středa 10. září 2014

Recenze na blog #35: Diane Grover

Ahoj,
hrozně se omlouvám, že v pondělí nebo úterý nebyl normální článek, na které jste zvyklí, ale máme v tanci nábor a já tancuji na ukázkové hodině, takže to dá vážně hrozně zabrat a v pondělí jsme měli školu do půl čtvrté a pak jsem jela hned na tanec. Takže jsem vážně neměla čas. Normální článek však nebude ani v další dny, protože nebudu vůbec doma. Jedu pryč. Jestli si ,,tam" něco koupím určitě bude Haul!! :) Takže se můžete tento týden těšit už jen na další recenzi. Hrozně se za to omlouvám, ale právě pracuji na několika větších projektech, takže to zabírá vážně dost času. Ještě jednou se omlouvám a jdeme na recenzi :)

Dnešní recenze bude na jeden z mých velmi oblíbených blogů. Píše ho Dianka, která si říká Diane Grover. A prozradím, že patří do mé TOP 3!!!! :))


Design blogu je strašně krásný a připomíná mi ten anglický styl blogů. Myslím, že spojení slov strašně pěkný vyjádřilo vše, takže se na něj podívejte a jdeme dál.....Na postranním sloupci Dianka má svojí fotku v jednorožčí mikině (♥). A pod ní je popis Dianky.
Roztomilé ikonky, které Vás hned přesměrují na ask.fm, instagram atd.
4 fotky.
19 pravidelných čtenářů. A myslím si, že Dianka by si jich zasloužila daleko více!! Je totiž naprosto úžasná!!


Kontakt - e.mail.
Archív blogu. Dianka bloguje již od Ledna a já ji objevila nějak v Červnu (myslím, ale nejsem si jistá) kde jsem do té doby žila??!!!!
12 věcí, které má ráda.
A 6 věcí, které nesnáší.


Další část recenze bude hrozně těžká, protože se mi líbí všechny Dianiny články a ten nejhorší asi nevyberu... !!!!
__________________________________________________________________________________________________

Podle mě nejlepší článek - hello-september
Je to samozřejmě jeden z aktuálních článků, protože jsem je ještě nestihla všechny přečíst. Vybrala jsem článek Heloo September, protože se mi hrozně líbí fotky v kategorii cosmetics, které jsou vlastně koláže. Jde vidět, že si s tím dala práci. Moc se mi to líbí!! Článek je dosti dlouhý, protože je tam spousta fotek a tím pádem mi to nevadí. Ale i kdyby byl mega dlouhý, tak bych si ho stejně přečetla!!! ♥♥


Náhodně vybraný článek - wishlist-2-clothes-and-jewelery
Měsíc Duben, 1. článek. OMG!!! Tento článek je boží!!! Četla jsem ho poprvé, protože jsem zatím prostě neměla čas na přečtení všech Dianiných článků. A tento je úžasný. Není to ten nudný stereotyp wishlistů, kde máte jednu koláž všech věcí a pod tím všechny vypsané. A není tam třeba ani důvod, proč si to chcete koupit (což je podle mě taky důležité). Dianka wishlist pojala malinko jinak, originálněji a to se mi hrozně líbí. Doplnila spousty úžasných fotek. A hlavně i důvody, proč si chce tu danou věc koupit. Sice ve velké většině případů to je tak, že to prostě chce, ale prostě líbí se mi to!! :)))

Dokázaly by jste si vybrat...já rozhodně ne!!!!!!!

Podle mě nejhorší článek - get-ready-with-me-school-after
Hledala jsem v té skoro nejdávnější historie. Vybrala jsem článek, kterým je GRWM. Samotný článek není tak hrozný, ale vadí mi, že nenafotila vlastní fotky. 

Fotka vypadá malilinko rozmazaná, ale to už je zase detail...
________________________________________________________________________________________________

Celková recenze: Dianin blog naprosto zbožňuji!!! Má zvláštní styl psaní, který je mi hrozně blízký a moc se mi líbí. A Dianko: Jestli někdy přestaneš s psaním, tak přestávám taky!!!!!!!!!!!!!!!!
PS pro Dianku:  Budu moc ráda, když mi dáš za cca 5-6 dní vědět, jak moc ti recenze pomohla. Je jedno jestli to napíšeš někam ke mně nebo dáš do nějakého svého článku třeba PS pro Káju.

Otázky pro ostatní:
1) Jak se Vám líbí blog od Dianky?
2) Jak se Vám líbila moje recenze?
3) Máte pro ni nějaká doporučení?
4) Co se Vám na jejím blogu líbí a co naopak ne?

Pááá Vaše recenzátorka Kája

4 komentáře:

 1. já mám její blog strašně ráda... takže s tebou ve spoustě věcí souhlasím :D a s blogem to mám podobně... nic nestíhám, končíme skoro každý den ve 3... než se dostanu domů jsou 4 a pak učení apod. :) to je důvod proč se na mém blogu už celkem dost dlouho nezjevil článek :3

  gingersmile99.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :))))) Mě to navíc hrozně štve!!! Ale naopak si říkám, ještě, že mám ty recenze na blogy. To mi zajišťuje 2 články týdně.. :))

   Vymazat
 2. jéééé kájo!!!!
  to je ta nejúžasnější recenze jakou jsem si mohla přát, děkuju! :')))♥♥♥
  dneska jsem asi třikrát ve škole vykřikla "dneska je 10.9. středa!" a nikdo nevěděl co se děje, ale já si vždycky vzpomněla na svojí očekávanou recenzi... xD O:))
  ten článek GRWM mi radši ani nepřipomínej, to je děs :DD snad jsem se od té doby polepšila :D :))
  jsem strašně strašně strašně ráda že se ti můj blog líbí, tvůj také patří do mé TOP 3 protože jsi prostě úplně boží! :33 ♥
  a ten konec.... skoro tu brečím! :D:')))<3
  no a ještě něco málo k tomu jak mi zatím recenze "pomohla"... :D /bude to dlouhý, snad máte po ruce kafe!/
  jdu si zkontrolovat jestli nejsou nějaké nové komentáře na blogu, vidím, že ne tak kouknu pod to na počet zobrazení a zatímco před pár hodinami tam bylo za dnešek 1, teď se objevilo číslo 93! o.O mělas vidět můj výraz xD O:)))
  moc ti děkuju za nejlepší recenzi všech dob! :)))
  píšeš nádherně, mám tě moc ráda! <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji nehorázně moooooooooooooooooooooooooc za tak milý komentář!!

   :DDDDD
   :DD Polepšila - a jak!!!!!!!!!
   Děkuji strááášně moc. Hrozně mě to potěšilo a těší.
   :)) ♥
   :o!!!!! To je husté!! Ale hodně jsem podle mě dala i já....heh.. tak 35 bude mých, ale i tak je to hroooozně moc. Gratuluji!! :))
   Asi nebyla úplně nejlepší, ale pro tebe rozhodně!! :DDD
   ÁÁÁÁÁÁ děkuji hrozně moooooooooooooooooooooc!!!!!!!!♥♥♥♥♥♥♥♥

   Vymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥