sobota 31. října 2015

Getting through 3 shampoos

Ahoj,
ano, ano konečně píši článek! Já to prostě zároveň se školou nezvládám, nějak mě přešla i chuť, ale teď zase pár článků bude... :D

Připravila jsem si pro vás článek, který jsem pojmenovala Getting throught my shampoos, což se hrozně těžko překládá. Každopádně zde uvidíte 3 šampóny a o každém vám něco řeknu.
Mějte na mysli, že každý máme jiné vlasy a jiné potřeby, takže vám šampón, který sedí mě, sedět nemusí.

Ještě nesmím zapomenout zmínit můj typ vlasů. Mám dlouhé a jemné vlasy. Vzhledem k jejich délce, tak úplně bez objemu. Umyté mi vydrží 3 dny.

Jako první se zaměříme na šampón od značky Schauma. Má v sobě extrakt z mučenky a jmenuje se Fresh it up! Je určen pro suché konečky a mastné kořínky. Při čemž mé vlasy tomuto nyní docela odpovídají. S konečky to nedělá vůbec nic, jsou pořád stejné. Otvor, ze kterého šampón vytéká je vlastně jen marketingový tah, jelikož je hrozně velký, a tak vám vyteče příliš mnoho šampónu. Tudíž ho vypotřebujete i dříve. Pění pěkně i vůně je příjemná. Měl by být ještě k tomu bez silikonů.
Po každém šampónu chci, aby mi udržel vlasy alespoň 3 dny bez maštění. S tímto se mi po 2 dnech již mastí. Ale pozor na to! Přímo na šampónu píší, že je pro 48h pocit svěžesti. Takže vlastně plně splňuje, co má. Ale já osobně si jej znovu nekoupím.Dále budeme pořád naladěni na té horší vlně, na které nám připlouvá šampón Timotei s avokádovým olejem. Nemá mít žádné parabeny. Nesedí mi asi kvůli tomu oleji, protože mi jinak šampóny Timotei vyhovují. Vlasy jsou po něm krásné, ale také se začínají již 2. den po umytí mastit. Moc příjemně voní a neskutečně mě baví jeho dávkování!Pokračovat budeme s šampónem pro dětské vlásky! :D Jmenuje se Baby mild shampoo a je od Nivei. Nejlepší je, že vůbec neštípe v očích, takže když jsem prostě líná a zrovna se koupu, tak ho dám na vlasy i na obličej všechno napěním a spláchnu a jsem zároveň i odlíčená. Pění docela málo, ale už jsem to docela vychytala - dám si trošku šampónu, vmasíruji (pěna téměř žádná) pak na vlasy jen ultra rychle naleju vodu a dám ještě trochu šampónu, pak již vcelku pění. Vlasy se nezacuchávají a vydrží nemastné 3 dny. Nyní jsem shrnula asi všechno, co má dělat dobrý šampón (i když by mohl více pěnit), ale tento má pro mě ještě jednu úžasnou schopnost navíc.
Mám okolo pěšinky takové ,,baby" vlásky. Jsou hodně krátké a vždycky mi stojí jako anténky. :D Po tomto šampónu jsou uhlazené a celkově je to asi o 80% lepší, než s jinými šampóny. Stojí daleko méně a jsem z toho prostě nadšená. :)
Má akorát ze všech 3 šampónu nejmenší objem a to 200 ml oproti ostatním, které mají 250 ml.Další mé šampóny si nechám zase na další článek. :)
( taky vám přijde, že mám nějaké jiné vyjadřovací schopnosti? :D - no jo no... gympl )


Jaký šampón momentálně používáte? Máte s některým z těchto zkušenost?
Kája

3 komentáře:

 1. Já používám šampony od Aussie, z těch co jsi ty zmínila, jsem žádný nezkusila, ale zaujal mě ten dětský šampon Nivea :D :)

  Chapter #10 of 2015

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Aussie mám delší dobu zálusk, ale neustále jejich koupi odkládám. Opravdu ho zkus! :D

   Vymazat
 2. Z tvých výše zmíněných mám doma Timotei s avokádem a mám z něj akorát hrubé, rychle se mastící vlasy. Jako já nevím ale mě se běžně vlasy mastí po 2 až 3 dnech a to téměř s každým šamponem. Já teď používám Herbal Essencess který mi vyhovuje. Jinak už jsem vyzkoušela nespočet šamponů. Z běžně dostupných šamponů v drogeriích mě vždy vyhovoval Elseve nebo Panthene.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥