pátek 27. června 2014

Summer: Info ♥♥♥ - Co plánuji na léto? Jak to bude přes léto s články?

Ahoj!! Dneska jsem byla naposled ve škole jako osmačka a příští rok přijdu a bude ze mě deváťačka!! ♥♥ Pro naší školu to bude znamenat hodně změn. Budeme mít konečně skříňky!! ♥♥♥ Stráášně moc se na ně těším!! Nebudu muset nosit tak těžkou aktovku a doufám, že budu méně zapomínat!! Vážně pecka!! ♥ Ze školy jsem odešla s vysvědčením, na kterém byly samé jedničky. ♥
A mě začínají prázdniny, které si letos hodlám užít na 1500 %!! A mám toho v plánu spousta!! Koupaliště, spoustu nákupů s Dankou, chtěla bych, aby u nás Danka spala nebo naopak já u nich a máme pro Vás s Dankou společný článek!! ♥ Chci, aby tohle léto bylo nezapomenutelné. Vynosím cropp top, květovanou čelenku a chci se začít malovat!!! Jéééééééj!! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥


Toto období pro Vás bude znamenat i spoustu změn na blogu!

1- Nebudu mít určený den článků. Zůstanou jen recenze na Vaše blogy- Neděle a středy. A...
2- Nový tip článků......a tím bude...!!!!!..... summer DIY!! ♥ Bude to vlastně klasické diy, jaké jste znaly ode mě doposud, akorát s letní tématikou. A bude vycházet každou sobotu!! A už mám asi 6 nápadů připravených a prozradím, že jsou vážně bombastické!! ♥
3- To znamená, že ruším Tipy. Došly mi nápady. A navíc mě Tipy tak nějak přestaly bavit a nechci psát články z donucení. A ani po prázdninách se zde asi už neobjeví. Můžou se objevovat třeba jednou za dva měsíce, když najdu nějaký dobrý tip, ale každou druhou sobotu, to už je moc. Poslední tipy, které si můžete užít ještě podle ,,rozvrhu" budou zítra. A následně už jen tehdy, když budou nějaké vážně super.

Pokud by byl někdo z toho co jsem teď napsala vážně zmatený, tak to zlehčím. Pravidelné články se ruší. Podle ,rozvrhu" budu psát jen v:
Středa- Recenze na blog
Sobota- Summer DIY
Neděle- Recenze na blog

Zítra (v Sobotu) budou poslední tipy a další týden najedu na mojí letní rubriku s názvem Summer DIY!! ♥

A na konci každého článku se bude objevovat fotka. Bude to na letní téma, co jsem dělala a z čeho jsem měla radost. Na každý den prázdnin bude připadat jedna fotka. Budou vždy na konci článků!! :)

A máme Léto!!! Summer, summer, summer, summer, summer!!!!!!!!!! ♥♥♥ A ještě víc mě naplňují letní obrázky, které naprosto miluju!! ♥ Zdroj: tumblrgoogle obrázky.         


A přes léto mám takový seznam věcí, které chci udělat nebo chci, aby se staly ♥♥:

Opálit se- to chtějí asi všichni, né? Já se chci letos opálit vážně hooodně. Opaluji se rychle a jdu hned do hněda. Tak na tom stačí zamakat už při prvních pařících a bude to hned!! :)

Nechat si o velký kus narůst vlasy- jo už tak mám dost dlouhé vlasy!! Ale chtěla bych je až po zadek a k tomu mi chybí asi ještě 7 cm....


Pořídit si Hvězdy nám nepřály-knihu

Udělat si přírodní ombré- už jsem zkoušela jen heřmánkové. To nevypadalo nijak o moc světlejší. A viděla jsem, že když do toho dáte bramboru a citrónovou šťávu (jo vím, že ta brambora zní v tom divně!! :D), tak by to mělo být super! :)


Strašně se těším na věci, které chci dělat o prázdninách!! ♥
A co Vy máte v plánu?

Kája ♥

8 komentářů:

 1. Great post!

  Would you like to follow eachother on blogger, GFC and blogovin?
  http://helderschicplace.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thank you!!! Yes. I follow you on GFC and your bloglovin. :)

   Vymazat
  2. Followed back


   http://helderschicplace.blogspot.com/

   Vymazat
 2. Ahoj :) zaprvé gratuluji k tak krásnému vysvědčení! jsi šikovná! :) taky doufám, že tohle léto si parádně užiješ! :)
  Nechceš se navzájem sledovat přes GFC? :) lakomanie.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji!! :) Také doufám! :D Klidně ano... :) Už tě sleduji.

   Vymazat
 3. Super príspevok :)
  Pozývam ťa na moju giveaway :)BellesFleurs

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥