pondělí 11. srpna 2014

Let´s talk #1: Co se mnou bude? Spřátelené blogy. A další...

Ahoj,
díky, že jste klikli na tento článek, protože je to skoro informačka. Jen jsem to nazvala jinak, aby jste na to klikli. :DD Opět se však něco bude dít, něco se stalo, a tak Vás chci informovat a popovídat si. I proto ten název.Co se mnou bude? - dovolená
17. 8. pojedu na dovolenou. A budu tam až do 24. 8. Recenze na blogy by měly být normálně - sice je ještě nemám napsané, ale už se na nic pracuje. Takže ty, co ji mají v toto datum, by neměly být připraveny o nic. Summer DIY v sobotu také bude. Věci už mám vyrobené a už to jen napíšu - to bude už hračka. A prozradím, že jsou úžasné!!!!!!!!! Připravený bude ještě jeden článek, který bych měla vydat v pondělí.
Po příjezdu bych se pokusila na úterý napsat článek o dovolené. Něco jak to bylo s Francií, ale budu se to snažit hodně zkracovat, ať neskončíme opět se čtyřmi díly. :D Pokud však tento článek napsat nestihnu dělá se ještě na jiném. Takže by úterní (nebo pondělní) článek být měl.

Zdroj


Spřátelené blogy
Jak už jste si asi všimly mám spřátelené blogy. A to už 3. Všechny najdete v mém pravém postranním sloupci. A když kliknete na obrázek přesěruje Vás to automaticky na jejich blog.

Onewaygirls3 - Tento blog má Werr a Darr. Kominukovala jsem s Werr a byla moc příjemná a domluvily jsme se rychle. Holky mají strašně super blog. Určitě se podívejte! :)Stylishgirl064 - Kristý je sice začínající bloggerka, ale strašně dobrá. Má strašně krásný design blogu a má i super styl oblékání. Komunikace s ní byla taky super. :)

The Neon Bandit - Terka mi taky napsala sama. A komunikace s ní byla taky super, až na problémy s obrázkem - ona ví. Jestli to stihnu ještě před dovolenou budu jí dělat nový. Teri má blog v angličtině. Moc ráda ho čtu, protože  vím, že se i v aj zlepším. :)Všechny holky mi napsaly sami.
Rýsuje se ještě jeden spřátelený blog - ale jsem strašně líná jí odepsat :D - takže promiň :D :D
Pokud by jste někdo chtěl být spřátelený blog napište mi na e-mail. 

Summer DIY
Tuto sobotu si užijte poslední summer diy. Původně měla tato rubrika obsahovat úplně jiné věci než tady byly některé tady vůbec být neměly. A to proto, že jsem měla v plánu, jak udělat z ryflí kraťasy a jak je ozdobit. To jsem neudělala, protože na kraťasy bylo u nás teplo jen někdy a měla jsem co dělat, abych vynosila ty, co už mám. Pak jsem ještě měla v plánu výrobu plážové tašky - přesněji její ozdobení. A co se starým či nudnými tričky. Je mi líto, že jsem to neudělala, ale to počasí mi to prostě všechno zkazilo.... :(
Takže doufám, že se Vám rubrika líbila, třeba ji zavedu i příští léto, kdo ví. A užijte si sobotní Summer DIY. :)
Zdroj

Back to school
Ano i já se přidávám k té velké skupině lidí, která bude dělat back to school. Mám připraveny už 3 nápady, které se na 99 % zrealizují. Sice bych v této sérii chtěla mít 4 články, ale to ještě nějak vymyslím. Mám sice ještě nápad, ale nevím jestli nakonec vše vyjde. Ještě bych se Vás chtěla zeptat. Chtěly by jste článek co je v mé aktovce? Protože vím, že v: chceš se zviditelnit si o to někdo napsal. Ale nevím, nevím....

Zdroj

Poděkování
Moc, moc, moc bych Vám chtěla poděkovat za 16 000 zhlédnutí blogu!! ♥♥♥♥ 86 pravidelných čtenářů - jejichž počet se už dlouho zastavil a nikdo už mi vážně dlouho nepřibyl. Takže se to bude muset v nejbližší době změnit....... A blížíme se k celkovému počtu 1000 komentářů!!!!!!!!!!!!! ♥♥♥♥ Děkuji Vám moc!!!!


Doufám, že se Vám let´s talk alespoň trošičku líbil. A já jdu pracovat na těch recenzích. :)

Kája

16 komentářů:

 1. Super článek!
  P.S. Je to chyba, nebo jsi u spolupráce schválně napsala „nepište mi na e-mail”? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ačkoliv bych to nečekala díky moc! :)
   Ups....to byla chyba, alespoň vtipná. Už je to opraveno :D Díky za upozornění.

   Vymazat
 2. Uži si dovolenku, teším sa na fotky :)

  OdpovědětVymazat
 3. Kájo děkuju moc za to co jsi o mě napsala je to moc milé a važím si toho :3!!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Uži si dovolenku :)

  OdpovědětVymazat
 5. Užij si dovolenou :) a gratuluji k tam úžasnému číslu sledovanosti ! :) Já si po 14 dnech blogaření budu muset na takové číslo ještě dlouho počkat! :D

  Hezký den,
  skills-of-art.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky! Děkuji moc!! :DDD Neboj, taky se dočkáš... :)

   Vymazat
 6. Dekuju moc za pochvalu Kajo!! A moc ti gratuluji k navstevnosti, komentarum a ctenarum zaslouzis si je, fakt!! :))

  OdpovědětVymazat
 7. Těším se na summer DIY a ty si užij dovolenou!

  OdpovědětVymazat
 8. Díky moc za všechno co jsi o nás napsala :))

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥