sobota 21. prosince 2013

Recenze: Paletka NYC

Ahoj,
tentokrát jsem tu zase a se mnou i recenze na paletku od NYC v odstínu 795 Manhattan Island. V této paletce jsou teda 4 stíny + aplikátor. Nejdříve k aplikátoru. Na můj vkus je moc malý myslím délkově měřila jsem to a má jen něco okolo 3,5cm a rozhodně doporučuju si koupit jiný s větší rukojetí.

Teď ke stínům. V paletce je bílý, světlounce modrý, modrý a tmavě fialový. Každý z nich tady vypíšu a zrecenzuju zvlášť.

Bílý stín..není bílý stín jak jsem myslela, ale rozjasňovač a je opravdu perfektní, možná že je v něm jen trochu moc třpytek
Světle modrý-tenhle stín je pro mě rozhodně náhrada za bílý, který v této paletce není když si ho namaluju tak vypadá skoro tak, jak by měl podle mě vypadat ten bílý. Pigmentace je teda dost dobrá.
Modrý-tento odstín je skoro stejný jako ten světlý, na pohled v paletce je mezi nimi rozdíl trochu větší, protože když si je namalujete vedle sebe....splynou v jednu barvu takže být tím tvůrcem tak bych zvolila daleko tmavší odstín, nebo bych je udělala více pigmentované.
Tmavě fialový-tak tahle barva je trochu netradiční je to taková fialovo-černá, fakt extrémně tmavě fialová,  je perfektní na používání do ohybu oka (takhle ji požívám já), přes celé oční víčko vypadá taky moc dobře.


Celková recenze: do této paletky bych asi investovala, ale rozhodně bys si dokoupila náhradní aplikátor. :)
Paletku jsem dostala jako Vánoční dárek od mojí spolužačky, ale byly jsme dárky vybírat spolu takže cenu vím a stála 67 Kč v Rossmannu zrovna ve slevě, a normální ceny jsem si nevšimla.

Kája

2 komentáře:

  1. Ahoj, hezký článek a pěkně si to recenzovala.;)
    Ty odstíny se mi hrozně líbí. ;)
    PS: Mám nový kanál a v něm první video . Koukni;) http://www.youtube.com/watch?v=gDqf6M832Dg

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuju mooc :) Na video jsem se už koukla a těším se na další :) A prosím posílej můj blog dál :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥