nebo romantický román...

  Děkuji mnohokrát! Pokud se ta recenze opravdu objeví, bude to pro mne nesmírná čest! Zájemců je hodně, nuže můžeme pouze doufat, že do té doby tě recenze neomrzí... Moc se těším!
  P.S. právě se chystám napsat SVOU recenzi o tvém blogu, budu ráda, když se koukneš. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, že si se zúčastnila!! :) Povídka???!!!! No nevím, nevím přece jen, jak říkáš od mého téma blogu je to daleko, ale pokud by mi jednou (za 3 roky) došly nápady, tak se možná i na nějakou tu povídku dostane řada!! :D
   Recenze na tvůj blog se tu objeví 27.8. :)

   Vymazat
 36. Ahoj :), sleduju tě jako Karolína Bendová (přes google+). Můj blog je http://carolines-beauty.blogspot.cz/. Ráda bych si od tebe přečetla članek o tom jaké používáš produkty na vlasy:). Děkuji už dopředu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, že si se zúčastnila!!!! Dobře o něčem takovém ještě pořemýšlím. Nemáš už dopředu vůbec zač!! :DDD Recenze na tvůj blog se tu objeví 31. 8. :)

   Vymazat
 37. Ahoj sleduji tě přes google + jako Eliška Nováková.
  Můj blog http://eliskanovakova.blogspot.cz/
  Ráda bych si přečetla tvůj článek něco jako "My dream holiday" nebo Tag zpověď blogerky )
  Děkuji předem)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, že si se zúčastnila!! :) Ty články vypadají i zní úžasně!! Určitě je udělám! :) Recenze na tvůj blog se tu objeví 3. září... to už bude zase škola, ne???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :(

   Vymazat
 38. Ahoj Kájo, sleduji tvůj blog jako Lucie L.,
  můj blog: www.mujerworld.blogspot.cz
  ...tvůj odkaz na tvůj blog jsem už vložila a co se týče článku, který bych si od tebe ráda přečetla, tak určitě o tancování, sama tanec zbožňuji, ráda bych viděla tvé fotky, popis jakému tanci se věnuješ a tak celkově...

  Děkuji, Kájo :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, že si se zúčastnila!! :) Docela nechápu toto: tvůj odkaz na tvůj blog jsem už vložila. Takovou podmínku nemám, ale no nevadí!! :DD Už si druhá, která by chtěla něco, co se týče mého tancování. Já mám popravdě už od ledna o tancování blog. A nikdo (ani Danka) o tom ještě neví. A mám na něm jen úvodní článek. Chcete teda abych ho naplno rozjela? :) Recenze na tvůj blog se tady objeví 7. září.

   Vymazat
  2. Tak jsem asi podmínku číslo dva špatně pochopila :D
   Určitě ten článek rozjeď :)

   Děkuji :)

   Vymazat
  3. Ok!! :D Podmínka byla, že do toho komentáře máš vložit odkaz na svůj blog, ať to nemusím hledat!! :DD

   Vymazat
 39. Ahoj! :) Taky bych ráda znala tvůj názor.. ^^
  Sleduju tě přes Google+ a ráda bych si přečetla již zmiňovanou make-up routine nebo nějaký tutoriál na líčení (nafocený), protstě cokoliv takového! :)♥
  http://dianegrover.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, že si se zúčastnila! :) Nechápu, co na ní chcete všichni vidět. Používám max. 5 produktů včetně štětců.. -__-
   Ale no možná... :) Recenze na tvůj blog se zde objeví 10. září.

   Vymazat
 40. Ahoj už ža sledujem ;) :)) a môj blog → http://lenastyletips.blogspot.sk/
  A rada by som videla čo je v tvojej taške / kabelke ? alebo niečo ako sa balíš na dovolenku tento rok ( ak niekam idete )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, že si se zúčastnila!! Dobře.. :) Recenze na tvůj blog se zde objeví 14. září.

   Vymazat
 41. Ahoj :-) Sleduji blog jako Eva Beránková
  Náš blog je
  http://twoyounggirlsworld.blogspot.com
  A ráda bych uvítala nějaké cvičení apod.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, že si se zúčastnila!! :) Necvičím, takže žádný článek o tom nebude, promiň. Recenze na Váš blog se zde objeví 17. září.

   Vymazat
 42. Ahoj, sleduji tvůj blog . Můj blog je http://prettybutdead.blogspot.sk/, je o kozmetike ale píšu sem aj príbjehy a chtěla by jsem, aby si udělala článek rtenkovej TAG

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, že si se zúčastnila. Ten článek neudělám, mám na něj málo rtěnek. Recenze na tvůj blog se zde objeví 21. září.

   Vymazat
  2. Chtěla bych se tě zeptat zda ještě máš v plánu psát na blog. Poslední článek si přidala v červenci, což už je hrozně dávno. Pokud o recenzi pořád stojíš odpověz na tuto zprávu. Pokud na ni do 19.9 neodpovíš, tak recenzi psát nebudu. Díky za pochopení.

   Vymazat
 43. Ahojky, koukám, že je o to velký zájem! :D
  Sleduji tě už dlouho, i tuhle akci, tak jsme se Sam nakonec podlehly :D
  jdetoilevne.blogspot.cz
  Až budeš dělat tu recenzi, mohla by si nás vzít každou zvlášť, prosím? Přece jen víš, když jsme dvě, tak by byla škoda, kdyby si ve všech kategoriích zmínila články jen jedné z nás a tak :) Byla bych ti moc vděčná!
  U tebe mám ráda DIY články, speciálně ty kosmetické, takže určitě v těch hojně pokračuj!
  - Elma

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je no, díky, že jste se také zúčastnily! :)
   Dobře. nějak se to pokusím ,,splácat". Jojo byla by to škoda zrecenzovat třeba jen jednu...
   Dobře budu!!! :) :)
   Recenze na Váš blog se zde objeví 24. září

   Vymazat
 44. Sleduji tě jako Jeanne Pelíšková ^^
  http://jeanne-s-world.blogspot.cz/
  Jakýkoli tvůj článek se mi líbí, takže je úplně jedno jaký článek :) Ale nějaký inspirativní DIY článek by mě potěšil asi nejvíce. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, že si se zúčastnila. V DIYs rozhodně nekončí a pokračovat v nich budu a jsem tedy moc ráda, že se ti líbí. :) Recenze na tvůj blog se zde objeví 28. září. :)

   Vymazat
 45. Ahojky

  Sledujeme tě jako OneWayGirls a mám od tebe ráda tagy třeba bych ráda viděla Rainbow tag :)
  http://www.onewaygirls3.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, že jste zúčastnily, ale jak jste si asi všimly malinko jsem pozměnila podmínku o článku. Článek, který jste napsaly už tady byl (Rainbow TAG), takže pokud se chcete nadále zúčastnit, tak napište prosím článek, který se zde ještě neobjevil..

   Vymazat
  2. Aha tak by se nám líbil třeba jiný Tag :) Třeba To nebo To. Líbilo by se nám třeba 50 náhodných faktů

   Vymazat
 46. Sledujem ako The Life Of Romi a môj blog je http://thelifeofromi.blogspot.sk/
  potešil by ma nejaký TAG :)

  OdpovědětVymazat
 47. Škoda té podmínky. Ne každý bloguje na blogspotu, takže ne všichni mají GFC.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Heh...... Můžu udělat nějakou ,,alternativu", ale nevím jakou. Jestli budeš mít nějaký nápad, napiš. :)

   Vymazat
 48. Ahoj sleduji tě jako Sofie Drakslerová už hooodně dlouho (byla sem mezi prvníma) můj blog je my-life-on-paper.blog.cz a chtěla bych od tebe vydět netradiční outfity a OOTD (outfit of the day) Pá Sófa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj. :DDD Tak to si naprosto pamatuji!! :) Dobře!! :) Recenze na tvůj blog se zde objeví 8. 10.

   Vymazat
  2. - píše mi to, že tvůj blog byl odebrán. Jak to tedy je? Dáš mi odkaz na tvůj blog?

   Vymazat
  3. Tak už by se ti měl načíst www.my-life-on-paper.blog.cz

   Vymazat
  4. Jé super už jede - ale poslala si mi to o půl 10, což musíš sama uznat, že jsem tu recenzi nemohla stihnout napsat, takže tě musím poprosit, aby si se přihlásila znovu - a bohužel čekat další týdny...

   Vymazat
 49. Ahoj, sleduju tě jako Karolína Bendová. Můj blog je carpediem-diary.blogspot.cz/?m=1 Ráda bych si od tebe přečetla článek o tvojí péči o vlasy. Děkuji předem:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, jestli se nemýlím, tak recenze na tvůj blog už zde byla??.....

   Vymazat
 50. Ahoj! :) Sledujem ťa ako Lea Mališáková.
  Môj blog je http://theworldbylea.blogspot.sk/
  Rada by som si prečítala nejaký článok New In, pretože tie milujem.♥
  Ďakujem ti vopred za recenziu. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj :) Chcela som len napísať novú adresu blogu, pretože som hu zmenila :)

   http://leuslifestyle.blogspot.sk/

   Vymazat
  2. Ahoj! Recenzi na tvůj blog ráda udělám, ale jak už asi víš podmínka číslo 3 - máš mi napsat konkrétní článek. Takže New In se bohužel nepočítají. Promiň... Ale když napíše nějaký konkrétní, tak recenzi samozřejmě moc ráda udělám! :)

   Vymazat
  3. Tak potom by som tu rada videla Outfitovy článok, pretože tie milujem ☺

   Vymazat
  4. Alebo aj o tvojej zbierke spiral ☺

   Vymazat
  5. Díky za skvělé nápady. Recenze tedy vyjde zítra - 26. 10. :))

   Vymazat
 51. Ráda bych, abys o mém blogu napsala recenzi :) Sleduji tě jako Il Freedomová.
  Můj blog: http://recenzekamsepodivas.blogspot.cz/
  A ráda bych viděla například domácí výrobu balzámu na rty nebo tak něco :) Díky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, že si se zúčastnila. Na několik balzámů na rty jsem už tady návod měla, ale jestli je to opravdu takto žádané téma, tak budu hledat dál!! :)) Recenze na tvůj blog se zde objeví 15. 10.

   Vymazat
 52. Ahoj , moc pekný blog a ešte krajšie články .
  Mám svoj blog , ale neviem ako sa zviditeľniť . Píšem a uverejňujem fotky , ktoré sa týkajú mojej tvorby . Ak by mal niekto záujem kludne sa pozrite : mamastylesk.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 53. sleduji tvůj blog jako Deni Hartmannová
  http://charmed-all.blog.cz/
  Já mám nejradši jakékoliv recenze, nákupy a outfity:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, že si se zúčastnila. V recenzích budu tedy hojně pokračovat - nákupy dělám pravidelně - a o outfitech ještě popřemýšlím. :) Recenze na tvůj blog se zde objeví 19. 10.

   Vymazat
 54. Sleduji tvůj blog jako Ali Star
  http://paradise009.blogspot.cz/
  Chtěla bych si od tebe přečíst článek moje péče o vlasy :)
  Děkuji za zrecenzování.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Recenzi na tvůj blog bych moc ráda udělala, ale jelikož máš jen 4 články z toho je úvodní - ten nepočítám a jeden je reklama, což taky nepočítám, tak asi musíš uznat, že ty dva články jsou na recenzi ještě málo. Recenzi ráda udělám, ale až budeš mít malilinko více článků, ať mám z čeho vybírat. Takže třeba 7-10.

   Vymazat
 55. Tvůj blog sleduji jako Nicki CZ
  http://www.lovely002.blogspot.cz/
  Moc bych si od tebe chtěla přečíst článek co dělám ve škole. :)
  Předem bych ti chtěla poděkovat za případné zrecenzování. ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, že si se zúčastnila, ale platí pro tebe to, co o Ali Star máš zatím jen 3 články a já bych chtěla mít u recenze alespoň trochu na výběr, takže až budeš mít 5-6 článků recenzi ráda udělám. :))

   Vymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥