neděle 5. října 2014

Recenze na blog #39: Life of Romi

Ahoj,
tak co, kdo jste včera sledoval gala show s latinou? Já jsem si to rozhodně ujít nechat nemohla. Teď něco malilinko o ní. Takže koho to nezajímá, tak to klidně přeskočte!! Strašně mě překvapila choerografie českého páru, která byla originální a vážně boží! A samozřejmě Ukrajinský pár, který mě opět nezklamal, ale byla jsem překvapena, že dostal bodů méně než pár předcházející, který se mě osobně líbil méně. Dále se mi líbil pár, který tančil jako poslední a byl oblečen jako ježibaba a ježiděděk (?? :DDD), ale zapomněla jsem národnost. Ostatní páry byly slabší než ostatní. Tím nechci říci, že se mi nelíbily, ale většinou mě zaujalo třeba jen 5 prvků a celé vystoupené mě pak neohromilo. U vystoupení švědského páru jsem tak trochu usínala, ale jen kvůli toho, že si zvolili hudbu, která byla spíše ukolebávka.... :D

Doufám, že jsem Vás nevyšťavila, protože teď jdeme na recenzi!!!Dnešní recenze bude na blog od Rominy. Její blog nese název thelifeofromi. Což tedy znamená život Romi. Řekla bych, že název blogu je výstižný. Romina totiž píše o kosmetice, cestování, zálibách atd...Když jsem na Romin blog narazila, tak na jejím blogu byly snad jen kosmetické recenze. Takže si myslím, že je design opravdu velmi výstižný. Design se mi líbí. Možná bych tam nedávala tu růžovou (asi) peněženku uprostřed, která mi celkový pohled na design docela narušuje. Ale jinak je design krásný.


Na levém postranním sloupci Romina má:

3 ikonky na e-mail, google + a bloglovin.
Svojí fotku.
Velmi stručný popis jí a blogu + kontakt.
Formulář, který když vyplníte, tak můžete ihned odeslat Rimně e-mail. Je to určitě urychlení práce, ale popravdě já bych to asi nikdy nevyužila a radši bych si na ten e-mail zajela.... :D
Možnost vyhledávání na blogu.
Archív blogu.
Značky formou štítků. Takže si vyberete značku, kliknete a rozjedou se Vám všechny (předpokládám) recenze dané značky.
Rubriky aneb klasické štítky.

26 pravidelných čtenářů.

___________________________________________________________________________________________________

Podle mě nejlepší článek - rimmel-london-stay-matte-powder
Tato recenze se velmi povedla. Je pravdivá (nebo tak alespoň vypadá), není úplně dlouhá a taky ani krátká a dozvěděla jsem se v ní vše potřebné. Navíc je recenze doplněna skvělými fotkami, které jsou nádherně ostré. Zprvu se mi umělá (možná až papírová) růže v pozadí nelíbila, ale začínám ji přicházet na chuť. :)

Možná bych se snažila vyfotit pudr celý a zbytečně ho neuseknout...


Náhodně vybraný článek - osobne-som-sa-dockala
Měsíc august 4. článek - recenze. Ano opět recenze... Ale přísahám, že to bylo náhodně!!
Tato recenze je opět skvělá. Asi bych se opakovala, takže opět platí to, co jsem psala výše. Pousmála jsem se, když jsem na fotkách viděla tu stejnou umělou růži. :D
Tady jsou již fotky s ní o truchu horší, protože se mi nelíbí jak to Romi naaranžovala. Určitě oceňuji poslední fotku, kde je produkt vyfocen na rtech. Tuto recenzi bych zhodnotila jako hodně lepší průměr.

Podle mě nejhorší článek - rip-produkty
Tento článek jsem zde dala proto, že má vážně hrozné fotky. Romina měla předtím fotky daleko krásnější než najednou v tomto článku, takže nevím, co se stalo. Každopádně ty fotky jsou opravdu hodně špatné. Text článku je fajn. Každému produktu udělila i body a napsala i cenu! Jediné místo, kde se mi text moc nelíbí je u recenze pudru: 
Púder je vhodný na normálnu mastnú pleť. Ja mám suchú a je vhodný aj pre tento typ pleti. Pleť je po ňom naozaj matná a vydrží celý deň. Pleť sa po ňom neleskne a nezvýrazňuje suché miesta.
Jak jste si asi všimly hodně se tam opakuje slovo pleť. Nahradila bych ho jiným slovem nebo ho úplně vypustila.___________________________________________________________________________________________________

Celková recenze: Romin blog mám ráda, ale uvítala bych více článků jiných než pořád recenze.

PS pro Romi:  Budu moc ráda, když mi dáš za cca 5-6 dní vědět, jak moc ti recenze pomohla. Je jedno jestli to napíšeš někam ke mně nebo dáš do nějakého svého článku třeba PS pro Káju.

Otázky pro ostatní:
1) Jak se Vám líbí blog od Romi?
2) Jak se Vám líbila moje recenze?
3) Máte pro ni nějaká doporučení?
4) Co se Vám na jejím blogu líbí a co naopak ne?

Pááá Vaše recenzátorka Kája

4 komentáře:

  1. Romanku čítam pravidelne a jej blog ma moc baví. Myslím, že si zaslúži viac čitateľov, ale určite aj to príde časom :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Dakujem veľmi pekne za recenziu, moc ma potešila :) S nezaostrenými fotkami s tebou súhlasím, ale zabudla som si mobil u priateľa tak som to vyfotila druhým ale lepšie ako nič :) Každopádne som rada, že sa tu môj blog ocitol :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥