neděle 28. září 2014

Recenze na blog #37: Jeane's world

Ahoj,
taky je najednou u Vás taková zima?!! Já jsem z toho onemocněla, takže dnešní den asi proležím v posteli se šálkem horkého čaje. /Právě sedím venku v huňatém svetru a se šátkem kolem krku a sousedi si roztahují slunečník - úplně normální!! :D/ Plánuji Vás příští týden zahltit články - doufám, že mi to konečně vyjde!! No nic, jdeme na recenzi!


Dnešní recenze bude na blog od Jeanne a její blog jeanne-s-world.


Design blogu je nádherný. Jemný, nic přehnaného a holčičí. Výborný výběr písma, uspořádání velikost. Prostě desing je naprosto dokonalý!! ♥


Na prvém postranním sloupci Jeanne má:

Kontakt - e-mail.
Něco o ní.
126 pravidelných čtenářů.


Počet zobrazení stránky, který činí 14 296.
Možnost přeložení blogu do jiného jazyka, což je velmi užitečné pro zahraniční čtenáře, ale právě kvůli nim bych to dala výše.

Štítky.

Archív blogu, který je takový jiný, než mám třeba já. Mě osobně vyhovuje více ten můj, jinak bych ho asi nepoužila, že??!! Protože ten co má na blogu Jeanne, tak Vám hned rozjede celý měsíc a nemůžete se dostat přímo na daný článek, doufám, že jste mě pochopily, a když ne, tak archívy srovnejte.

Několik oblíbených příspěvků, což se mi hrozně líbí. Já sama bych si to na blog někdy v budoucnu také chtěla dát.

Odkaz na e-shop.
A Blogerky.

__________________________________________________________________________________________________

Podle mě nejlepší článek - kosmetika-ktera-ma-styl
Na tento článek jsem klikla čirou náhodou. Nakonec z toho vzniklo to, že se mi vlastně hrozně líbí. Zaujala mě totiž cenově velmi dostupná kosmetika. Hrozně se mi líbí, že zrecenzovala každičkou věc, kterou dostala a myslím, že je zrecenzovala dost podrobně. Ke každému produktu je totiž napsán oficiální popis, Jeannina recenze a ještě cena, odkaz a odstín. Fotky jsou moc pěkné. Zaostřené, vše je na nich velmi dobře vidět. Poslední dobou začínám mít v oblibě bílé pozadí a toto je provedeno celkem dobře. Místy jsou totiž na podkladu černé (šedé) fleky, které celkový dojem trochu ruší. Ale jinak se mi článek opravdu moc líbí. :)


Náhodně vybraný článek - back-to-school-tips
Měsíc srpen a 3. článek. Docela mě pobavilo, když jsem zjistila, že tento typ článku jsem psala taky. Takže máme, co porovnávat?? Článek je podle mě krátký, klidně bych uvítala tipů více, přeci jen každému vyhovuje něco jiného a když mi z celého článku zbydou dva tipy, tak to začíná pomalu ztrácet smysl. V článku najdete jen takové ty základní tipy, což mi je docela líto. Ráda se dozvídám nové informace atd. V článku nejsou fotky, ale vůbec to neberu jako mínus!! Jeanne totiž napsala dolů důvod proč, takže mi to vůbec nevadí. Ba naopak, kdyby důvody psala každá bloggerka byla bych hrozně šťastná!! Víte tak, že si s tím třeba tu práci chtěla dát a že to neodflákla. :)Podle mě nejhorší článek - jak-jsem-prozila-zacatek-prazdnin
Tento článek mi přijde o ničem. Nebo odbytý. Neumím se mezi těmito dvěma způsoby rozhodnout, ale jeden z nich je to určitě. Článek je vlastně o tom, jak Jeanne prožila první týden prázdnin. A jak? Vlastně skoro nijak. Kdyby to bylo trochu více zajímavé, tak by ten článek mohl být super. To nejlepší na článku je vlastně úvodka... 
Bez tohoto článku bych se rozhodně obešla._____________________________________________________________________________________________________


Celková recenze: Blog Jeanne je pro mě docela nový, ale už teď se zařadil do mé TOP 10. Nejraději čtu články o spolupracích s e-shopy (čemuž se docela divím...), takže Jeanne prosím, v těch hojně pokračuj. :))


PS pro Jeanne:  Budu moc ráda, když mi dáš za cca 5-6 dní vědět, jak moc ti recenze pomohla. Je jedno jestli to napíšeš někam ke mně nebo dáš do nějakého svého článku třeba PS pro Káju.

Otázky pro ostatní:
1) Jak se Vám líbí blog od Jeanne?
2) Jak se Vám líbila moje recenze?
3) Máte pro ni nějaká doporučení?
4) Co se Vám na jejím blogu líbí a co naopak ne?

Pááá Vaše recenzátorka Kája


4 komentáře:

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥