středa 18. června 2014

Recenze na blog #14: LoB Girl

Ahoj, dnes pro Vás mám další recenzi na blog. Tentokrát je to na blog od LoB Girl což je kamarádka holčiny, která měla předcházející recenzi. (recenze zde). Tím odpovídá i podobný způsob psaní a na obou blozích najdete i stejné články. Její blog se jmenuje lumiere-of-beauty. A je věnován módě a kosmetice.


Strašně mě štve, že LoB nemá pravidelné čtenáře. Musím na její blog vždy najíždět ručně a nevidím, když přidá nový článek. A že bych její blog procházela každý den, tak to zase ne. Koukám na něj asi jednou za dva týdny a to proto, že si na to většinou ani nevzpomenu.. :/

Desing blogu by podle mě potřeboval zásadní změnu. Takhle by LoB /budu jí tak říkat celou recenzi, doufám, že to nevadí/ měla podle mě pořád stejný počet ,,čtenářů". Chce to udělat si vlastní design nějaký originální.

________________________________________________________________________________Když projedete všechny články od LoB, tak zjistíte, že docela málo fotí fotky. Třeba u TAGu barvy duhy Vám to vysvětlím. Máte několik barev. A u každé vyberete jeden produkt. A já jsem hned přiložila fotku k určité barvě. LoB udělala nakonec jedinou fotku, kde vyfotila všechny produkty. Jo chápu, je to usnadnění práce, když to všechno vyfotíte na jednu fotku. Ale podle mě mnohem lépe vypadá, když nafotíte fotek více a hned ji dáte k určitému popisu. :)

A jdeme na mou oblíbenou část zrecenzování 3 článků!!

Podle mě nejlepší článek - utraceni-v-unoru-zacatkem-brezena
Jak říkám LoB i její kamarádka mají podobná způsob psaní a tudíž je dosti pravděpodobné, že se mi budou líbit stejné články. A je to tak. Od LoB se mi jako od Poisson nejvíce líbí New in a je opět jedno za jaký měsíc. Zde jsem však zařadila New in (utrácení, jak tomu LoB říká) za únor a začátek března. A to proto, že se mi líbí produktově. Známé produkty mi jsou povědomé a o to víc se mi článek líbí. Daleko radši si přečtu článek o něčem, co znám než o produktu, který ani neznám.


Náhodně vybraný článek - avon-vs-esence-baze-pod-ocni-stiny
Řekla jsem si, že jednou kliku na starší příspěvky a bude to 3. příspěvek. A musím říci, že jsem byla náhodným výběrem nadšená, protože se mi tento příspěvek vážně moc líbí. Je o srovnání dvou bází pod oční stíny. Jedna od essence a druhá od Avonu. Výsledek mě vážně moc překvapil a stojí za to si přečíst recenzi.


Podle mě nejhorší článek - doku*veni-kultury-v-usti-nad-labem
Už název článku mě pěkně moc odrazuje k jeho přečtení. No a obsahově se mi také zrovna dvakrát moc nelíbí. Ale chápu LoB, že někde chtěla zdělit svůj názor.Celková recenze: blog od LoB by potřeboval jen pár změn. Desing a více fotek u některých článků. Jinak se mi její blog moc líbí. :)

PS pro Poisson:  Budu moc ráda, když mi dáš za cca 5-6 dní vědět, jak moc ti recenze pomohla. Je jedno jestli to napíšeš někam ke mně nebo dáš do nějakého svého článku třeba PS pro Káju.

Otázky pro ostatní:
1) Jak se Vám líbí blog od Poisson?
2) Jak se Vám líbila moje recenze?
3) Máte pro ní nějaká doporučení?
4) Co se Vám na jejím blogu líbí a co naopak ne?


Páááá Vaše recenzátorka Kája

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥