čtvrtek 6. března 2014

New in: Únor 2014

Ahoj,
téma tohohle článku je myslím více než jasné :) Skončil únor a já jsem tady opět s nákupy, které jsem přejmenovala na New in :) Předem chci říct, že jsem si tento měsíc nekoupila nějak hodně. A už nebudu zdržovat a jdeme na to!! :)

Jako první věc tady mám balzám na rty z Kiku, který jsem si koupila hlavně kvůli té krabičky. A udělala jsem dobře. Ten balzám je příšerný, navíc ho musíte nanášet prsty a to mi příjde dost nehygienické... A ještě horší věc je to, že neskutečně lepí. Radši bych potom nikomu nedávala pusu, myslím, že bych se přilepila!! :D Stál 25 Kč.Další věc tady mám lak na nehty, který jsem koupila u nás v takovém obchůdku s laky a ozdobami a dalšími blbostmi na nehty :D Je to lak od značky Jordana a má takovou světle fialovou až levandulovou barvu a je v odstínu 985 Lavender Fields. Lak kryje perfektně už v 1. vrstvě a i jeho výdrž je úžasná. Určitě si postupně budu dokupovat další odstíny :) A stál pouhých 55 Kč.
Dále tady mám ještě jeden zázrak na nehty ze samého obchůdku a tím je výživa na nehty s vápníkem značky Four Seasons. Tento lak jsem si koupila proto, že se mi začaly nehorázně lámat nehty a potřebovala jsem je opět zpevnit. Lak stál 65 Kč a opravdu pomáhá.


Moje návštěva drogerie DM by nemohla být bez nákupu a tak tu mám hned 3 věci. Začnu věcí, kterou nebudu používat a to jsou linky od Alverde, které stály 90 Kč. Koupila jsem si je proto, abych si s nima udělala líčení a tu fotku poslala do giweaway a nakonec linky skončí u mamky, která říkala, že by si chtěla zkusit dělat linky. Ale myslím, že je taky občas použiju :)

Další věc tady mám stíny od s-he, které bych si normálně nekoupila, ale zavítaly do mého košíku díky tomu, že s-he vyprodávala nějaké produkty, aby tam mohli naskladnit nové (jako essence). Koupila jsem si mono stín v odstínu 040, což je stříbrná barva. A stál pouhých 13 Kč. Byly však na rohu ulomené čehož jsem si všimla až doma, co se mi ulomil další kus. Pigmentace je naprosto úžasná, ale ty třpytky hodně opadávají pod oko.

A poslední věc z DM je z výprodejového stojánku a je to řasenka opět od Alverde. Jmenuje se Volumen star mascara, která má dodat objem řasám a stála jen 35 Kč z 70 Kč a předtím stála 119 Kč. Jsou to spíše třpytka na řasy, které opravdu fungujou a řasy zahuští, ale třpytky opadávájí po chvíli pod oko. Já ji používám v jedné vrstvě a to třpytky tolik neopadávají. Na obrázku vlevo nahoře jsem si řasenku nanela na ruku a rozetřela..myslíte, že půjde používat i jako stín???


Pak jsme byly se třídou v divadle (které bylo mimochodem perfektní) a nebylo by to, abychom nedostali rozchod a tak jsem se šla s kamarádkou (tímto ji zdravím-ahoj Dany :D ) a šli jsme k vietnamcům, kde jsem si koupila kleštičky na řasy za 12 Kč a byla u nich i taková ta guma na vyměnění (asi mě nechápete, že??) :D A natočit řasy umí nádherně. Moje mamka si myslela, že jsem namalovaná (řasenkou) a přitom jsem jen měla natočené řasy.

A další věc taky od vietnamců je paletka 4 stínů. Je tam bílý, světle růžový, růžová a fialový. Pužít se však dají jen 2 a to ten světle růžový, kterého se musí nanést alespoň tak 5 vrtev. Ale vznikne taková příjemná barva podle mě na každodenní líčení :) Růžový stín má super pigmentaci již po 2 vrstvě a koupila jsem si je také kvůli té fotce na giweaway. Celá paletka stála 19 Kč.

 
A poslední dvě věci jsou sprchové gely. Jako první tady mám sprchový gel od Yves Roscher s vůní Limetky z Mexika. Když se s ním umyju tak voním ještě 2 hodiny potom. Stál buď 59 Kč nebo 69 Kč. Teď opravdu nevím....

A poslední věc je tu sprchový gel od značky Kappa. Je to druh nebo vůně viola. Tento sprchový gel stál 40 Kč, protože ho v Rossmanu vyprodávali. (má zvláštní tvar do lichoběžníku)

Tohle byly všechny moje nákupy. Já jsem říkala, že jich je tentokrát málo..... Nicméně doufám, že se se Vám článek líbil a určitě budu mooc ráda za každého pravidelného čtenáře :) (za 10 prav. čtenářů bude giweaway!!!!)
Další měsíc nákupy nebudou. A to proto, že si dávám nákupní STOPKU. Poslední dobou za kosmetiku utrácím docela hodně.

Vaše Kája

2 komentáře:

  1. Ta zářivě růžová vypadá skvěle! taky jsem na ty stíny she koukala a už jsem měla v ruce tmavě hnědý ale nakonec jsem si ho bůhvíproč nevzala :D Jinak fajn článek jen bych fotky víc zaostřila :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Taky se mi mooc líbí, ale na oku dá tak 30 minut a pak vypadám jako bych seděla bůh ví jak dlouho u počítače a z toho měla úplně červené oči...neboj mě to zaostřování taky štve, ale fotím na mobil a tam to fakt není žádná sláva. Máme sice doma i foťák, ale ten fotí tak nějak divně....Ale už si přeju nějaký dobrý :)

      Vymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥