neděle 7. září 2014

Recenze na blog #34: Mujer world

Ahoj,
zítra jde opět většina z Vás zase do školy, tak co, těšíte se? Já rozhodně ne. Chemikářka nám zadala písemku na asi 5 látek, kterým naprosto nerozumím a to ani po 4. vysvětlení. Hrozně se té písemky bojím a už se na ni od pátku učím - a to bude až ve středu. Držte mi prosím palce!! Nepotřebuju mít první známku hned škaredou..... Bože, jak já nesnáším chemii!!! Určitě Vás tento úvod bavil, takže ho ukončím a jdeme na recenzi.


Dnešní recenze bude na blog od Lucie, který se jmenuje Mujer. Nevím jesti má slovo Mujer nějaký hlubší význam, ale já si představím staršího námořníka - naprosto netuším proč, divné, co?!!! Přitom se za tím skrývá pěkná a příjemná slečna (paní - nevím, když, tak se omlouvám).


Když jsem poprvé viděla design blogu zírala jsem jako vyoraná myš a v duchu jsem si říkala páni. Design je opravdu peckový. Připomíná mi to design blogu o focení (což trošku Luciin blog je). Nebo design, se kterým si hodiny hrál počítačový grafik. Prostě desing blogu je dokonalý a ohromně se mi líbí.Když však sjedete dolů uvidíte modré názvy článků a i modré písmo postranního sloupce. Mě se to modré písmo hrozně nelíbí, protože mi připomíná blogy s max. deseti pravidelnými čtenáři. Takže bych doporučila změnit barvu okolního písma.

Lucie na svém pravém postranním sloupci má:

Archív blogu.
Ikonku ,,O mě", aneb ikonka o jejím Google + profilu.
Kontakt, kde je e-mail, ask.fm a facebook, což hrozně oceňuji, že si ještě můžete vybrat.. :D

44 pravidelných čtenářů.


Google + followers.

A seznam blogů, kde je jen můj blog, za což hrozně moc děkuji. Jako ne, že bych tam chtěla být sama, klidně, ať je tam blogů více, ale hrozně moc děkuji, že je tam můj blog.
______________________________________________________________________________________________________

Podle mě nejlepší článek - letni-foceni-u-vody
Luciiny outfitové články se mi hrozně líbí. Nemusí být tak úplně outfitové, ale miluji její články, kde jsou fotky. Umí totiž hrozně krásně fotit a líbí se mi, že využívá i různé filtry. Ne, že bych je taky neznala, ale u nikoho jiného jsem to na blogu neviděla. Myslím žádný článek, kde by byly fotky a některé focené s filtrem. Vybrala jsem článek, kterým si všichni připomeneme sluníčko, vodu a léto. V článku naleznete fotky, které jsou focené v létě a u vody. Každičká se mi hrozně líbí, ale jedna z nich mi přijde extra umělecká a to ta první. Je tam krásně vychytané pozadí, umístění věcí atd.Náhodně vybraný článek - macadamia-natura-oil
Měsíc červenec, 3. článek a tím je Recenze na Macadamia Natural Oil. Asi všechny známe tuto bloggersky profláknutou masku na vlasy. Já sama docela silně přemýšlím o její koupi, takže mě recenze opravdu zaujala a pomohla mi. Fotky jsou vcelku pěkné a jak už jsem psala recenze mi pomohla, takže je napsána dobře. Jediné, co bych na článku vytkla, je spousta místa za jeho koncem. Napsala Hezký den. A za tím je pak hrozně moc řádků, což na mě působí tak nedodělaně. Prostě tomu chybí tady tato maličkost k úplnému dotáhnutí. 


Podle mě nejhorší článek - dove-nebo-neutrogena
Tento článek je sice mega starý, ale Lucie blogovala již v roce 2012, takže by tento článek neměl být špatný. Bohužel docela je. Fotka je pěkná, ale text článku už je na tom poněkud hůře. Vadí mi, že jsou recenze jednotlivých kategorií u sebe. Občas se v tom strácím a nevím, o kterém z nich je řeč. Daleko přehlednější by určitě bylo, kdyby zrecenzovala nejdříve jedno, pak druhé a až nakonec je zrecenzovala. Celková recenze: Miluji Luciiny fotografické článku a právě kvůli nic se na její blog ráda vracím.

PS pro Lucii:  Budu moc ráda, když mi dáš za cca 5-6 dní vědět, jak moc ti recenze pomohla. Je jedno jestli to napíšeš někam ke mně nebo dáš do nějakého svého článku třeba PS pro Káju.

Otázky pro ostatní:
1) Jak se Vám líbí blog od Lucie?
2) Jak se Vám líbila moje recenze?
3) Máte pro ni nějaká doporučení?
4) Co se Vám na jejím blogu líbí a co naopak ne?

Pááá Vaše recenzátorka Kája

8 komentářů:

 1. Ahoj, děkuji moc za recenzi, potěšila mě, čekala jsem, že dopadnu hůř. :)
  Jinak ať koukám, jak koukám, tak vidím šedé písmo, které jsem i nastavovala :D sakra...ale ještě se na to podívám, děkuji!
  Opravdu moc mě potěšilo, že se ti líbí mé fotky, protože zjišťuji čím dál častěji, že mě focení baví.
  A souhlasím s hrozným článkem o krémech, kolikrát, když čtu starší články, říkám si jen "bože, bože" :D.

  Ještě jednou děkuji a těším se na další tvé články. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě je tedy nutno říct, že, kde jsem na fotkách já, tak to fotil přítel, takže pochvalu vyřídím :D.

   Vymazat
  2. Nemáš zač!!! :)))
   Ano zbytek šedý je, ale myslela jsem název článku a třeba archív blogu, kde je písmo modré.
   :))))
   :DDD Tak to, to máme stejně... Já bych nejraději všechny své staré články smazala, ale když se na ně třeba někdy v budoucnu podívám, možná si řeknu, o jaký kus jsem se zlepšila.. :))

   Nemáš zač!!!! Děkuji!!

   Vymazat
 2. Její blog se mi taky moc líbí :) Jinak recenze se ti moc povedla! ostatně jako vždy :D hahaha, říkala jsi že tohle je jediný co všichni napíšou :D ale já si nemohla pomoc :D Lhát se nemá :D

  OdpovědětVymazat
 3. Pěkná recenze a blog má moc hezký design :3

  OdpovědětVymazat
 4. Mujer znamená ve španělštině žena, takže to určitě význam má :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥