neděle 6. července 2014

Recenze na blog #18: Littlelivelady

Ahoj, po delší pauze přináším opět recenzi na blog!! A víte, co je vtipné? Že holčina, který měla mít recenzi ve středu, tak má blog už zpět. Ale svůj termín prošvihla a tak pokud recenzi na svůj blog bude chtít musí se znovu zapsat. Ale!!! Holčina od přihlášení neokomentovala ani jeden článek (jestli jsem koukala dobře). Takže šance, že si toto přečte je asi stejně velká, jako, že ze mě zítra bude jednorožec (:DDDDD).
No zpět k recenzi kterou dnes má Denisa Solčanská z blogu littlelivelady. Blog není zaměřen téměř vůbec na kosmetiku, ale převážně na kulturu a hodně si všímám jídla a trhů nebo veletrhů. Takže recenze nebude vůbec lehká a tak jdeme na to.


Design blogu je celkem pěkný. Pozadí je z výchozího nastavení bloggeru, ale s hlavním designem si už Denisa pohrála. Nic excelentního to není. To musíte uznat, ale mě se líbí. :)Teď přecházíme k pravému postrannímu sloupci, kde naleznete spoustu štítků, archív blogu, 11 pravidelných čtenářů, google+ followers, e-mail, bloglovin a k čemu bych se konečně chtěla rozepsat co koho čte. Je to tedy seznam odkazů blogů, které se jí v poslední době líbí. Nejsou seřazeny abecedně a ani asi nijak podle oblíbenosti (vážně jen asi). To bych malilinko upravila a seřadila to od jejich nejoblíbenějších nebo i abecedně což pak vypadá hezky uspořádaně. 

A to by bylo ke vzhledu blogu vše a jdeme na zrecenzování 3 článků. Nejlepšího, náhodně vybraného a nejhoršího. Podle mě nejlepší článek - blyskani-na-lepsi-casy
Je jasné, že se v této kategorii muselo objevit něco o kosmetice. A tento článek je navíc mega super. Určitě by měla Denisa co přemýšlet jestli by neměla o kosmetice psát častěji!! :) Konkrétně tento článek je taková recenze několika blýskavých balzámů. Článek je vážně moc pěkně napsaný a jediné, co bych mu vytkla je poslední fotka. Myslím, že jsou tisíce zajímavých prostředí a Denisa to vyfotí na klávesnici od počítače.


Náhodně vybraný článek - neco-na-zub
Vybrala jsem 21. štítek a jelikož se pod štítkem ukrýval jediný článek bylo to jasné. Je to štítek Marks&Spencer. Článek je opět moc pěkně napsaný a vybrala do něj vážně úžasné věci!! Kdybych M&S neměla tak daleko už tam jsem pro nějaké ze zmiňovaných dobrot... :)
Hmm... to arašídové máslo!!! ♥

Podle mě nejhorší článek - tip-na-vikend-holesovice-fashion-market
Mě se od Denisy obecně nelíbí tipy na víkend. Jasně někdo to využije a je rád za to, že ví co bude dělat. Ale já?? Za 1) je mi 14 a takovéto věci mě zrovna dvakrát netáhnou a za 2) je to na druhém konci republiky. Takže už se vidím, jak se tam dostanu. Nikomu to neberu, že se někomu ty články líbí, ale mou přízeň si rozhodně nezískaly.

Celková recenze: Blog od Denisy je moc pěkný. Několik tipů čláků se mi nelíbí, ale nemůže se přeci zavděčit všem, ne? A budu moc ráda, když se na jejím blogu objeví více kosmetických článků!! 

PS pro Denisu:  Budu moc ráda, když mi dáš za cca 5-6 dní vědět, jak moc ti recenze pomohla. Je jedno jestli to napíšeš někam ke mně nebo dáš do nějakého svého článku třeba PS pro Káju.

Otázky pro ostatní:
1) Jak se Vám líbí blog od Denisy?
2) Jak se Vám líbila moje recenze?
3) Máte pro ní nějaká doporučení?
4) Co se Vám na jejím blogu líbí a co naopak ne?


Páááá Vaše recenzátorka Kája

# Happy Holidays
#8
Rozteklá krémová milka a mátový čajík... ♥♥

6 komentářů:

 1. jednorožec :DDD inak pekná recenzia :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :DDD Musela jsem vymyslet něco vtipného, no!! :D (není ze mě jednorožec...myslím!!) Děkuji!!!! :)

   Vymazat
 2. Super článok pozývam ťa na moju Giveaway - http://zivotpubertiacok.blogspot.sk/2014/07/1-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 3. Díky za recenzi! Zatím žádného nového čtenáře nepřilákala, ale asi to bude i tím, že okruh našich čtenářů je trochu rozdílný...
  Každopádně moc díky ještě jednou :o)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥