neděle 11. ledna 2015

Recenze: Beauty blender od BrushArt

Ahoj,
dneska mám na seznamu recenzi na velmi známou věc. A to beauty blender. Je to houbička na  make-up slzičkového či žaludového tvaru, se kterou by jste měli váš make-up aplikovat rovnoměrněji, jednodušeji a celkově by to mělo být příjemnější. Do rukou se mi dostala levnější varianta, která pro mě byla ještě větší výzvou na vyzkoušení. Pravý beauty blender stojí okolo 500 Kč. A proto je mezi originálem a napodobeninou opravdu velký cenový rozdíl.

____________________________________________________________________________________________________________

Oficiální popis:
BrushArt Face make-up houbička zajistí bezchybné nanesení vašeho make-upu! Speciální tvar houbičky umožní jednoduchou a rovnoměrnou aplikaci make-upu do všech záhybů obličeje. Díky tomu bude váš výsledný make-up vypadat jako od profesionála! Houbička BrushArt Face se pohodlně drží v ruce a je velice jemná k pleti.
Oficiální popis a fotku mám z notino.cz.

_____________________________________________________________________________________________________________

Houbičku značky BrushArt koupíte na notino.cz TADY a stojí 105Kč. 

Při koupi houbičky nevíte jakou barvu vám pošlou, což je taková loterie. Ale popravdě je to úplně jedno, že jo? Mě přišla tmavě růžová varianta jako je na fotce výše, kterou jsem i chtěla, takže jsem opravdu spokojená. Ve finále bych byla spokojená úplně s každou barevnou variantou až na žlutou, na které by make-up nebo korektor asi nebyl moc vidět, takže bych nevěděla jak moc je špinavá. 

Houbička přišla v průhledném plastovém pouzdře, které je na zavírání (myslím, že se tomu říká brouk a babka) prostě je to takový zacvakovací klip.


Na pouzdře je bílý nápis BrushArt a zezadu přímo od parfums.cz nalepená nálepka s názvem produktu a čárovým kódem - kterou si musím ještě odlepit. Pouzdro je skvělé, protože se vám houbička zbytečně nezašpiní a neponičí. 


Jediný problém, co s pouzdrem má je, že když houbičku namočíte malinko více, tak ji pak do pouzdra už nedáte. Prostě se tam vleze jen za úplně suchého stavu.Faktum o beauty blendru, které hodně lidí nezná a pokud zná tam to ignoruje je použití. Není to tak, že ráno vstanete vykydnete na houbičku make-up a jemně si ho vklepete a zapracujete do pleti. 
Správně by jste měli před použitím jakoby propláchnout pod tekoucí vodou. Jednoduše pustíte vodu a pod ní houbičku párkrát zmáčknete. Čímž se zvětší a nafoukne. Pokud ji budete proplachovat třeba i půl minuty dosáhnete neuvěřitelného rozměru, což se mi stalo poprvé, kdy jsem ještě nevěděla, jak dlouho ji musím proplachovat. Když už má svůj největší rozměr začne z ní vycházet lehká pěna. Do původního rozměru se pak zcvrkává třeba i 2-3 dny. Pokud ji propláchnete jen lehce do druhého dne je pak úplně normální. Po propláchunutí ji musíte důkladně vyždímat. Voda z ní jde opravdu zvláštním způsobem ven a to tak, že se celá houbička orosí.Nafouknutou houbičku doporučuji ještě více, než nenafouknutou. Nenafouknutá houbička mi přijde materiálem hrozně gumová. Použila jsem ji u bez propláchnutí a taky to nebylo nic hrozného, ale jak říkám po propláchnutí je lepší. Je měkčí, hebčí a make-up nebo korektor je při zapracovávání takový nadýchanější. Úplně vidíte, když si ho rozmisťujete a vklepáváte po obličeji, jak jsou mezi ním nadýchané mezerky. 
V samotné houbičce je pak zespodu 5 dírek. Možná to souvisí s tím nafoukáváním, protože když ji propláchnu, tak se dírky zmenší.


Po nabobtnání mi přijde houbička jako buben, když s ní více bouchnete, tak vydává zvláštní zvuk jakoby by byla z části dutá.

Takto vypadá houbička jen lehce zvětšená. pro porovnání je menší než babylips.Maximální velikost houbičky. To je větší než baby lips.


Aplikace make-upu nebo korektoru je s beauty blenderem hrozně rychlá a příjemná. A celkový finish je s ním moc pěkný a hladký.
S beauty blenderem mám zatím jen dva problémy a to:

1) hygiena - jakmile ho jednou zašpiníte make-upem nebo korektorem již to nejde umýt úplně, ale zůstane vám tam hnědý flek. Nejde to vodou, desinfekcí, šampónem, mýdlem prostě ničím.


Na fotce jde dost dobře vidět, jak mám houbičku nahoře a dole zašpiněnou. Uprostřed je pak pro porovnání úplně čistá.


2) výdrž - jsem opravdu zvědavá za jak dlouho se mi houbička rozpadne. A i kdyby se mi rozpadla teď, tak si stejně koupím novou. Houbička mi zatím celá drží, až na jedno místo u špičky. Já jsem ji nehtem zmáčkla, protože jsem se z ní snažila ,,vyždímat" korektor - jestli tam náhodou nějaký nezbyl. A nějak jsem nehtem zajela do houbičky a kousek jsem vyrýpla, takže mi kousek chybí. Což není tak úplně chyba houbičky, ale spíš mě, ale i tam. Byl to jen nehet....Celková recenze:
Houbička na make-up nebo korektor je opravdu skvělá věc. Za těch 100 Kč si myslím, že se to opravdu vyplatí a určitě si ji pořiďte.


Houbičce uděluji 4/5 ubrala jsem za hygienu a výdrž, co se týče rozpadávání.Zkoušely jste již beauty blender? Jaký na něj máte názor?
Kája


12 komentářů:

 1. Vypadá hezky, nemám s tímto zkušenosti, tak neposoudím :)

  Welcome!♥Reviews everywhere

  OdpovědětVymazat
 2. Nezkoušela jsem, ale vypadá lákavě :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Moc pěkná recenze. Moc jsem houbičku chtěla vyzkoušet, ale zatím jsem se k její koupi nedostala. Láká mě právě kvůli tomu, že dělá hezký finish make-upu. Občas si namočím i štětec nebo obyč houbičku, abych toho efektu docílila.
  BEAUTYPUSINKA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc. :)) Určitě si ji pořiď, je skvělá.

   Vymazat
 4. Super recenze. Občas přemýšlím, že si taky nějaký koupím, ale ještě jsem se prostě nerozhoupala... .:D tak třeba jindy :3
  http://gingersmile99.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Pořád přemýšlím nad touhle houbičkou, ale nemůžu se rozhodnout, jestli to bude pro mě to pravé ořechové :-)
  Zvu vás všechny na mou Giveaway o voňavé ceny :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) Za tu stovku by to za zkoušku i stálo. :)
   Děkuji. (děkujeme)

   Vymazat
 6. Jednou ji asi koupím, ale asi se mi nebude chtít ji pořád máčet :D
  Jinak to s tím nehtem by asi byl celkem problém i pro mě, protože jakmile si nechám narůst dlouhé nehty, tak nechtěně škrábu všechny kolem :D

  http://makeup-challenges.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :)) To asi ani nemusíš já ji většinou namočím víc a ještě druhý den je nafouknutější... :D
   :DD Já jsem do toho, ale fakt úmyslně zajela, ne abych zničila houbičku, ale abych z ní ,,vyždímala" korektor, takže by to zase až tak hrozné asi nebylo.. :)

   Vymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥