čtvrtek 9. července 2015

Summer 2015: Info ♥♥♥ - Co plánuji na léto? Jak to bude přes léto s články?

Ahoj,
letos jsem se rozhodla napsat stejný článek jako minulý rok. Řeknu vám, jak to bude přes léto s blogem atd.
Jedna věc mě hrozně mrzí a to, že jsem byla naposledy na základce, s některýma ze spolužáků se už ani neuvidím a po prázdninách jdu na střední, kde to bude všechno zase nové. Pořád mi to, že končí škola nějak nedocházelo, až když jsme byli na předávání vysvědčení... Nechtěla jsem brečet, protože jsem četla proslov a chtěla jsem, aby z toho ti lidé, co se na nás přišli podívat něco měli. :D Ale mrzí mě to hrozně...


Zprvu jsem na léto neměla vůbec nic naplánované. Kvůli taťky nemůžeme jet na dovolenou, ale to nechci nějak moc rozvádět, protože mi to ani tak moc nevadí.


Pár dnů před začátkem prázdnin jsem byla u kamaráda a jeho mamka se mě zeptala, co dělám o prázdninách a já jako, že nic. Takže jsem dostala první nabídku a to: Že bych se jakoby ,,starala" o jednu holčinu.
Což je od toho kamaráda sestřenice, která bydlí v Německu a na 14 dní přijede. A jelikož ta kamarádova mamka neví, co holky v našem věku dělají, tak mě požádala, že bych trávila čas s ní já.


Samozřejmě jsem to přijala, jelikož se s Justýnkou znám, viděly jsme se tak v mých 11 letech, takže jsem zvědavá, jak bude vypadat teď. Btw: Miluju jméno Justýna!! ♥ A ještě něco: když toto čtete, tak se s ní už bavím a něco podnikáme, protože toto píši ve čtvrtek (2.7.)
Kdyby vás zajímalo, jak se budeme bavit, tak  umí celkem slušně česky jelikož její mamka je původem z Česka. Takže se budeme bavit normálně česky a pokud by něčemu nerozuměla, tak se budeme bavit anglicky.
EDIT: Tak se mnou se moc nebaví, spíš s dospělýma, ale věřím, že se to ještě změní... :)Takže toto jsou 2 týdny prázdnin. Pak mám naplánované nějaké výlety s rodinou. Nějaké to koupání, projížďky na kole, pojedeme zase do Polska. Pak mi spoustu času zabere ještě jedna věc, kterou vám pořád tajím a dozvíte se o tom až ve photography... :D 
A spoustů věcí s kámošema a kámoškama, jako chodit ven a tak...


Tím zdravím lampa team, tvinu ♥, sysla - vy ostatní, co to nechápete, tak je to asi dost vtipný, ale všechno jsou to inside joky :D
A pak ze třídy: Kléér - ať jseš taky slavná!! :DKonečně se přesouváme k té části, co se týče blogu. Přes léto, ačkoliv se zdá být můj program dost nabitý bych chtěla být na blogu hodně aktivní! Což vás snad potěšilo. :) Jelikož počet článků byl v roce 2015 dosti mizerný, rozhodla jsem se vám to vynahradit. Články s letní tématikou jsou stejně nejlepší!! :DNebudu si dávat určité dny, kdy budou články, ale chtěla bych je vydávat 2x týdně.
Momentálně mám spoustu článků předepsaných, tak bych je mohla publikovávat častěji. Takže teď bych chtěla, aby články vycházely ob den a jinak alespoň 2x týdně. :) Do komentářů mi můžete napsat jaké články by jste třeba chtěli. (zatím prozradím, že mám v plánu nějaké DIYs, nákupy a i pár nových formátů článků, takže se snad máte na co těšit :))

- všechny obrázky jsem nalezla na weheartit

Jaký je váš plán na prázdniny? Kam jedete na dovolenou?

Kája


8 komentářů:

 1. Já si teď hlavně uživám, že není školam, nemusím se kvůli ničemu stresovat a konečně mám čas na věci, které jsem ve školní rok moc nestíhala - cvičení, čtení knížek, které jsem plánovala celý rok ... :D

  Přeju krásné prázdniny :)
  www.meadelaida.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to já čtu pořád i během roku to v pohodě stíhám, protože čtu i ve škole. :D
   Tobě také! :)

   Vymazat
 2. Great post!

  http://helderschicplace.blogspot.com/2015/07/ultimatevegasoutfit.html

  OdpovědětVymazat
 3. Na dovolenku idem asi len do Tatier, aj to dúfam, že výjde haha! :) Uži si leto! :))

  BibiBrooks

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Tatrách jsem byla 2x, miluju to tam! ♥ Mega si to tam užij. Děkuji, ty taky. :)

   Vymazat
 4. My na dovolenou jedeme na Žermanice. Pojedeme tam, už po 3 a je to tam suprové. Jinak mám v plánu kamarády a blog, možná nějaké výlety a pak rodiče :). Jinak super článek.

  Sofi

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥