neděle 17. srpna 2014

Recenze na blog #28: The World By Cornelia

Ahoj,
tak jsme konečně na místě (na dovolené) - cesta uběhla strašně rychle!! Mám roztříděné dva balíčky gumiček a hotový jen jeden náramek, protože jsem většinu času poslouchala písničky.
Je tady nádherně. Dneska jsme se jen prošli po okolí a zítra už pojedeme na kolech. Strašně se těším!!! Jdeme na dnešní recenzi! :)


Dnešní recenze bude na blog od Cornelie. A s adresou blogu the world by cornelia.

Když jsem poprvé viděla design blogu, tak se mi hned spojlo téma blogu, ale né žádné beauty, fashion, ale takový ten random blog. Kde píšete prostě úplně o všem různě názory a tak. Vím, že tento typ blogu Cornelie úplně nemá, ale přijde mi to tak. Nicméně design se mi moc líbí. Ano je to můj styl - ačkoliv by to do mě vůbec nikdo asi neřekl. Prostě SWAG design! :DDNa pravém postranním sloupci Cornelia má uvítání na jejím blogu a pár základních informací o ní.
Následuje archív blogu.
71 pravidelných čtenářů. Tady se stala úplně neskutečná věc. Vyfotila jsem fotku pravidelných čtenářů a napsala jejich počet - 68. Za chvíli koukám, že už má 69, tak jsem opět udělala novou fotku a přepsala to a za úplnou chvilku se kouknu znovu a měla už 71!!!! Kouzlo!! :DD


Počet zobrazení stránky, který činní 9065.
A super ikonku s možností přeložení celého blogu.
_____________________________________________________________________________________________
Cornelie má 48 článků. Takže následující část by těžká být neměla, ale bude..to mi věřte.

Podle mě nejlepší článek - july-favorites
Tento článek se mi mega líbí. Začnu úvodkou, která je skvělá, ale nedávala bych tam zrovna ten knírek. Někomu se tam líbit bude, ale mě knírková éra vůbec neoslovila. Fotky jsou kvalitní a prostě krásné. Líbí se mi, že Cornelia dala názvy produktů i na fotky. Také se mi moc líbí ta šipka, která je přerušovaná. Když je na obrázku jedna věc, tak je jasné, že patří popisek k ní, ale prostě ta šipka je strašně cute!! :) Doufám, že se tento typ článků stane Corneliinou  pravidelnou rubrikou. :)


Náhodně vybraný článek -taking-care-of-my-hair
Měsíc Maj, 5. článek. Článek je pěkně napsán a hrozně se mi líbí, že ke každému z produktů napsala i kratičkou recenzi. Úvodní fotka je krásně upravená a i ostatní fotky jsou docela pěkné. Proč docela? Protože s některými fotkami mám malinko problém. A většinou to jsou fotky, kde Cornelia fotí popis produktů. Jako třeba tady ↓. Nejsou moc dobře zaostřené.


Podle mě nejhorší článek - newspaper-nail-art
Tento článek jsem vybrala jako nejhorší z toho důvodu, že to měly být novinový nail art. Trochu bych se pozastavila nad názvem. Nail art je pro mě různé ,,kreslení" na nehtech. A né noviny na nehtech. Navíc si s tím Cornelia nedala moc práce, protože ani neukázala postup. Kousek vypsala, ale jinak tam dala CIZÍ video. Takže práce na tomto článku byla velmi malá..... Výsledek je sice pěkný, ale ten článek.. :( A fotka také není nejlepší, protože je docela dost přesvětlená..


________________________________________________________________________________________________
Celková recenze blogu: Corneliin blog mám ráda. Píše zajímavé a občas i neobvyklé články, které jen tak na jiných blozích nenajdete. :)PS pro Cornelii:  Budu moc ráda, když mi dáš za cca 5-6 dní vědět, jak moc ti recenze pomohla. Je jedno jestli to napíšeš někam ke mně nebo dáš do nějakého svého článku třeba PS pro Káju.

Otázky pro ostatní:
1) Jak se Vám líbí blog od Cornelie?
2) Jak se Vám líbila moje recenze?
3) Máte pro ni nějaká doporučení?
4) Co se Vám na jejím blogu líbí a co naopak ne?

Pááá Vaše recenzátorka Kája# Happy Holidays
# 48
Ano většina by čekala něco z dovolené, ale dlouho jsem schovávala tuto pandu z gumiček, která je naprosto roztomilá!! Dělala jsem ji sice asi 45 minut, ale stojí za to!! :))

10 komentářů:

 1. Konečne prišiel môj blog na rad:)
  Ďakujem za peknú recenziu,a k tomu nail artu áno viem nebol to moc užitočný článok ale videla som u hocijakých blogeriek že robiliy práve tento Nail art a návod som bohužiaľ nemohla dať pretože sa mi nepodarili:/
  http://theworldbycornelia.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkná recenze Kornélie píše pěkné články:)

  OdpovědětVymazat
 3. Super zase číst tvé recenze po 2. týdnech! :) Zase stejné názory! Opět úžasná recenze! :))

  OdpovědětVymazat
 4. Další super recenze ♥♥

  OdpovědětVymazat
 5. Tento blog ma ozaj oslovil, už tým "drzým" dizajnom mám pocit, že je to to pravé miesto pre mňa :-) Fotky aj články sú fajnové, takže blog budem sledovať aj naďalej :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám moooc za všechny komentáře!!! ♥