úterý 3. června 2014

Prague + Haul

Ahoj, už jsem zpátky doma z našeho třídního výletu z Prahy!! Ale pěkně od začátku.
S sebou jsme si všichni vezli jen batoh a v něm nacpanou spoustu věcí.... :D Nechci tady psát celou slohovku takže to vezmeme jen tak okrajově. V Regiojetu jsme každý dostal pitíčko Rajec a já si pak vybrala Mátový Čajík, který byl vážně lahodný!! (Jo, jo šetří se všude. Byl naplněn jen do půlky)Když jsme se blížili k Pražskému Hlavnímu nádraží všichni jsme byli nastoupeni v chodbičce a čekali, až vlak zastaví a my se mohli rozběhnout směr Národní divadlo. Jo. Všichni kromě mě. Já stála s mobilem v ruce, abych mohla fotit všechno okolo!! :) Většina fotek je rozmazaných, ale jsou docela vtipné. :D

Tato fotka se mi mega brutálně moc líbí!! ♥


Pokus o to vyfotit vlak. Jenže mi do toho vlezla nějaká paní a já fotila za chůze. Takže to vypadá jako kdyby ta paní doháněla ten vlak. :D

Učitelky říkaly, že dokážou jít (běžet) hodně rychle, ale že až tak??!! Fyzičku mám dobrou, ale v půlce cesty jsem to nějak vzdala a bylo to vlastně úplně jedno. Tak jako tak jsme přišli pozdě.
Paní co vedla přednášku nás seřvala a pokračovala dál, protože tam byla ještě jiná škola a ti už měli část přednášky za sebou. Celkově byla přednáška vážně nudná. Hlavně nám neustále říkala DĚTI!! Ta paní mluvila hrozně moc odborně a říkala samá data. Né, nepamatuji si ani jedno... Ať Vás tady nenudím i já přikládám fotky.

Výhled na Vltavu z Národního divadla
Hynaisova opona s cizí hlavou.... :D

U dalších dvou fotek paní mluvila o stropu. A já se snažila vyfotit prezidentskou lóži..... :D Popisky jsem si vymyslela.

Vidím město veliké, jehož sláva hvězd se dotýká!!! :D

Vy ho nevidíte?? :D

Po zkončení nudné prohlídky Národního divadla jsme se vydali na oběd. Většina šla do české restaurace, ale já Danka, Majda a ještě někdo jsme nemuseli. Měli jsme totiž své jídlo. V mém případě řízky. A tak jsme si prošli slavný dvoupatrový New Yorker, C&A, trhy a spoustu dalšího. A pak si sedly na lavičku a něco snědli. Následně jsme se sešli se zbytkem třídy a spolu jsme šli na metro, kterým jsme se dostali až k Přažskému hradu. Tam jsme si prošli nějaký kostel, zlatou uličku a prostě všechno, co k Pražskému hradu patří.

Výhled ze hradeb pražského hradu
Jedny nádherné šaty ze zlaté uličky!!♥♥♥
A jelikož dost pršelo (i předtím) tak jsme se vydali na ubytovnu. Řeknu Vám jedno. Už nikdy víc!!!!!!!! Naštěstí jsme tam šli jen na skok. Odložili si přebytečné věci z batohu a hurá šopovat!! Jeli jsme do centra Černý most. Popravdě jsem ho čekala daleko větší!! Ale obchodů tam bylo i tak dost.


Celou mojí chodící partu bolely nohy a tak jsme se dobelhaly ke KFC. Kámoška si tam kupovala jídlo a já tam potajnu jedla rohlík. :D Danka s Majdou si koupily i Bubble tea. A jsem ráda, že jsem si nakonec nekoupila svoje. Protože je to úplně to samé co tapi tea. A jelikož tapíčko máme i u nás, jsem ráda, že jsem v Praze neutrácela zbytečně.


Tato fotka se mi mooc líbí!! :D

Pak jsme jeli zpět do té díry. (Myslím ubytovnu). Dlouho jsme kecaly, ale já jsem pak zalehla. Danka s Majdou kecaly cca do půl 12. Já jsem usla něco po 11. A usnout nebylo vůbec lehké. Peřiny i polštáře smrděly totálně moc po cigaretách. Ráno jsme měly docela fofr. I když jsme si daly budík na 7:18 (kompromisně) a měly jsme vycházet až po 8, tak jsme nakonec totálně nestíhaly a cca do půl 8 jsme ještě ležely v postelích. Pak jsme vystřelily z té díry a metrem jsme jeli na Újezd. Tam jsme nastoupili na lanovku a jeli nahoru na Petřín.
Petříííííín!!

Lavičky v parku u Petřína


Obloha vypadala vážně luxusně!! ♥
Vypadalo to dobře, a tak jsem to vyfotila... :D

Proč se mi líbí věci, které jsou v totálním rozkladu??!!!


HAUL!!!


První věc jsem si koupila při obědovém rozchodu hned první den v NY. A byl to naprosto spontánní nákup. Líbil se mi tam nějaký cardigan, ale stál 400 Kč a to se mi dávat nechtělo. A na stojanu vedle jsem uviděla skoro ten samý ve slevě za 179 Kč. Vybrala jsem si hnědo-šedou barvu, vyzkoušela a holky říkaly, že mi sedí. Tak jsem ho koupila.. :) Má klasicky dlouhé rukávy a cípy ve předu má zkrácené.

Omlouvám se za fotky, ale jsou foceny teď a už je večer. Hned jakmile budu moct, tak je změním za kvalitnější!!

Další věc jsem si koupila na Černém Mostě v Sinsay, kterou jsem chtěla moc navštívit. A když jsem viděla ty lidové ceny, tak jsem si vybralo šedé tričko s nápisem. Enjoy every moment /užij si každou chvíli/. Zkusila jsem ho, ale zdálo se mi moc velké (a to to bylo XS). Holky však říkaly, že mi je dobré a sluší mi. Já jsem si v něm sice připadala jako v pyžamu, ale ony mě prostě dokáží překecat. A tak jsem si ho za 169 Kč koupila. Navíc jsem nějaké tričko s krátkým rukávem už vážně potřebovala.
Mím cílem byl navštívit Topshop, který jsem sice navštívila, ale ty ceny byly hodně vysoké. A v celém Palladium jsem si koupila jen jednu věc a to ,,olej na rty". Kupovala jsem ho v nějakém divném obchůdku. Měly tam nějaké obrovské slevy a ten olej na rty jsem našla u pokladny. (nebyl ve slevě) Stál mě 29 Kč. A tak jsem si řekla, že i kdyby to měla být naprostá blbost, že si to koupím. A jelikož ani jeden nešel vytáhnout z plastových přihrádek a asi 4 jsem jim tam rozbila, nemohla jsem si vzít modrý. A tak jsem si vzala oranžový. Ten už vytáhnout šel. A jsem za něj moc ráda. Doma jsem zjistila, že je to lesk na  rty. A je s příchutí sladkého manga (tipuji, nikde to napsané není). Nelepí, dobře vypadá a moc dobře i chutná!! :)
A poslední věc jsem si koupila asi 10 minut před odjezdem vlaku. Jelikož nám zbýval čas tak nám učitelky daly rozchod a já s Péťou jsme si zašly do Tally Weijlu. Mě do oka padly dva cropp topy. A tak jsem si je samozřejmě zkusila. Péťa řekla, že mi víc sedí růžovo-květovaný a tak jsem si ho koupila!! Cena už tak moc příznivá nebyla 269 Kč za cropp top je vážně hodně, ale mě se táák moc líbil!! :D ♥♥♥♥♥♥ A mega, mega moc se těším, až ho budu v létě nosit!! ♥ ♥ ♥Díky moc všem, kteří došli až na konec!! 

A co Vy a Praha? Kolikrát jste jí navštívily? 
Baví Vás více fotit věci moderní nebo ty před rozkladem?

PS: Omlouvám se za neupravené fotky (nemají rámeček), ale mě se to nechtělo u tolika fotek dělat..
Kája

8 komentářů:

 1. :3 tie tričká sami úplne najviac páčia :3 ale inak všetko pekné :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím!!! ♥ ♥ ♥ Díky (pokud se i za toto děkuje :D)

   Vymazat
 2. Hah! Jsem docela ráda, že v Praze bydlím a na nákup mám spoustu času :D Mě baví fotit všechno, ten cropp top je skvělej :D

  OdpovědětVymazat
 3. ten cropp top je super :-)) no ubytovna, tak by mě nikdo nedostal :D

  Le Poisson - Lifestyle/Beauty blog

  OdpovědětVymazat
 4. Tie trička sú TOP!krásne moc♥
  http://fashionbycornelia.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥