pondělí 22. prosince 2014

1 YEAR / 1 ROK

Ahoj,
dnešní článek bude ten skoro nejspeciálnější jaký tady kdy byl. Bloguju již jeden rok (a 5 dnů, ale to není to podstatné). To znamená, že tu jsem již 370 dní. Přijde mi, že 370 dní je neuvěřitelná doba, ale přitom to uběhlo vcelku rychle. Za tu dobu se Vás tady vystřídalo docela hodně. Tím myslím, že na začátku komentovali mé články úplně jiní lidé než teď. Každopádně děkuji všem lidem, co mi nějaký ten komentář napsali. Protože jedině tak vidím Vaši aktivitu.♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Já osobně vidím za ten rok celkem velký posun a když se podívám na nějaký z mých prvních článků, tak se opravdu směji, protože jsem tam občas psala celkem velké blbosti...
A to jak v textu, tak i ve fotkách. Ze začátku mě totiž vůbec nenapadlo fotit na foťák a fotila jsem na mobil s příšernou kvalitou. Doufám tedy, že je kvalita mých fotek nyní vcelku slušná, ale určitě bych ji chtěla ještě vylepšit.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Do budoucna plánuji s blogem větší změny, protože bych ho ráda posunula o level výše, tak doufám, že se to povede. Mám naplánováno hodně článků, tak doufám, že se vám budou líbit. Chtěla bych se vrátit k DIY článkům, kterým jsem se na začátku mého blogování věnovala nejvíce a byly i chváleny. A najednou je jich tady hrozně málo, takže to musím napravit! Články bych CHTĚLA přidávat určitě jednou týdně, ale klidně i 2x týdně. Pokud se zadaří (jako třeba teď), tak budou články klidně každý den. Já osobně si myslím, že mám poslední dobou články celkem často a i na následující dny mám články naplánovány téměř každý den. Do komentářů mi určitě dejte vědět, jak často chcete, abych přidávala články.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Za ten rok jsem dosáhla i nějakých spoluprací, které jsou k tomu všemu úžasná třešinka na dortu. Všem firmám, se kterými jsem spolupracovala, spolupracuji a třeba i spolupracovat budu moc děkuji.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥


100 z vás se přihlásilo mezi mé pravidelné čtenáře a můj blog byl zhlédnut 25 285. Jak jedno, tak i druhé číslo je neuvěřitelné. Do příštího roku mám cíl dosáhnou nejméně 250 pravidelných čtenářů, což už je pro mě číslo neskutečně veliké, takže se prostě budu snažit!!

Chtěla bych poděkovat vám všem. Těm, kdo čtou tento článek, těm kdo mě pravidelně sledují, těm, co komentují a mé články. A prostě:

Děkuji všem!!!!!

Odměna pro vás se chystá, takže prosím o chvíli strpení. (dobře zní to jako nahraný hlas v metru, který říká, že je na trati zácpa, což vlastně nejde, ale Who cares!!)

Kája ♥6 komentářů:

 1. Moc gratuluji jak k roku blogování tak ke 100 čtenářům, mám tvůj blog moc ráda... :D dneska je to přesně rok, co bloguji já (v naší "úspěšnosti" je docela rozdíl, ale je vidět, že nás to obě evidentně baví a to je to nejdůležitější :D)
  http://gingersmile99.blogspot.cz/
  PS: s těmi začátky to máme stejně... mám takový pocit, že moje články začaly být "normální" až tak po 1/4 roce :3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji hrozně moc!! Páni, tak to gratuluji!! :)) Přesně!!
   :DD

   Vymazat
 2. Gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů! Zasloužíš si to! ^^

  OdpovědětVymazat
 3. Jéé, tak to gratuluji! mě to čeká za dva měsíce ;) ..a taky jsem si prohlížela některé z prvních článků a smála jsem se a kupodivu jsme na tom stejně i s DIY, určitě na nich musím zapracovat. Krásné Vánoce Kájo!
  BEAUTYPUSINKA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc!! :)) Tak alespoň nejsem sama... :D Jé tak to už se na ně moc těším!!!
   Děkuji moc Tobě také!!!

   Vymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥