pátek 10. října 2014

Let´s talk #2: Activity? No.

Ahoj,
dneska jsem se rozhodla napsat takový spíše oddychový, povídací článek. Mám v plánu rozebrat několik věcí, takže jdeme na to.
Aktivita
Ano má aktivita na blogu je vážně mizerná. Recenze na blogy a recenze na nějaké kosmetické produkty. Má na to vliv docela dost věcí, takže se dočkáte malého objasnění.

1) Nevím o čem psát. Jsem jedna asi z 10 - ti bloggerek, od které slyším, že neví o čem psát. Když já vážně nevím!!! Já vím, můžu se podívat na komentáře u chceš se zviditelnit, ale momentálně připadají v úvahu dva články.... Takže, kdyby měl někdo nějaký luxusní nápad, tak jsem s ním, ale mé uvažovací centrum v mozku má momentálně posunuté prázdniny.

2) Čas!!!!!! Minulý školní rok jsem měla fůru času - na všechno. Teď si teprve začínám všímat, jak je čas důležitý. Čas jsou peníze. Čas je více než peníze.

3) Škola. Tento bod souvisí i s tím časem, ale zaslouží si vlastní bod. Jsem v devítce. To znamená přijímačky, školu máme o hodně déle. A musím se i více učit. Ráda bych obhájila jedničku z matiky i letos, ale zatím to vypadá docela dost bídně. Mé známky z matiky: 1, 1, 1, 1, 3, 3, 4, 1. K té 4 jsem dostala i nabídku na opravu, takže učivo jsem se doučila a oprava mě již velmi brzo čeká. Škola je pro mě momentálně priorita, protože pokazíte jedinou písemku a už ze mě nemusí být, to co chci. Zní to dost šíleně, ale šílené to opravdu je!!

4) Nemoc. Byla jsem nemocná. Ano rýma a kašel je jako nic, ale když se Vám k tomu ještě přidá horečka a pak bolest hlavy, tak už je to děs. Díky nemoci jsem zameškala školu = proto ta 4 - psali jsme písemku na učivo, které jsem prostě ještě nestihla dohnat.

4) Doučování. Jednou týdně mám domluvené doučování matematiky od syna taťkového kamaráda. Sama jsem zvědavá, protože vážně nevím, co od toho čekat. Jasně, že zlepšení v matice, ale co dál?! Což zase souvisí s bodem - čas - budu mít méně času na blog!!

5) Kroužky?!! Začala jsem chodit do nově otevřeného fotografického kroužku. Byla jsem na něj dost zvědavá a moc mě nadchnul. Určitě se tady objeví nějaké fotky, co jsem tam nafotila.
Taky jsem asi 2 týdny nebyla v tanci, takže se z mé postavy začíná pomalu, ale jistě stávat hora povoleného svalstva a celkově je to prostě - fůůj!! To však musím, co nejrychleji napravit!!


Blog?
Do budoucna mám v plánu s blogem velké změny. Jakmile skončí recenze na blogy, tak bude další takové povídání o změnách, a tak. A jelikož tam chci něco napsat, tak tady radši nebudu psát nic. Ale prostě můj blog se poslední dobou začal ubírat recenzovacím směrem a to úplně nechci. Chtěla jsem pestrý blog a od toho mám teď hodně daleko..
Do budoucna nechystám žádný větší projekt, ale dávám si úkol. Nezapomenout na blogování!!!
Momentálně mám sto chutí si dát měsíc pauzu. Vyčistit si hlavu a s chuťí se pak vrátit ke psaní. Ale ty ztráty!!!! Těším se na změny, které plánuji a doufám, že mě to tady udrží.


Vy?
Vaše aktivita také bohužel klesla. Já vím, že za to může má aktivita. To co já vám, vy mě. Z obvyklého počtu cca 10+ komentářů se držím cca 8. Je to sice jen asi o 1 - 2 - x komentářů méně, ale i tak, prostě vidím obrovský pokles i ve sledovanosti článků.


Bloggerka roku!!
Moc děkuji někomu, kdo mě nominoval na bloggerku roku! Jsem z toho vážně moc nadšená a ještě jednou moc děkuji! Akorát mě docela naštvalo, když jsem zjistila, že jsem v kategorii life - já jsem jasná beuty bloggerka. Ale tak co nadělám a vlastně jsem ráda, že tam vůbec být můžu. To, že půjdu na večírek ani nečekám a nedostanu se ani tak do první 20. Ale i kdyby mi přesto chtěl dát někdo hlas tak můžete TADY. :)) A určitě každičký hlas mě moooooc potěší!


Doufám, že se Vám článek alespoň malilinko líbil a třeba mě chápete....

Kája

8 komentářů:

 1. Každého někdy postihne tvůrčí krize :) Ale blog by podle mě měl být pro tebe zábavou a ne trápením :)

  Welcome!♥Reviews everywhere

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :)) Takže myslíš, že bych si tu pauzu dát měla??....

   Vymazat
 2. Absolútne ťa chápem, taktiež cez prázdniny dokedy som nešla do roboty som mala kopu času a každý deň som pridávala príspevky, ktoré mali docela úspech ale ako sa mi nakopila výška, praxe, práca a podobne tak som rada ak mám na blog toľko času koľko mám...ja obdivuje tie blogerky, ktoré to tak super stíhajú :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :)) Nejdříve jsem měla tak nabitý rozvrh blogu, že se tam už nedalo nic vmáčknout a teď přemýšlím, kdy se k napsání článku vůbec dostanu... :(

   Vymazat
 3. Chápu tě .. přece tvůj život není jenom blog:)

  sabielle.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Dej si pauzu. Už nebyli ani 2 recenze na blogy, kašleš na to. Třeba to pak bude lepší

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uvidím... Ty recenze nebyly proto, že jedna mi poslala pozdě odkaz na svůj blog a o půl 10 recenzi vážně dělat nebudu. A druhá špatně splnila 3. podmínku.
   Takže toto nebyla má vina.
   Ok.....

   Vymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥