pondělí 16. června 2014

Recenze na blog #13: Le Poisson

Ahoj, kus Francie už mám za sebou, ale ještě kus před sebou!! Ale nebudu Vás zdržovat a jdeme k úvodu této recenze!
 13 je mé oblíbené a šťastné číslo. A číslo této recenze má Le Poisson s blogem Le-Poisson. A jelikož je to další recenze, kterou píši ještě před odjezdem do Francie a nemám již moc času tak jdeme rovnou na to!!!


Desing blogu se mi moc líbí. Je jednoduchý a přitom takový dámský. Vážně moc pěkný. Docela mi ho však narušuje ta květina. Buď bych je dala nejméně dvě nebo bych ji umístila jinde. Třeba doprostřed úplně dolů.


Jelikož jsem nikde nenašla, jak se doopravdy autorka blogu jmenuje budu jí říkat Poisson /doufám, že ti to nebude vadit/. 

Poisson má 26 pravidelných čtenářů a jen 333 (:D) zhlédnutí stránky. Zhlédnutí stránky má tak málo, protože si ho tam přidala teprve nedávno. 

A jdeme na zrecenzování tří z jejich článků!!

Podle mě nejlepší článeknew-in-kveten-2014
Od Poisson se mi líbí naprosto všechny New in. Zde jsem zařadila ty nejnovější. Je vlastně úplně jedno, které bych si vybrala, protože se mi všechny líbí naprosto stejně. Fotky se mi moc líbí. Jsou krásně upravené a zaostřené. Nelíbí se mi však 2. fotka, kde je špatný úhel pohledu jdou tam vidět nějaké kable. To je však jednoduchá chyba, která se dá na všech ostatních fotkách vychytat.

Vzadu lze vidět ten kabel.

Náhodný článek wishlist-anglie-2014
První článek z měsíce března a tím je článek s názvem - Wishlist Anglie. Vybrala vážně suprové věci!! A moc se mi líbí, že odůvodnila i proč si tyto věci chce koupit. Vážně super!!

Ach... tolik slavných a určitě skvělých věcí na jednom obrázku!! ♥♥♥

Podle mě nejhorší článek -tag-o-jidle
Tento článek jsem zde zařadila proto, že zde vidím jen jednu fotku a to ještě stáhlou z internetu. Když jde zrovna o jídlo tak si myslím, že se toho dá nafotit hooodně.


Celková recenze: Poissin blog se mi líbi a to jak designem tak články. Některé články však jen rychle projedu a když vidím jejich obsah, tak je ani nečtu. Mě prostě musí článek zaujmout na první pohled.


PS pro Poisson:  Budu moc ráda, když mi dáš za cca 5-6 dní vědět, jak moc ti recenze pomohla. Je jedno jestli to napíšeš někam ke mně nebo dáš do nějakého svého článku třeba PS pro Káju.

Otázky pro ostatní:
1) Jak se Vám líbí blog od Poisson?
2) Jak se Vám líbila moje recenze?
3) Máte pro ní nějaká doporučení?
4) Co se Vám na jejím blogu líbí a co naopak ne?

Vím, že článek měl být v neděli ale přijela jsem okolo půl 12 večer a hned jsem šla spát.

Páááá Vaše recenzátorka Kája2 komentáře:

  1. Moc se omlouvám, teď jsem měla pauzu tak jsem nemohla reagovat dřív! Moc děkuju za recenzi, jsem ráda za rady, určitě ještě vychytám fotky aby se tam nevyskytovaly takové problémy jako třeba kabely :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Aháá!! Já si říkala, co je s tebou i LoB, že nějak nekomentujete ani svou recenzi.. :D Nevadí. :) Nemáš zač. :) :) :) :)

      Vymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥