čtvrtek 27. února 2014

Co jsem dostala na narozeniny aneb Narozeniny!!!

Ahoj, tentokrát jsem tady s příspěvkem o mých narozeninách, které jsem měla 13.února. Bylo mi 14. Začnu asi dárky, co jsem dostala. Předem chci říct, že nedostávám dárky zvlášť od taťky a zvlášť od mamky, ale dají mi prostě společné dárky (i když je vždycky vybírá mamka :D ). Takže jako 1.dárek jsem dostala už 12. února a tím je platební karta. Je to karta, kterou můžete mít myslím do 15 (nebo až 18?? to teď opravdu nevím) a můžu s ní normálně platit (né asi...). A jelikož je to ta ,,dětská" tak má i takový dětský desing měla jsem na výběr ze 3 a vybrala jsem si takové panáčky... Kartu nebudu fotit a to proto, že je na ní mé celé jméno....a myslím, že ani není potřeba fotit kartu....

Dále jsem dostala oblečení a to tuto košili, která je z C&A a je taková světle modrá a pod rameny má aztec print (aztécký vzor). A je úplně božííí. A u všech věcí vím i cenu (protože jsem si to byla s mamkou vybírat) a tato košile stála 298 Kč.


Dále jsem si vybrala legíny a jelikož mají v Tally Weilu takovou akci, že jedny legíny stojí 319 Kč a když koupíte dvoje tak dohromady budou stát 419 Kč a tak jsem si teda dvoje vybrala :)

A poslední věc co jsem dostala je tato rtěnka od NYC v odstínu 411 Snowcone

A poslední věc co jsem dostala je kytice, která je prostě součást každých narozenin a dostala jsem takovou jakoby lesní kytici.

 Dále se přesuneme na dárky od babiček takže od jedné babičky jsem dostala peníze a od druhé bonboniéru, kytici nádherných růží a také peníze, které si budu šetřit a když budu chtít nějakou kosmetickou věc tak si ji koupím za tyto peníze...


Narozeniny s kamarádkami budu slavit až o něco později, co se mi vymaluje pokoj počítám až tak za měsíc...takže jejich dárky a naši zábavu Vám budu během oslavy fotit a určitě o oslavě s kamarádkami bude článek :)
 Tohle bylo všechno... pááá Vaše Kája

2 komentáře:

  1. Ta rtenka vypada suprove :D Jeste jednou vsechno nejlepsi! :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jojo je opravdu longlasting jak píšou na obalu :D A navíc vůbec nevysušuje :) Děkuji :)

      Vymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥