neděle 19. října 2014

Recenze na blog #41: Charmed - all

Ahoj,
dnešní recenze bude v něčem malinko vyjímečná. Nebude to totiž recenze na blog od bloggerky která bloguje na blogspotu, ale na blogu. Já obecně moc nemám ráda blogy na blogu (:D), ale u tohoto nesoudím podle obalu....Dnešní recenze bude na blog od Deni. Její blog se jmenuje charmed-all.blog.cz.

Design blogu je docela pěkný. Píši docela, protože písmo není zrovna nejlépe zaostřené, ale zase nevím, jak bych ho zaostřila. Plus nevím, co všechno k designu patří, takže se Deni omlouvám, ale dala jsem tam to, co si myslím, že tam asi být má, ale nejsem si jistá, tou její fotkou. Prostě jsem to udělala tak, jako kdyby měl být design obdélníkový tudíž jsem tam dala i její fotku.Na designu se mi ohromně líbí to peříčko. Začínám uvaživat, že je design jen ten název blogu a to peříčko - no nevadí. Deni dej mi určitě v komentářích vědět, co všechno do designu patří.Na pravém postranním sloupci Deni má:

Rychlé shrnutí jejího blogu, kdy byl založen a co na něm najdete.
Různé ikonky jako např.: krásná.cz, bloglovin, facebook a další.
Aktuality.
Ikonka na bloggerku roku.
Webmiss, což je malinký odstavec o Deni.
E-mail.
A opět další ikonky, kterých je tentokrát ještě více než výše.
Počítadlo návštěv a Denin blog byl zatím celkem zobrazen 155 532 x. 

A možnost odebírat její blog pomocí e-mailu, což vzhledem k tomu, že nemá pravidelné čtenáře je super.

______________________________________________________________________________________________________

Podle mě nejlepší článek - what-s-in-my-school-bag-co-je-v-me-skolni-tasce
Tento článek obecně u bloggerek nemám ráda. Nebaví mě. Ale tento mě velmi překvapil. Text je super a fotky jsou dokonalé (téměř)!! Píši téměř, protože na některých věcech je stín. A obecně na těch vlevo. Z čehož vyplívá, že okno bylo vpravo. Ale podívejte se třeba na poslední fotku. Deni hrozně moc obdivuji, že se jí to chtělo takto řadit, ale rozhodně se to moc vyplatilo, protože ty fotky jsou opravdu ohromující!!

Ano toto je ta poslední - má oblíbená - fotka. Wow!! ♥

Náhodně vybraný článek - 
Měsíc Únor 2014 - 3. článek. Článek má moc pěknou úvodní fotku. Je mi pak malinko líto, že Deni produkty nerozfotila i jednotlivě, protože by mě třeba ta malá tubička dole třeba zajímala, co to vůbec je. Článek je napsán pěkně. Ale rozhodně bych neřekla, že je to jeden z Deniných nehorších, ale ani však nejlepších článků. Takový průměr. Svou péči mohla více rozepsat, protože mi to přijde malinko odbyté. Podle mě nejhorší článek - tag-my-makeup-storage
Tento článek má skvělou úvodku. Málo textu a více fotek. Deni psala, že je podzim a venku zataženo a její foťák nemá xy megapixelů. Ale existují programy na úpravu fotek, kde pouhým posunutím kolečka se dodá fotce jas. Takže stačilo s každou fotkou udělat toto a článek by byl lepší. Deni každopádně skladuje kosmetiku moc pěkně. Ale v tomto případě jde o článek, který se mě osobně moc nelíbí.

Má oblíbená fotka z celého článku.. :))
_______________________________________________________________________________________________________

Celková recenze: Deni mě ve finále velmi překvapila a na její blog se někdy ještě určitě vrátím, ale hrozně mě mrzí, že na blogu.cz nemůžete být pravidelným čtenářem. Já takto blogy na blogu.cz navštěvuji opravdu jen občas


PS pro Deni:  Budu moc ráda, když mi dáš za cca 5-6 dní vědět, jak moc ti recenze pomohla. Je jedno jestli to napíšeš někam ke mně nebo dáš do nějakého svého článku třeba PS pro Káju.

Otázky pro ostatní:
1) Jak se Vám líbí blog od Deni?
2) Jak se Vám líbila moje recenze?
3) Máte pro ni nějaká doporučení?
4) Co se Vám na jejím blogu líbí a co naopak ne?

Pááá Vaše recenzátorka Kája

2 komentáře:

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥