pondělí 20. dubna 2015

SWAP #3: Eliška

Ahoj,
po delší prodlevě se zase hlásím a slibuji, že nyní budou články častěji. :) Dnešní článek je další swap.
Tentokrát jsem se rozhodla využít stránku swaplace.com, zadat swap a jen čekat, kdo o něj bude mít zájem. Přihlásily se mi asi 4 holky a z nich jsem si vybrala Elišku. Téma swapu byla kosmetika za knihy. Já jsem Elišce poslala kosmetiku spíše nedostupnějších značek. Co jsem jí poslala já se můžete podívat zde/odkaz doplním, až Eliška přidá fotky na swaplace/.
A Eliška mi poslala ,,knihu" a také kosmetiku. Domluva probíhala skvěle. I když jeden problém na mé straně byl a to, že jsem Elišce do jejího balíčku zapomněla dát jeden produkt - lak a Eliška byla tak hodná, že ho nechce doposlat. Já však nevím, co s ním udělám, jelikož si nehty nelakuji, tak snad bude mít v brzké době někdo narozeniny nebo naplánuji další swap.. :D

Balíček mi přišel zabalen v černém balícím papíru s bílými puntíky. Na něm byly nalepeny světle růžové papírky, na kterých byly adresy. Kombinace černé a světle růžové se mi opravdu moc líbí!
Po odbalení papíru jsem viděla krabici od hry. Mamka si ze mě dělala srandu, že mi Eliška poslala hru.. :DA v krabici pak už byly věci (né hra :D). Nahoře byla bublinková fólie. Pod vrchní vrstvou dopis a pak již samostatně zabalené produkty a další bublinková fólie.Dopis byl poměrně krátký, ale výstižný. Obsahoval seznam produktů a i pár vět navíc. :)

V balíčku byly tedy 4 věci, opět krásně zabaleny.Prvně se podíváme na ,,knihu". Jediné, co jsem na balení nepochopila, tak proč je na knize napsáno eyes, ale to je jen detail :D Celou dobu píši kniha v uvozovkách jelikož je to kniha, co koupíte v knihkupectví, ale vlastně to není kniha... :D :D Eliška mi poslala Destrukční deník, který jsem si hrozně moc přála! :) Jsem z něj moc nadšená a mám jej v češtině.Dále jsem rozbalila balíček s nápisem face. Eliška se mi naprosto strefila do vkusu s maskou od značky Freeman. Vybrala čokoládovou s jahodami, která pěkně voní. Chtěla jsem přesně tuto moc dlouho vyzkoušet, tak první krok udělala za mě. :)Balíček s nápisem lips ukrýval balzám na rty od Rimmelu. Již jsem na tuto kolekci koukala v drogérii, ale zdála se mi docela drahá napříč tomu, že snad žádný odstín není moc pigmentovaný. Eliška vybrala Keep calm and shop, což je pleťová barva, která je na rtech bezbarvá a moc pěkně voní (a chutná).

Po rozbalení poslední věci jsem byla tak nadšená, protože mi pořídila korektor, který jste mohli vidět na wishlistu. Je to korektor od Astoru - Perfect stay concealer. Mám ho v odstínu 001 Ivory. Odstín mi hned ze začátku seděl, ale nyní již pozoruji, že bych mohla mít i tmavší, takže si ho určitě koupím.A nakonec již jen fotky všech věcí, co jsem dostala pěkně pohromadě.

Eliška mi při vybírání věcí snad četla myšlenky, jelikož jsem o všech věcech věděla že existují a 3/4 jsem i moc chtěla. Balzám od Rimmelu je však také fajn. :) Takže Eliško, opravdu moc ti děkuji za úžasný swap! :))

A co vy a stránka swaplace? Šli by jste  do swapu přes tuto stránku?

Kája

6 komentářů:

 1. Pěkné produkty, o všem jsem četla chválu. Masku máma je suprová.
  Zvu tě na svůj blog.
  http://monalisabeautyeri.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji - to je skvělé! :D Také jsem ji již zkusila a moc se mi líbí. :)
   Určitě mrknu!

   Vymazat
 2. Tyjo..joo já bych do toho klidně šla.. fakt hezké věci

  OdpovědětVymazat
 3. Moc pěkné věci :). O destrukčním deníku jsem slyšela jen samou chválu!

  http://nellylove99.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥