neděle 22. prosince 2013

Christmas TAG

Ahoj, vítám vás u tohohle TAGu a bude to Chrismas TAG!! :)

1. Kdy se začínáš těšit na Vánoce?
Vetšinou je to okolo 5-10 prosince, kdy už je vyzdobené město, obchody a my doma taky pomalu začínáme a všechno mě tak láká a tak se začínám stráášně těšit :)

2.Máš adventní kalendář?
Jo, adventní kalendář dostávám většinou na Mikuláše a vždycky jsem pečlivá a jím každý den jen 1 okýnko :D a občas teda na něj i zapomenu a tak si další den dám třeba 2 :)


3.Co je tvůj nejoblíbenější Vánoční film?
Určitě taková ta klasika jako je Popelka, Mrazík a tak, ale mám moooc ráda i Sám doma, když jsem byla menší, tak jsem se na to vždycky koukala s taťkou a strááášně jsme se u toho nasmáli...

4.Co je tvoje oblíbená Vánoční vzpomínka?   Tahle otázka mi dala asi nejvíc zabrat...ale tuhle znám spíš jen tak z vyprávění: Mamka s taťkou si mysleli, že mi udělají obrovskou radost jedním plyšákem a když jsem uviděla pod stromečkem obrovského trpaslíka, který byl velký jako já v té době, tak jsem se rozbrečela a utekla jsem :D, když jsem byla taky ještě malá, tak se mamka snažila mi ukázat baňky na Vánočním stromečku. Já jsem k jedné baňce přišla a chytla jsem ji do ruky a rozmáčla :D A od té doby jsme už nikdy neměli na stromečku baňky....(i když teď už bych nic takového neudělala) :D

5.Jak vypadá Vánoční den?
Vstanu, kdy se mi zachce (nikdy nevstávám moc pozdě) většinou do 10 hodin a obleču se vyjdu z pokoje kouknu se pod Vánoční stromeček jestli tak nejsou dárky :D Pak jdu do kuchyně, kde najdu mamku a taťku a nasnídám se, mamka nachystá cukroví na talíř a dá ho na stůl do obýváku, my se pak s taťkou tak do 3-4 hodin odpoledne díváme na filmy a u toho jíme cukroví :) taťka pak jde vařit s mamkou večeři a mamka se pak odebere do ložnice balit dárky :) Pak se společně s mamkou jdeme oblíct a pak příjde k nám dolů babička a společně si dáme kapra a bramborový salát. Po večeři musím jít vždycky k babičce nahoru pro dárky, které koupila mě, taťkovi a mamce. Mamka s taťkou mezitím dole nachystají pod stromeček dárky a zazvoní zvonečkem a já vždyky utíkám dolů ze schodů :D A pak si sednu pod stromeček a rozdávám dárky mamce, taťkovi a když najdu nějaký, co je pro mě tak si ho rozbalím. Až pod stromečkem už není žádný dárek tak jde babička nahoru a my jdeme spát :)

6.Co jíte na Vánoční večeři?
Jíme hrachovou polévku a na druhé jídlo kapra a bramborový salát.

7.Máte nějaké Vánoční tradice?
Jenom rozkrojujeme jablko a dáváme šupinu z kapra pod talíř.

8.Co je tvoje oblíbená Vánoční písnička?
My většinou koledy neposloucháme, ale asi rolničky, rolničky.

9.Co je tvůj nejoblíbenější Vánoční dárek?
Tohle teda nevím, mám ráda úplně všechny.....

10.Máte živý nebo umělý stromeček?
Máme umělý a to už nějakých 10 let..asi...a ještě taková poznámka: zdobíme ho slaměnými ozdobami :)

Tak toto byl celý TAG. Myslím, že byl teda dooost dlouhý a tak doufám, že jste alespoň někdo došel až do konce, jestli jo tak moooc děkuji a určitě šiřte dál....

Kája
6 komentářů:

 1. Super tag !! Ja som ho tiež robila ale s viac otázkami na blogu budem rada ak sa pozrieš poprípade napíšeš komentár to vždy poteši! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Úpřímě ty obchody se začínají zdobit už na konci Září:D nebo dřív:) jinak vypadáš jako fajn holčina a určitě budu chodit na tvůj blog častěji!:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aha...tak já ty vyzdobené obchody zaregistrovávám tak koncem listopadu nebo spíš začátkem prosince...děkuju moooooooc :)

   Vymazat
 3. Super spracovaný TAG ! :) Ak by si mala záujem, tiež som ho spracovala na mojom blogu tak sa určite príď pozrieť a kľudne napíš aj komentár :) http://style-and-cosmetics.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥