středa 23. prosince 2015

Christmas wishlist 2015

Ahoj,
Vánoce jsou již za dveřmi a já jsem letos dopis Ježíškovi ani nepsala. Jelikož nevím jestli by mi mamka vybrala přesně to, co si přeji, tak jsme skoro všechny dárky byly kupovat spolu, ale snad mě pod stromečkem bude čekat i nějaké překvapení! Každopádně jsem se rozhodla Vás o můj wishlist tady na blogu neochudit, takže jdeme na to. :)
1. Lampička na stůl
Toto je asi hlavní dárek, který si přeji. Jelikož mi momentálně dosluhuje lampička a den ode dne je to s ní horší, moc si přeji novou. Mám vybranou přesně tu, co je na obrázku, akorát v bílé barvě. Vím, že ji nedostanu pod stromeček, protože není skladem, kvůli čemuž se článek co jsem dostala k Vánocům opozdí.

2. Oblečení
Spoustu oblečení už jsme byli kupovat, takže vám tady jen vypíši nějaké zástupce.

High waisted džíny
Pruhované tričko s dlouhým rukávem
Svetry
Mikina
Tričko s krátkým rukávem


3. Kniha
Jelikož absolutně nemám čas na knihy a mamka říká, že o Vánocích musíte dostat knihu. / já už nevím, jak to říkala přesně, ale bylo to něco v tomto smyslu... :D
Tak jsem uvažovala alespoň o knize v anglickém jazyce. Abych se pořád něco učila. Vhodná mi přišla kniha Diary of Wimpy kid aneb Deník malého poseroutky. V knihkupectví jsem si četla úryvek a je to napsáno opravdu hrozně jednoduchou angličtinou. Naopak na nějakou pořádnou knihu zatím nemám odvahu.


4. Kosmetika
Mamce jsem se zmínila o všech třech věcech, které vidíte na obrázku. Jsou to dva sprchové gely a make-up. Nevím jestli tyto věci vůbec dostanu a jestli přesně tyto, ale udělaly by mi radost.lampička zdroj - zde, outfit zdroj - zde, kniha zdroj - zde, sprchové gely zdroj - zde, make-up zdroj - zde

Co si přejete k Vánocům vy?
- napište mi Váš wishlist do komentářů nebo připojte odkaz na Váš článek :)

Kája

3 komentáře:

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥