úterý 23. června 2015

Haul: Polsko #1

Ahoj,
na jedno odpoledne jsme si udělali výlet do Polska s cílem koupit sedačku, což se stalo. Sice jsme v tom obchodě byli přes 2 a půl hodiny, ale už přesně vím jak chci aby vypadal můj pokoj někdy v budoucnu, takže mi ten strávený čas tam ani tak nevadí. :)Po tom, co jsme opustili obchod se sedačkami jsme šli směrem k jednomu mini nákupnímu centru, které jsem zahlédla, když jsme hledali místo kde budeme parkovat.
Po cestě jsme šli i okolo Rossmannu, kde jsem se prostě musela stavit. Mají tam větší výběr než v ČR, například Carmex, baby lips Dr. Rescue, Ziaja atd.


V přepočtu stál okolo 35 Kč, což je skvělá cena. Příjemně voní, neubývá rychle a dobře odličuje. Až pojedeme do zase Polska, chci zkusit od Ziaji něco dalšího jelikož se mi tato značka zalíbila.
Pak jsem si v Rossmannu vzala plechovku s pitím. Je to nějaký vitaminový nápoj z borůvek, hroznového vína, brusinek a granátového jablka. Stál 2 zloty a 40 grošů, což je pod 20 Kč (asi 17 Kč záleží na kurzu). Už jsem to vypila je to moc dobré! Bez bublinek a má takovou červenou barvu.


Pak jsme došli do toho mini nákupního centra, kde jsem měla dovoleno jít do jednoho obchodu, jelikož jsme spěchali domů.

Vybrala jsem si Sinsay, kde měli zrovna slevy. :D Měli tam hrozně moc krásných věcí, ale kvůli nedostatku času jsem si odnesla domů jen jednu. 


Barva nejde přesně zachytit, je to taková světle zelená. Materiál je moc příjemný. Tričko je trošku delší.
Dá se skvěle kombinovat s jinými kousky.

Toto je jediná fotka, kde barva odpovídá reálu. :)Předtím stálo 30 złoty, pak 20 złoty a já jsem jej koupila za 15 złoty, což je 105 Kč!!! Pak jsme šli zpátky k autu a po cestě jsme šli na zmrzlinu. Za takovou zmrzlinu, jakou jsme tam měli by jste v Praze zaplatili tak 50 Kč/za kopeček. Byla táááák skvělá! Měla jsem příchuť mint, taťka banán a mamka jogurt. Jogurt byl průměrný, banán výborný a ten můj mentol!!! Jestli znáte čokoládu after eight, tak přesně takto to chutnalo, protože ve zmrzlině byly i kousky čokolády. Kopeček stál 3 zlote = 21 Kč. A nenandávli ho tam klasickým ,,kopečkovačem", ale takovou tou stěrkou, kterou otřeli o ten kornoutek (snad víte, co myslím :))

Měla jsem fotky zmrzliny i produktů z Rossmannu, co u nás nejsou. Ale fotila jsem na taťkův mobil a taťka mi ty fotky vymazal, takže se moc omlouvám... :(

Pak náš výlet do Polska skončil. Těším se, až tam pojedeme znova, dám si jejich výbornou zmrzlinu a kouknu se do více obchodů v tom mini nákupním centru!


Byli jste někdy v Polsku na nákupech?

Kája


10 komentářů:

 1. Zaiju mám moc ráda, krásné nákupy.
  zvu tě k soutěži
  http://monalisabeautyeri.blogspot.cz/2015/06/soutez-podruhe.html

  OdpovědětVymazat
 2. Love that top!

  Please click on the link on my post
  http://helderschicplace.blogspot.com/2015/06/urban-with-romwe.html

  OdpovědětVymazat
 3. Taky sjem si koupila nějaké tričko ze Sinsay za 90kč a pak jsem zjistila, že je tam dírka na rukávu, což mě moc štve :/ Chtěla bych klidně do polského Rossmannu, protože bych ráda doplnila zásoby Carmexu a Baby Lips.

  Life By Peggie

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je blbé, no... Moje je naprosto v pořádku, naštěstí! :)
   Tak to věřím! :D

   Vymazat
 4. To tričko je přímo boží, mám strašně ráda takové barvy. :) :D
  dreamer-aurora.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 5. To tričko je vážně úžasný =)
  http://fantasyalatriel.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥