sobota 22. března 2014

TIPY: jak využít izolepu v líčení

Ahoj, tohle bude článek o tom, jak využít izolepu v líčení. Takhle to zní docela bláznivě, ale počkejte a uvidíte, že to zase tak moc šílené není :) Ještě malé info k článku TIPY, které budu psát vždy každou druhou sobotu, tu co nebude DIY. Doufám, že se Vám tento typ článků bude líbit :)

1) peeling na rty

Izolepu s jednoduše přilepíme na rty a necháme chvíli ,,působit" je dobré dělat pár pohybů pusou. Třeba stačí jen mluvit. A pak jednoduše odlepit. Na izolepě uvidíte takové malé kousíčky. Což je odumřelá kůže. Následně rty pro jistotu opláchněte vodou, aby se smyly případné zbytky lepidla a naneseme balzám na rty. Toť vše. Extra lehké, ne?

2) zabránění zašpiněné kůže stíny pod okem

U tohoto tipu nejde jen tak nalepit izolepu pod oko. Musíte ji nalepit a zase odlepit alespoň 3x na ruku, aby se částečně zredukovalo lepidlo, které je na jemnou kůži pod očima agresivní. Dále stačí izolepu nalepit pod oko můžete nanášet stíny. Ty místo na kůži opadají na izolepu a tu jednoduše odlepíte. A kůže nebude špinavá od stínů :)

3) linky

Také se Vám nikdy nedaří udělat rovné linky? Opět si můžete pomoci izolepou. Párkrát ji nalepíte a odlepíte na ruce a nalepíte na oko. Měla by vést od vnějšího koutku oka směrem k obočí.

4) lakování nehtů

Tohle určitě není líčení, ale chtěla jsem to tady dát i přes to. Máte problémy s tím, že když si lakujete nehty téměř vždy přetáhnete? Stačí oblepit nehet izolepou a vše co přetáhnete bude na izolepě, kterou jednoduše odstraníte dolů.

Tohle by bylo všechno doufám, že jsem Vám nějak pomohla a budu se těšit u dalšího článku.


Kája

4 komentáře:

  1. Chápu článek, izolepa je pomocník. Asi si budeš myslet, že kecám, ale izolepa se vyrábí z prasat z jejich kůže. :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Popravdě někomu to příjde nechutný, ale tohle je jen zanedbatelná věc oproti jiným svinstvům.....toť můj názor.

      Vymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥