úterý 19. prosince 2017

Čím obdarovat ženu/dívku o Vánocích

Ahoj,
v dnešním článku Vám ukáži pár typů na dárky pro ženy. Konkrétně jsou to dárky, které budu letos darovat já. Všechny jsem objednávala na internetovém e-shopu notino.cz a nejlepší na tom je, že Vám ještě nyní garantují doručení do Vánoc! :) (a taky se nemusíte mačkat v těch přeplněných nákupních centrech)Nejprve se zaměříme kategorii starších. V této kategorii je podle mě důležité poslouchat danou osobu během celého roku a doporučuji si nápady průběžně zapisovat. Platilo by to samozřejmě i na mladší kategorii, ale tam podle mě uděláte radost každým kouskem kosmetiky, dekorací do pokoje, či výtvarnými potřebami.


Pro starší kategorii jsem tedy vybrala šampón od oblíbené značky Biosilk. Vím, že si daná osoba vychvaluje jejich tekuté hedvábí a tento šampon je ze stejné řady. Jedná se o elegantní balení, tuto eleganci ještě podporuje vystouplý stříbrný nápis Biosilk. Nahoře je jednoduché otevírání jen na zatlačení. Pokud bude fungovat stejně jako ta malá lahvička tekutého hedvábí, tak vlasy by měly být hodně lesklé a uhlazené. Je ho 350 ml ale vysoké balení ve tvaru přesýpacích hodin působí trošku optickým klamem a vypadá to, že ho tolik ani není.A aby to nebyl jen jeden dárek, tak jsem vybírala ještě nějakou maličkost. A napadl mě vosk od Yankee Candle.
- není drahý
- mají obrovský výběr vůní
- mám s nimi jen pozitivní zkušenost
Tak jsem vybírala nějakou klasickou ale možná i vánoční vůni, až jsem objevila Cinamon stick. Voní jen po skořici a je to opravu krásná vůně. A stačí ho mít zabalený položený na stole asi metr ode mě a pořád ho cítím.


Šampón stál 259 Kč a vosk 59 Kč. Celkový dárek mě vyšel na 318 Kč.

____________________________________________


Pro sestru mého přítele jsem se vyžívala už trošku více. Přeci jen její věk je blíže mému a mám v této kategorii větší přehled. Nechtěla jsem však aby dárky byly rozměrově nějak velké, proto jsem vybírala jen takové drobnosti v hravých barvách.

Jelikož má mírně problematickou pleť tak jsem hned věděla, že maska od Freemana bude skvělá volba. Vybrala jsem verzi avokádo a oves, která je pro vyčištění pórů a odstranění mastnoty.
Taky má ostře zelené balení a to mi jen hraje do mého barevného balíčku.Dále jsem vybrala věc ve žluté barvě a to můj oblíbený Carmex. Sama jsem ho zkoušela a moc mi vyhovoval. Nyní jsem koupila variantu v tubě, já sama jsem ho totiž měla v kelímku a to mi moc praktické nepřišlo. Funguje prostě skvěle a myslím, že jí udělá radost.A poslední věc je něco, co bych nejradši chtěla já a to jsou podle mě nejlepší dárky. Jenže pro sebe si to nikdy nekoupím a tak tím obdarovávám druhé. Jedná se o antibakteriální gel na ruce od Bath and Body Works ve vůni: Hello beautiful. Je růžový s malými modrými perličkami. A je vážně roztomilý, jak je droboučký. Nevoní nějak konkrétně po něčem spíš tak jemně, sladce.Maska stála 29 Kč, Carmex 69 Kč a antibakteriální gel na ruce 69 Kč. Celkově dírek vyšel na 167 Kč.

Teď už stačí vše jen krásně zabalit a je hotovo!

Do komentářů mi dejte vědět, co jste koupili vy pro kamarádku/maminku/sestru/tchýni či kohokoliv jiného ženského pohlaví.

Co Vás z mnou vybraných dárků zaujalo nejvíce?

Kája ♥


1 komentář:

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥